Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime13.10.10 10:40

Evo da i ja koje cudo otvorim...Sam naziv teme dovoljno govori sve tako da vam ne moram da crtam...a ,ako bude trebalo potruditi cu se i to...

Inace kada budem pisao u ovoj temi moze se lako desiti da prije frknem s foruma nego sto sam i zavrsio post... :kavica:


I bas me zanima koliko ima hrabrih tj na kineskom koliko imaju muda da koju napisu na ovu temu... tajna


Sada izvolite , pred vama je i pisite...ne morate mene da cekate... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime13.10.10 10:43

ne sviđa mi se sumrak jer ne bi sa mnom i da sam ementaler looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime13.10.10 10:49

ne svidja mi se Yana jer bi sa mnom samo zato sto je djevica...nisam ja otvarac konzervi... :kavica:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime13.10.10 14:59

Pa ima ljudi koji su mi antipaticni, ali verovatno zbog toga sto ih ne znam bas kako treba. Smile Tako da za sad necu nista da kazem cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime13.10.10 15:02

Yana je napisao/la:
ne sviđa mi se sumrak jer ne bi sa mnom i da sam ementaler looool

Ementaler Laughing Laughing Laughing možda on voli one biljne Laughing

Meni se ne sviđa niti najmanje moj brat..uvijek je čupav i ne obrijan ascendant ili tako nekako looool looool looool looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 1:02

Jednom kada krenem tu sa opisom , trebati ce mi 3 foruma da vas sve opisem...biti ce pikantnih detalja i zapazanja...a , do tad se strpite... ;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 8:12

Ja brate dragi koliko ti dana treba da sastavis par rijeci Laughing svaki dan po jednog stavis Laughing
Ne svida mi se Sumrak ..jako je sumracan ...nije rjecit izvlacis rijeci kljestima iz njega
...svojevoljan je ...jednostavno ne dopada mi se :kavica: looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 10:04

Napokon iskrene rijeci...znam da ti se ne dopadam...sreca da je tako... :kavica:

znam da te zanima moj stav o tebi...ali on ne moze stati u par rijeci...najmanje esej... :kavica:


prema tome strpi se i ne galmataj puno... :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 10:49

napokon iskrene riječi? :kavica:

onda budi i ti iskren pa napiši taj esej Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 10:50

onda budi i ti iskren pa napiši taj esej


i ti si pocela ko gazdarica...vidi se da vam diriguje...sad je u kancelariji pa virka ovamo...garant... :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 10:54

meni nitko ne dirigira :kavica:

eto, ne sviđa mi se sumrak jer širi neistine :ary
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 10:57

znam da ti se ne svidjam , samo ne znam da li tebe da stavim u nepozeljne...cek dok razmislim... hmmm
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:03

sumrak je napisao/la:
Napokon iskrene rijeci...znam da ti se ne dopadam...sreca da je tako... :kavica:

znam da te zanima moj stav o tebi...ali on ne moze stati u par rijeci...najmanje esej... :kavica:


prema tome strpi se i ne galmataj puno... :kavica:

znas kad vidim ovaj smajl :kavica: to mi dode kao ono kad ja kazem ma svejedno mi ... ;)

ovo nije tema o esejima ..eseje mozes stavljati u moj kutak ili na pp kako ti volja :kavica:

ne svida mi se opet sumrak ..sto misli da ja virkam i gazdujem Laughing

PS ..ma..svejedno mi za tvoj stav o meni Laughing Laughing daj stav o drugima ako ti je predugo o meni Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:08

sto bi ti htjela da napisem o tebi , da si super , pa to bi bila najveca laz danasnjice...i nemoj mi naredjivati sto cu da pisem i kako...da ne bi tema postala vrela...ti si prva osoba koju budem opisivao...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:10

cekam :kavica:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:12

i ja :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:13

sto ti...???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:13

čekam :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:14

jel ovo cekaonica ili forum...???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:18

Ne svidja mi se bliz nimalo i nikako jer...nastavak u sljedecem broju... ;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:19

looool Sumrak dosta suplje ..kreni vidis da niko nece da pise cekaju na tebe ... tease

ne dopada mi se trenutno Svilena jer sam sad procitala da misli da ovde ima privilegovanih Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 11:27

trenutno mi je ne sviđa arsenalovka jer je zapravo ante looool
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 12:53

blizanka je napisao/la:


ne dopada mi se trenutno Svilena jer sam sad procitala da misli da ovde ima privilegovanih Laughing

..ima privilegiranih, ali shvaćam da ne mogu svi javno na forumu znati pravu istinu o nekome.. nekima se ona otkriva valjda kad se stekne određeno povjerenje u nekog, e to su privilegije koje treba zaslužiti.. na to sam mislila.. i to je u redu.. ali ne volim da me vuku za nos.. to se odnosilo na gorana samo.. nisam druge prozvala.. kod njega sam to primjetila..


Zadnja promjena: svilena; 14.10.10 13:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Gost
Gost




Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 13:04

nastavak o bliz...

ne svidja mi se jer ne voli dobronamjernu kritiku...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime14.10.10 14:20

ide li ovde samo ono sto ti se ne svida kod pojedinih ili se moze i komentarisat .. Smile

ne dopada mi se Bonnie ...zakazala je u posljednje vrijeme sa deckima ;) Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? Empty
PostajNaslov: Re: Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???   Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...??? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Svidja li Vam se ovo?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Dizajn i sadržaj foruma
» Kako se ponašate prema udatoj ženi ako vam se svidja? Postoji li nepisano pravilo ili....?
» Pravila foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: