Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sastavi za pismene zadatke

Go down 
+9
nnsskkbb
stankovic
Goran
Minnie
Blizanka
karate je zakon
Momak
bojanica
mr.BlackboOrn97
13 posters
Autor/icaPoruka
mr.BlackboOrn97
Početnik
Početnik



Gemini Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 26
Datum registracije : 03.03.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.03.11 17:45

LJUDI POMAGAJTEEE.......tužni neznam kako da napisem temu ,,kada bi progovorila prva klupa ,, nemogu ni da pocnem ........mollim was da mi neko napise PLS .......
[Vrh] Go down
bojanica
Početnik
Početnik



Pisces Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : Dublje
Datum registracije : 13.03.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime13.03.11 19:15

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.
Moja klupa prati moje detinjstvo i odrastanje. Zna za moju prvu lutkicu, prvu skolsku drugaricu, pa i za prvu ljubav i sve nemire koje ona izaziva. Moja prva ljubav, jedna od najlepsih uspomena iz skolskih dana, bio je jedan plavi decak iz druge klupe koji me je stalno zadirkivao. Vukao me je za kosu kad sam sedela ispred njega, bockao me hemijskom olovkom, a kad bi mu to dosadilo pravio bi papirne kuglice i gadjao kroz praznu cev iste te hemijske. Mrzela sam ga iz dna duse, ali kad smo krenuli u sesti razred, on se nekako promenio. Na casu tehnickog uvek bi mi sekao lim ili busio rupe kad je bilo potrebno. "Vi devojcice ste smotane za to", pricao je dok je radio. Secam se kada me je prvi put uhvatio za ruku i pogledao me pravo u oci. Pomislila sam da mozda i on oseca isto sto i ja, ali on je samo zeleo svesku iz matematike. Smejala sam se na svaku njegovu rec, crvenela na svaki pogled uprt u mene i drhtala svaki put kad bi me slucajno okrzao po ruci prolazeci pored mene, a on se pravio da to ne primecuje. Nakog dana provedenog sa njim bila sam kao opijena. Nikoga nisam videla. Secam se samo da sam lezala na podu u sobi i gledala pola sata u plafon, a kroz telo su mi prolazile neke cudne vibracije.
Sutradan mi je vratio svesku. Kada mi je prisao, pitala sam ga da li je naucio, kao sto to obicno cinim, ali on je samo klimnuo glavnom i otisao nazad u svoju klupu, nastavljajuci da cavrlja sa drugom do sebe. Prolazili su dani, a on me je ignorisao. Kad bi ga nesto pitala, samo je klimao glavom ili pricao da ne zna, kad god bi pocela da ga zafrkavam, pravio se da je vrlo zauzet i da nema vremena. Ni sama nisam znala zasto.
Na narednom casu tehnickog nije se ponudio da mi pomogne. Sedela sam na mestu sa netaknutim parcetom lima u ruci, ne zato sto sam, kako on kaze, bila smotana, vec zato sto sam razmisljala u cemu sam pogresila. Verovatno to nikada necu ni saznati, ali duboko u meni ostace sacuvano secanje na plavog decaka iz druge klupe.
[Vrh] Go down
bojanica
Početnik
Početnik



Pisces Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : Dublje
Datum registracije : 13.03.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime13.03.11 19:17

Ne znam kako da napisem temu,,Kada bi progovorila moja klupa",ovu predhodnu sam vec pisala....Da li moze neko da mi pomogne.....Smile
[Vrh] Go down
Momak
Početnik
Početnik



Gemini Pig
Broj postova : 2
Godine : 28
Datum registracije : 17.03.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.11 11:32

LJUDI , HITNO MI TREBA TEMA ZA PISMENI ZADATAK " KAD BI MOJA KLUPA PROGOVORILA " ..
P.S. MUSKO SAM ! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.11 11:51

ne shvaćam, pa to je tema Smile
[Vrh] Go down
Momak
Početnik
Početnik



Gemini Pig
Broj postova : 2
Godine : 28
Datum registracije : 17.03.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.11 11:59

pa treba bi sastav na tu temu .. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime17.03.11 12:15

pa pročitaj ovo gore što je napisano na tu temu, pokušaj malo prilagoditi za dečka Smile
[Vrh] Go down
karate je zakon
Početnik
Početnik



Female
Virgo Snake
Broj postova : 1
Godine : 34
Datum registracije : 19.10.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime19.10.11 18:11

zna li neko sastav na temu pesme ,,Smrt vojvode Prijezde" hitno mi treba.. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime19.10.11 18:20

http://www.boske.rs/stranice/vojvoda_prijezda.html


evo ako ti ovo moze sta pomoci ..snadi se ... ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Minnie
Početnik
Početnik



Female
Taurus Dog
Broj postova : 5
Godine : 30
Datum registracije : 29.10.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime29.10.11 16:10

Treba mi pomoc,blokirao mi je mozak a trebam do sutra vec da imam zavrsen sastav
Sastav je na temu "Ljubav dugo trpi,blagotvorna je,ljubav ne zavidi" trebala bi da bude prica o prijateljstvu druga/drugarice ako ima neko ko bi mogao da mi pomogne bila bi mu mnogo zahvalna :]
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime29.10.11 16:49

Budemo nešto smislili. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Minnie
Početnik
Početnik



Female
Taurus Dog
Broj postova : 5
Godine : 30
Datum registracije : 29.10.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime30.10.11 13:50

el ste smislili nesto,barem da mi zapocnete :] hmmm
[Vrh] Go down
stankovic
Početnik
Početnik



Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 26
Datum registracije : 03.11.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.11.11 16:23

Treba mi hitno sastav na temu Moj omiljeni film ,ako moze film Neke ptice nikad ne polete ili Montevideo Bog te video. molim te No
[Vrh] Go down
stankovic
Početnik
Početnik



Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 26
Datum registracije : 03.11.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime03.11.11 16:57

Pozuri te!!!!!!!!!!!!! affraid
[Vrh] Go down
nnsskkbb
Početnik
Početnik



Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 3
Godine : 30
Datum registracije : 11.12.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime11.12.11 17:04

ee treba mi sastav na temu "zasto volim Novu godinu" work hitnooooo
[Vrh] Go down
UROS LUKOVIC
Početnik
Početnik



Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 1
Godine : 26
Datum registracije : 11.12.2011

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime11.12.11 23:05

moze sastav na temu mali radojica opis lika plss sutra sam prva smena bar do 00:00 plsss imam pismeni
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime11.12.11 23:15


evo ti link a evo ti i ovaj citat pa nesto smisli ... Smile
al nikad mi nece biti jasno ajde sto ostavljate do zadnjeg casa al da nemozete naci na netu sami ... a vrlo je jednostavno ;)

sretno Smile
http://www.boske.rs/stranice/mali_radojica.html

Mali Radojica iako sitnog rasta velikog srca fatalan bješe za sve svoje protivnike. Iako se rijetko spominje njegova fatalnost je došla do izražaja više puta. Crnomanjast prijekog pogleda i oštrog i odsječnog glasa Mali Radojica potiče iz plemena Sekulići iz istočne Crne Gore. Još kao mali isticao se svojom rječitošću i humorom. Ipak njegov put u svijet glamura i slave nije bio lak već kao što kažu trnovit.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Vladan
Početnik
Početnik



Male
Taurus Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Datum registracije : 18.01.2013

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime19.01.13 9:58

Treba mi sastav na temu Badnje vece ili Bozicno jutro,ali u gradu.help
[Vrh] Go down
Vladan
Početnik
Početnik



Male
Taurus Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Datum registracije : 18.01.2013

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime19.01.13 10:57

POMAGAJTE BOZICNO JUTRO ILI BADNJE VECE U GRADU! TNX UNAPRIJED
[Vrh] Go down
bat65
Početnik
Početnik



Male
Pisces Dragon
Broj postova : 2
Godine : 36
Datum registracije : 08.10.2013

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime08.10.13 21:33

eee treba mi sastav na temu ''biti zaljubljena'' HITNOOO Smile
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime18.01.14 23:11

hitno mi treba 1000 E
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Sponsored content





Sastavi za pismene zadatke Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sastavi za pismene zadatke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sastavi za pismene zadatke
» Skolski sastavi
» Sastavi jeftino računalo
» Sastavi iz Srpskog jezika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: