Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu Empty
PostajNaslov: Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu   Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu I_icon_minitime08.10.10 8:00

Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu B_101006020


Ekrem Jevrić, tvorac kultne pjesme "Kuća, pos'o", trenutno boravi na "Farmi", srbijanskom reality showu, koji se emituje na signalu TV Pink. S obzirom da je Ekrem zauzet kopanjem, čišćenjem i ostalim poslovima Purašević je preuzeo na sebe težak posao promovisanja spota za novu pjesmu. Spot je sniman na pijaci u Cetinju i kotorskoj diskoteci Maximus.

U bajkovitom videu Ekrem u bijelim čarapama i crnim cipelama, sa neizostavnim crnim D&G naočalama na čelu, pjeva među zvijezdama i ispred dvorca, dok mu u izvođenju zanimljive plesne koreografije, odnosno skakutanju pomaže i Purašević.

“Moj kolega Ekrem i ja pili smo jednom do duboko u noć. Kako smo baš dosta popili, meni su se oči raširile kao u guštera pa mi se činilo da je Mjesec na nebu bliži nego inače. Ekrem mi je rekao da mi se to samo čini jer sam dosta popio, a onda je pao u nesvijest. Trljao sam ga svježe ulovljenom skušom i uspio da ga povratim poslije 15-tak minuta. Kasnije mi je pričao da mu se u nesvijesti ukazao Sean Connery, koji ga je savjetovao da nas dvojica napravimo duetsku pjesmu. To smo kasnije i uradili", rekao je Purašević.

Ne sumnjamo da će i ovaj spot zabilježiti milionske posjete na Youtubeu.


(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Ekrem Jevrić u crnim cipelama i bijelim čarapama skakuće u novom spotu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ekrem Jevrić u novome spotu gol do pasa
» Terapija crnim vinom
»  Super Mario skakuće i luduje već 25 godina
» Ruskinja plivala gola sa bijelim kitovima
» Trgovci cipelama žele da znate ove stvari, ali vam ih sigurno neće reći

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: