Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?

Go down 
+2
Niky
Goran
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 10:58

First topic message reminder :

Pripadnici nacionalnih manjina u Hrvatskoj imaju pravo glasa kao i svi drugi građani Hrvatske.
Dakle, mogu glasati za izbor zastupnika u Sabor po svojoj odluci - ili za pripadnika nacionalne manjine ili za osobu iz bilo koje druge stranke.

Pojedine nacionalne manjine traže dvostruko pravo glasa, što znači da bi mogli glasati i za pripadnika nacionalne manjine i za osobu iz bilo koje druge stranke.

Smatrate li da pripadnicima nacionalnih manjina u RH treba osigurati dvostruko pravo glasa?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:44

ajmo svi na kavicu :;):
dvostruku, može? :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:46

bogami Ana, sve ukazuje na to da možda i neće više da vas prime u državu.. hmmm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:47

looool Tornado išššššššššššššššššš tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:47

ana je napisao/la:
Joj Iana izvini još samo ovo i ja se mrdam sa teme..Ispada ili ne ispada može mi bilo tko šta reći meni je bitno kako se ja osjećam,a to je kad dođem svojoj kući,znam da je moja,ne kuća samo,moja država...

Passion vidiš to je onda problem al samnom nije tako iako naravno da je žalosno da se osjećaš kad da ne pripadaš pa ako ne svojoj državi kome ćeš,shvaćam..

svako nek i govori za sebe Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:48

kažem ti Passion...igraju se tu neke velike igre koje će da se obiju vama o glavu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:49

Tornado je napisao/la:
bogami Ana, sve ukazuje na to da možda i neće više da vas prime u državu.. hmmm


mozd trazimo asyl u tvojoj Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:49

Passion,srce i govorim za sebe al da i tebe razumijem što se mi sad nismo to shvatile hmmm :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:50

Ne znam kako je to sada sve organizovano..ali recimo da ja za svojih 19 god koliko sam ovde nikada nisam dobila poziv za glasanje.

A da bi se ovde prijavila u ambasadi da bi glasala trazili su mi hrpu dokumenata Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 266623 ,naravno odustala sam ko ce im to sve skupiti..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:50

ipak ćete vi da kucate ispred rođenih vrata a niko vam neće otvoriti...žalosno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:51

ana je napisao/la:
Passion,srce i govorim za sebe al da i tebe razumijem što se mi sad nismo to shvatile hmmm :;):


ma jesmo draga Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 969280 , samo kazem tebi super, meni i ne bas
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:52

Passion je u pravu, stranac ovde stranac tamo da li se radilo o nama ili manjinama isto je..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:53

Tornado je napisao/la:
ipak ćete vi da kucate ispred rođenih vrata a niko vam neće otvoriti...žalosno...


ajde tornadino ne bacaj me u bad sada, ionako sam osijetljiva na tu temu Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 634108
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:54

@Tornado , ajde smiri malo hormone Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:55

upsss....samo me nemojte tući, molim vas....jadna ja... gibam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:55

veruj mi da sam i ja osetljiv na ta pitanja...i kažem ti, morate se boriti za svoja prava kad vam već država drži sablju za vratom...
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:57

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 27368 Tornado Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 27368 odi čitaj sportske novosti Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:58

Niky je napisao/la:
@Tornado , ajde smiri malo hormone Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 12363


a ne mogu da smirim hormone kad je očigledno kakva se nepravda radi...katastrofa...to je za strogu osudu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:59

Tornado je napisao/la:
veruj mi da sam i ja osetljiv na ta pitanja...i kažem ti, morate se boriti za svoja prava kad vam već država drži sablju za vratom...

imam nadu jos na ljudska prava, a boje se EU ko vrag krsta, pa budemo vidili sta ce se kome odbit od glavu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 11:59

Tornado, gle, pitala sam za nacionalne manjine...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:01

Tornado je napisao/la:
ma možda se ti iz dijaspore vrate u zemlju pa će itekako da ih se tiče stanje u zemlji...
Kad se vrate i počnu plačati porez, neka i glasaju.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:02

ma pusti sad nacionalne manjine kad se radi o glavama ljudi iz dijaspore...šta su oni tamo????...najbolje bi bilo da im se uskrati svaki pristup zemlji jer su ispali 'izdajice' što su otišli u inizemstvo ' trbuhom za kruhom'...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:05

Tornado nije tema tko ima kakav stav o ljudima u dijaspori, nego je tema dvostruko pravo glasa nacionalnih manjina, pa se te teme i drži.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:06

Goran je napisao/la:
Tornado je napisao/la:
ma možda se ti iz dijaspore vrate u zemlju pa će itekako da ih se tiče stanje u zemlji...
Kad se vrate i počnu plačati porez, neka i glasaju.

stani malo, ja sve placam..placam porez na sve sto kupim doma...
na imovinu, kakve veze sad to ima. Ne primam placu jedino, pa da na nju jos placam porez.
Ali isto tako ne trazim nista od drzava nit lezim nikome na dzepu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:08

a evo javno se izvinjavam svima i što sam uneo malo nereda...neće se više ponoviti...
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime19.05.10 12:08

Vi koji ste vani, što imate od glasanja za našu državu?

Vlast ne traje 30 godina da ju nećete moć promjeniti. Rijetko tko se vrati u svoju državu, ali smatram da nebi trebali imat pravo glasanja jer trenutno niste ovdje prisutni. Kada dođete, imat ćete priliku glasat i 'promjenit ju'.

Također za manjine, glupost.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?   Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nacionalne manjine-dvostruko pravo glasa?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pravo - općenito
» Tjednik srpske nacionalne manjine provocira neukusnim "šalama"
» Sastavi za pismene zadatke
» Nakon izmjene Zakona o saobraćaju na putevima BiH dvostruko više poginulih
» Prekršajno pravo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Pravo-
Forum(o)Bir: