Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 9:23

Na privatni mail mi je došla obavijest o tome da su mojnet u stvari slovenski portali a ne hrvatski i srpski. Više o tome na videu...znam da su neki naši članovi korisnici istoga pa ako ih zanima... Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... 969280

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 9:45

Ja ovdje ne vidim nista za upozorenje ..uopce me nije briga cije je ..dok mi je ok portal ..dok imam sta za procitati ..i dok ne vrijedaju ni jedan narod nije mi vazno taman da je ne znam cija stranica ..nikad ne gledam cije je sta ...da sam to gledala nikad se ne bih zadrzala ovde ...a i muka napraviti na YouTube snimak ..ko god ga je pravio mislim da je pogrijesio jer ne pise se srbska vec srpska ..barem kod mene

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 9:55

Nije pisano s nikakvom lošom namjerom već dobronamjernom,jer u stvari ne znam što to znači i može li to imati kakvih posljedica...no,slažem se da može isto tako biti i antipropaganda... Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... 765814
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 10:04

ako mislis na to sto si ti postavila ..ja znam da nije ni sa kakvom losom namjerom ;) ali mene izluduje ..to hrvatsko ..slovensko ..srpsko ..bosansko ..ma bas me briga cije je sta ..tj zar je vazno cij je portal ..bitno da se ljudi zabavljaju ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 10:11

pa sad dalo bi se o tome, u sustini imas pravo, ali nekome mozda nije svejedno.
I meni se nebi dopalo ne zato sto su slovenci ili bilo ko drugo ,nego sto lazu i to nije ok
i mene ko korisnika bi to vec odbilo.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 10:12

Ne znam nije stvar po meni u nacionalnosti nego što u videu piše da jedan te isti čovjek igra istu ulogu,znači nekakve lažne poruke,ti misliš da se dopisuješ s nekim a u stvari nije tako( pr.misliš da imaš 10 prijatelja a dopisuješ se s jednim... Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... 765814 ) , o tome se radi,naravno ako je istina sve to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 10:13

ne zalazim u tu Twilight zone...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime01.10.10 11:02

YouTube za mene nije nikakav dokaz ...vidim da je pod istim nickom i isti profil i mislim da je ovo jedna lazna propaganda ...mozda neko misli da se zabavi na taj nacin praveci na You snimke ...ko zna...a slazem se da nije ok ..da neko ima vise nickova i glumi prijatelja jer masa je bolesnika na netu ...ali svi oni kad tad se otkriju ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... Empty
PostajNaslov: Re: Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...   Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Obavijest i upozorenje za korisnike mojneta...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti i trikovi za GSM korisnike
» Pet opasnosti za Facebook korisnike
» Vipnet prvi u Europi ima sms službu za korisnike
» Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick
» T-HT će obeštetiti korisnike, još nisu sigurni kako

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: