Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sastavi za pismene zadatke

Go down 
+89
bat65
TORLAK
brancilo
kefaloo
Luca
Sara99
bube
Milicicaaa
bojana.bajovic
Maja5
sale_skoplje
ernesa :)
AlanBazinga
arhont
Masontasticno
Azraaa
Bokaa98
LazarLaky
zvekimol
saraaaa
Jop4 98
Minjon
Djozo
ironmaiden
bhop123
Natasanaca
diya
nnsskkbb
Nina98
Minnie
Strahinja
Gracija...
X MEN
Danijel_97
JuDo---TASA
mobile
nneca998
bojanica
nole1465
tamara cvetkovic
mexx
mr.BlackboOrn97
fiksa
Ketica
Ani O:)
pero
NE53
Dzebo
Marina pfc
jm.
Nina*
Djole97
Mala sam pa sta^^
Badomen
maja^^
Christine von Cahill
lola-mpek
loodacha
Tanja Rupar
MilanaDejan
Malla
mala Nela
Tasha ^^
diskica
yoyo
andjelitza
petar bojkovic
acaboy3
bodomiere
Wall-e
tamara **
vii
FiCaaa
gunner4
shekira
jojo
bojanaraljic
zvrk1991
Wind
Dusxan
Mladen
AlekMime
sestra lerdi
Goran
Bojana
Kikica
Niky
Blizanka
Rokerka
93 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 17:49

Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 17:59

jaoo Pika sad kad razmisljam kako da ti pomognem evo nista pametno da mi padne na pamet ...valjda do veceras nesto mi padne na pamet ....ili neko drugi ti pomogne :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 18:18

Pika iskoristi nesto


moja klupa pamti sve moje snove....koje sam imala prema tom jednom naočitom momku...moja klupa pamti moje tuge...ona pamti moje smjehove...pamti sva moja slova upučena njemu na onom starom listu papira....kojeg još uvijek čuvam na dnu ormara sakrivenog od moga pogleda

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 18:24

Pitam je : sjećaš li onih naših razgovora ? razgovaram s njome...onda pamti sve...
sjeća li se ..našeg prvog sakrivenog...dodira..kada me primio za ruku i rekao da sam njegova djevojka...
tada je svijet izgledao lijepši, a moja klupa, naša klupa tada je procvjetala u najljepšem sjaju..bila je najljepša..zbog njega..zbog nas...

eto nešto od mene Sastavi za pismene zadatke 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 18:27

Tooooo kraljice.... Sastavi za pismene zadatke 648906 Sastavi za pismene zadatke 982261
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 18:32

sta ti god treba i tebi i ostalim skolarcima..pisi te na ovu temu ... hug2 ma zavrsit cemo i tu skolu sto bi kiki rekla misa mu Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 18:45

nadam se da sam bar pomogla...mislim da bi ti sad inspiracija trebala krenuti...bitna je nit...kojom kreneš... Sastavi za pismene zadatke 982261
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime16.03.10 19:31

..a Pikaaaaa Sastavi za pismene zadatke 12363 ..a vas dvije.. Sastavi za pismene zadatke 27368 puštajte dijete da vježba sive stanice..
Imam ideju nek nakon zadačnice donese teme kod nas..a vi ih sastavite sebi za dušu...da se vratite u prošlost za svoju školsku klupu... Sastavi za pismene zadatke 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.10 14:09

Tema je savrsena...i ako je celo odeljenje skontalo ko mi se svidja...a on poceo da se vadi, al na kraju je odustao...de ce protiv njih 25... Sastavi za pismene zadatke 12363
Nego...da vam napisem temu... Sastavi za pismene zadatke 776231

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.
Moja klupa prati moje detinjstvo i odrastanje. Zna za moju prvu lutkicu, prvu skolsku drugaricu, pa i za prvu ljubav i sve nemire koje ona izaziva. Moja prva ljubav, jedna od najlepsih uspomena iz skolskih dana, bio je jedan plavi decak iz druge klupe koji me je stalno zadirkivao. Vukao me je za kosu kad sam sedela ispred njega, bockao me hemijskom olovkom, a kad bi mu to dosadilo pravio bi papirne kuglice i gadjao kroz praznu cev iste te hemijske. Mrzela sam ga iz dna duse, ali kad smo krenuli u sesti razred, on se nekako promenio. Na casu tehnickog uvek bi mi sekao lim ili busio rupe kad je bilo potrebno. "Vi devojcice ste smotane za to", pricao je dok je radio. Secam se kada me je prvi put uhvatio za ruku i pogledao me pravo u oci. Pomislila sam da mozda i on oseca isto sto i ja, ali on je samo zeleo svesku iz matematike. Smejala sam se na svaku njegovu rec, crvenela na svaki pogled uprt u mene i drhtala svaki put kad bi me slucajno okrzao po ruci prolazeci pored mene, a on se pravio da to ne primecuje. Nakog dana provedenog sa njim bila sam kao opijena. Nikoga nisam videla. Secam se samo da sam lezala na podu u sobi i gledala pola sata u plafon, a kroz telo su mi prolazile neke cudne vibracije.
Sutradan mi je vratio svesku. Kada mi je prisao, pitala sam ga da li je naucio, kao sto to obicno cinim, ali on je samo klimnuo glavnom i otisao nazad u svoju klupu, nastavljajuci da cavrlja sa drugom do sebe. Prolazili su dani, a on me je ignorisao. Kad bi ga nesto pitala, samo je klimao glavom ili pricao da ne zna, kad god bi pocela da ga zafrkavam, pravio se da je vrlo zauzet i da nema vremena. Ni sama nisam znala zasto.
Na narednom casu tehnickog nije se ponudio da mi pomogne. Sedela sam na mestu sa netaknutim parcetom lima u ruci, ne zato sto sam, kako on kaze, bila smotana, vec zato sto sam razmisljala u cemu sam pogresila. Verovatno to nikada necu ni saznati, ali duboko u meni ostace sacuvano secanje na plavog decaka iz druge klupe.


Sastavi za pismene zadatke 776231
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.10 14:24

odlicno Pika nisam ja ni sumnjala da ces ti to super odraditi bravo ljubi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:33

treba mi sastav na temu "moja prva ljubav"..pomozite?? Sastavi za pismene zadatke 367567
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:36

Hej pozdrav, daj nam neke natuknice o svojoj prvoj ljubavi pa ćemo sastaviti nešto cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:43

smislite bilo sta..treba mi za sutra.. Sastavi za pismene zadatke 765814 Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:45

Budemo nešto smislili u toku dana :;):
Hajde na kavu do birca i predstavi se na onoj temi za koju si dolila link u pp :passion

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:49

ok.. :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 13:58

Bojana je napisao/la:
treba mi sastav na temu "moja prva ljubav"..pomozite?? Sastavi za pismene zadatke 367567

ček, stani malo...a kako da mi pišemo o tvojoj ljubavi??.. confused

moraš nam dati neke osnovne podatke o toj ljubavi...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 14:05

Možda te Balašević inspirira sa svojom "Prvom ljubavlju" cerekalo:

Tad jos nisam nista znao
i jos nisam verovao
da na svetu tuge ima
jedino mi vazno bilo
da postanem levo krilo
il' centarfor skolskog tima..
Tad sam iznenada sreo
najtoplijeg leta deo
to su njene oci bile..
Imala je kose plave
i u njima na vrh glave -
belu masnicu od svile.

Prva je ljubav
dosla tiho nezvana, sama
za sva vremena,
skrila se tu, negde -
duboko u nama.

Kad je proslo djacko vreme,
padezi i teoreme
i stripovi ispod klupe
nije vise bila klinka,
pocela je da se sminka
i da zeli stvari skupe.
Tako mi je svakog dana
bivala sve vise strana,
slutio sam sta nas ceka
pa sam da brinem
kako da joj zvezde skinem
postala mi je daleka..

Prva je ljubav
dosla tiho nezvana, sama
za sva vremena,
skrila se tu, negde -
duboko u nama.

Danas je na sedmom nebu,
kazu mi da ceka bebu,
nasla je sigurnost, srecu, dom.
Ima muza inzinjera
pred kojim je karijera
i mesto u drustvu visokom.
Ja jos kradem dane bogu
ja jos umem, ja jos mogu
da sam sebi stvorim neki mir..
Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir.

Prva je ljubav
dosla tiho nezvana, sama
za sva vremena,
skrila se tu, negde -
duboko u nama.

..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

..Ja jos kradem dane bogu
ja jos umem, ja jos mogu
da sam sebi stvorim neki mir..
Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 15:32

sta je bilo jel ste smislili? Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 15:33

Pa daj nam neke osnovne podatke da djeluje uvjerljivo. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 15:34

Goran je napisao/la:
Pa daj nam neke osnovne podatke da djeluje uvjerljivo. cerekalo:


pa to...ništa bez podatka
[Vrh] Go down
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 18:10

6 sam razred..prwa ljubaw iz wrtica..:P iz Srbije sam.. Smile jos nesto? Smile Sastavi za pismene zadatke 765814 Sastavi za pismene zadatke 969280
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 18:12

Eno imas moju temu...prosvrljaj malo mozda nadjes nesto...a ja cu da probam sad da sastavim jos neku... Sastavi za pismene zadatke 765814
[Vrh] Go down
Bojana
Početnik
Početnik
Bojana


Female
Gemini Dog
Broj postova : 12
Godine : 29
Lokacija : Serbia..
Datum registracije : 03.05.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 18:18

ok..hwala.. Sastavi za pismene zadatke 765814 Sastavi za pismene zadatke 765814 Sastavi za pismene zadatke 167637
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 18:45

Kazu da sve lepe stvari traju kratko, ili mi imamo takav osecaj kada one prodju, ali ono sto ostavlja najveci trag u nasem srcu jeste nasa prva ljubav, ona najiskrenija i najcistija.
Cesto tako, caprkajuci po ormanu, otvorim staru kutiju punu raznih stvarcica i spomenara, pokusavajuci da na taj nacin vratim vreme kada je on bio tu, moja prva ljubav. Sve je pocelo jednog toplog prolecnog dana, pre 3 godine, kod bake na selu. Drugari su me pozvali na ulicu da se igramo zmurke i ja sam naravno izletela napolje najbrze sto sam mogla ostavljajuci bakin rucak na stolu. Odjednom, primetila sam nepoznato lice. Neki lep crni decko stajao je pored ekipe smeskajuci se. Prisla sam im i upoznala se sa njim, zvao se Goran ( Sastavi za pismene zadatke 12363 ) i bio je brat moje dobre drugarice. Poceli smo da se igramo, a posto Goran nije znao gde da se sakrije pitao me je da li moze sa mnom. Dohvatila sam ga za ruku i odvukla u jedan sanac koji uvek izbegavaju. Drug koji je zmurio polako je pronalazio sve clanove druzine, i na kraju smo ostali nas dvoje sami. Posle nekoliko minuta neuspesnog traganja, poceli su da nas zafrkavaju da smo decko i devojka, a meni su neki trnci prosli kroz telo i pocela sam da drhtim. Izletela sam iz sanca i pocela da vicem kako mi on nije decko, a ostali su se smejali. Naravno, zaboravila sam i da se igramo, pa sam ja bila na redu da zmurim. Izbrojala sam do 10 i krenula sam u obliznju sumicu. Na samom pocetku neko me je uhvatio za ruku i povukao. Uplasila sam se i htela sam da vristim, a onda sam videla da je to ustvari Goran. Krenula sam nazad da ga zapljunem ali mi je rekao da sacekam i da ima nesto da mi kaze. Pitala sam ga sta hoce a on me je pitao da li zelim da mu budem devojka. Bila sam iznenadjena. Posle nekoliko trenutaka rekla sam da hocu i on me je poljubio i dao mi neki kamencic. Cula sam baku kako me zove na veceru i morala sam da krenem. Otrcala sam kuci, stezuci kamencic u ruci. To vece nisam mogla ni da jedem ni da spavam, samo sam mislila o jutru i brojila minute kad cu ponovo da ga vidim. Mog decka. Sutradan sam rano izasla napolje i cekala da dodje, ali njega nije bilo. Otisla sam do drugarice da vidim gde je, a ona mi je rekla da se vratio kuci u Beograd (ili stavi neki drugi grad...neam pojma odakle si xD) i da ce ponovo doci tek sledece godine. Otrcala sam kuci i pocela dam da placem.

Eto....jos malo nesto dodaj i zakljucak nalupaj...i izmeni nesto ako ne valja Sastavi za pismene zadatke 765814 Meni nista pametnije nije palo na pamet Sastavi za pismene zadatke 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.05.10 18:47

A cekaj cekaj...Cesto tako, caprkajuci po ormanu, otvorim staru kutiju punu raznih
stvarcica i spomenara, i iz nje izvadim jedan kamencic, pokusavajuci da na taj nacin vratim vreme kada je
on bio tu, moja prva ljubav.

To dodaj Sastavi za pismene zadatke 816407
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sastavi za pismene zadatke
[Vrh] 
Stranica 1 / 13.Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Sastavi za pismene zadatke
» Skolski sastavi
» Sastavi jeftino računalo
» Sastavi iz Srpskog jezika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: