Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick

Go down 
+2
Kikica
bodomiere
6 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 12:44

ovo je za ljude u Hrvatskoj,nikad ne uzimajte vip-ov usb broadband stick jer ćete se zajebat do zla jebena boga.nije samo brzina problem (nekad skoči do 4Mbit/sec [što mi je opet koji vrag!!!???]) koja nekad se spušta na 0,001 bit/sec to je minoritetno nego još i dignu malo potrošnju kako se njima sviđa.imaju uslugu "Moj VIP" na svojoj službenoj web stranici i tamo se može pogledati kolika je potrošnja.men je npr jedan dan potrošnja po bitMeter programu 100 Mb (bubam bezveze ali razlike su otprilike ovakve) na vipovoj stranici je potrošnja 150 Mb,sutra je po bitMeteru potrošnja npr 200 Mb po vip-u je 400,za 3 dana po programu je 300 po vipu je 700...POTROŠNjA NA VIP-OVOJ STRANICI TAKO RASTE SVE DOK NE DOSEGNE RAZLIKU 2 Gb!!!čim se dosegne razlika od 2 Gb potrošnja raste kao i po programu bitMeter,znači danas bitMeter kaže da sam skino i pregledo 250 Mb,i tako na vipovoj stranici,skinuli ste i pregledali 250 Mb,al TEK KAD SE DOSEGNE RAZLIKA IZMEĐU bitMetera I "Moj VIP" OD " Gb.to nije od jučer.uzeo sam stick krajem 4-og il 5-og mjeseca,sve je bilo normalno do 8og mjeseca osim što mi u vip centru nisu rekli da nemam odma 10 Gb nego 4 jer je kupljen krajem mjeseca,i da tek od idućeg mjeseca imam 10 Gb.to mi nisu rekli i ja normalno nisam imo pojma...onda je došo račun od 1700 kn koji je trebao bit plaćen,izračunao sam da i da sam malo više nego što jesam visio na internetu i da sam skino i pregledo malo više nego što jesam nema teorije da sam ja skino i pregledo tih 10 Gb krajem 4-og 5-og mjeseca...nisam mogo više od 8,a oni su govorili više od 10 Gb (10150 Mb ja mislim al nije bitno zaokružit ćemo na 10 Gb),izračuno sam da sam u biti skino i pregledo oko 3-4 Gb

uzmite modem preko pošte al nemojte ovo
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:07

Jeste da je anti reklama..ali imala sam ga i ja..i nisam mogla uloviti signal nema šanse..ulovim pa nestane..ma užas. Doduše to je bilo prije 2 god..ne znam kao je sada..a zapravo uopče mi se ne isprobava. Smile
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:11

i nemoj...neka je antireklama,reklamiraju ga super ovakav onakav u vip centru piše ispod sticka da je najveća moguća brzina 7,2 Mb/sec doduše u potpunoj pokrivenosti HDSPA (nisam siguran jel se ovako piše) mreži,al niko ti neće reć za ovih 0,001 bit/sec i to.ljudi moraju znat,bolje da se uče na tuđim greškama ako je moguće nego na svojima ako već mogu i na tuđim
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:13

Pa zato što smo mi glup narod. Nabavimo.. prevare nas na najjeftinije fore..laganjem.. a kod nas je to normalno i nema kazne tj nema volje da ih se kažnjava zbog lažnih reklama loše
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:22

i ne možeš dokazat da su te prevarili
susjed mi je isto imo stick isto prije 2 god ja mislim nije bitno...ugl kolko sam ga razumio tad je nabavio taj stick i moro je zvat službu za korisnike da mu daju neki kod il nešto password i korisničko ime ne znam nije bitno da aktivira paket od 10 Gb.nazvo službu za korisnike tip mu dao al za 1 Gb (start paket za početnike kako ga u vipu zovu).on skido visio na netu skino blizu 10 Gb dok mu nije došo račun nešto puno možda skoro 10000 kn,ne sjećam se.nazove službu za korisnike tako i tako to i to oni njemu da oni nisu ništa krivi.piso molbu nekom vjeću šta li već u vipu da mu zanemare i nisu,opet piso molbu nekom drugom vjeću u vipu (a ako te ti odbiju nema ti više molbi žaljenja moraš platit) sreća pa su mu oni uvažili molbu samo zato što je čovjek reko izgadit ću vam na fejsu forumima svim mogućim stranicama gdje god stignem reću cjelom svjetu sve
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:29

imam ga i ja...stvarno je krš...ne uzimajte loše
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 13:32

da je to samo gubljenje živaca zbog brzine pa aj dobro već i nekako moš,nego te prave budalom
goc koji paket imaš?
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime13.10.10 20:48

ja taj stick na laptopu imam već 2,5god...i zadovoljna sam! Nikada nisam imala nekih većih problema.. Smile
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime14.10.10 21:50

bodomiere je napisao/la:
da je to samo gubljenje živaca zbog brzine pa aj dobro već i nekako moš,nego te prave budalom
goc koji paket imaš?

10 GB... a uopće se ne mogu spojit, skoro nikad nema signala il mi izbacuje neke errore nakon što sam spojen 2-3 minute...ma debilčine što podvaljuju to upće
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime25.10.10 13:11

što podvaljuju da bi ti mogli ukrast para jbt
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Oldy
Početnik
Početnik



Libra Rat
Broj postova : 5
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.11.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime03.11.10 4:30

bodomiere je napisao/la:
i ne možeš dokazat da su te prevarili
susjed mi je isto imo stick isto prije 2 god ja mislim nije bitno...ugl kolko sam ga razumio tad je nabavio taj stick i moro je zvat službu za korisnike da mu daju neki kod il nešto password i korisničko ime ne znam nije bitno da aktivira paket od 10 Gb.nazvo službu za korisnike tip mu dao al za 1 Gb (start paket za početnike kako ga u vipu zovu).on skido visio na netu skino blizu 10 Gb dok mu nije došo račun nešto puno možda skoro 10000 kn,ne sjećam se.nazove službu za korisnike tako i tako to i to oni njemu da oni nisu ništa krivi.piso molbu nekom vjeću šta li već u vipu da mu zanemare i nisu,opet piso molbu nekom drugom vjeću u vipu (a ako te ti odbiju nema ti više molbi žaljenja moraš platit) sreća pa su mu oni uvažili molbu samo zato što je čovjek reko izgadit ću vam na fejsu forumima svim mogućim stranicama gdje god stignem reću cjelom svjetu sve


Pišeš gluposti, ne postoji nikakav password niti korisničko ime, niti za paket 1Gb niti za 10Gb niti bilo koji, to se ne aktivira na taj način nego potpisivanjem ugovora uz navođenje željene veličine paketa te se paket uključuje ubrzo, meni u roku sat vremena,
za sve ostalo se obrati upravi vodovoda,
mislim kada već sereš onda seri kako Bog zapovjeda, neš ti passworda i username-a za aktivaciju paketa :p

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick 1014917622
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 13:23

bodomiere je napisao/la:
.ugl kolko sam ga razumio tad je nabavio taj stick i moro je zvat službu za korisnike da mu daju neki kod il nešto password i korisničko ime ne znam nije bitno da aktivira paket od 10 Gb

ti čitaj malo pozornije,napiso sam kolko sam ga razumio,znači ne mora značit da je tako reko nego sam ga ja tako samo razumio da je tako reko jer nisam sve upamtio
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:17

imao sam ih više(sad imam t-mobile-ov 1gb) ali iz mog iskustva bježite od svih tih rješenja kao vrag od tamjana,ako ste ikako u mogućnosti držite se žice i flata

-oni su uvijek u pravu
-potrošnja je uvijek veća nego što to prikazuju servisni programi
-brzina varira , ali je obično mala osim na nekim hot-spotovima u nekim gradovima
-trebali bi uvesti ograničenje na paket koji imaš,ispuniš bonus i nema više,a ne prekoračiš pa plaćaš deset puta više(banda banditska)
-odnos korisnog/plaćenog je strahovito na štetu krisnika
-za sve probleme se možeš žaliti jedino upravi vodovoda jer služba za korisnike ponekad više šteti nego što koristi
-oni su uvijek u pravu
-ni slučajno posjećivati youtube,gledati video jer ode cijeli paket za sat dva
-niti pokušavati nešto skinuti s torenta
-ako ga već morate koristiti-spojite se na net-pokupite poštu-pošaljite poštu-odjavite se
-ne surfajte previše po stranicama sa slikama-samo tekstualne big smile
-oni su uvijek u pravu

nisam jedamput vidio lika da nosa laptop po radilištu da bi ulovi signal i poslao/primio mail

Smile looool
[Vrh] Go down
Oldy
Početnik
Početnik



Libra Rat
Broj postova : 5
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.11.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:23

Kakvim crnim hot spotovima? pa nije to w-lan! Brzina ovisi i do koje brzine ti je stick omogućen tj. njegov chip. I koji signal ti je na zadanoj lokaciji, sa pokrivanjem nisu stali, rade kontinuirano, tako da se signal na nekoj lokaciji uvijek može poboljšati, zavisi koliko je zainteresiranih na toj lokaciji za takav vid pristupa, to se vidi po ostvarenom prometu kroz neki period.

naravno da to ne služi youtubeu a pogotovo torentima, bar dok ne dođe flat,
isto tako ni na adsl-u ako nemaš flat nema isto takvih stvari previše ,

za ostalo si u pravu, da nažalost, moraš paziti uvijek na promet, više manje, prekoračenje zna biti bolno skupo.


Zadnja promjena: Oldy; 05.11.10 14:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:29

može se skidat i youtube i sve samo treba bit jako oprezan i po servisnim programima i po ovom što ti ga vip da

bar vipov stick (bar men) neće da radi ako imaju 2 particije na disku
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Oldy
Početnik
Početnik



Libra Rat
Broj postova : 5
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.11.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:32

bodomiere je napisao/la:
može se skidat i youtube i sve samo treba bit jako oprezan i po servisnim programima i po ovom što ti ga vip da


Da primjetim nekada da ne broji windows updateje i ostale i tu nastane razlika na kraju mjeseca, ali zato postoji pregled potrošnje na moj.vip gdje se moraš registrirati imenom i prezimenom sa ugovora i brojem data sim kartice, nekada nisu baš redovni ali kada jesu to je ta potrošnja, preko te stranice ti i očitaju potrošnju kada zoveš vip.



edit: ne vidim vezu između sticka i particija, i ja uredno imam C/ gdje je sedmica ultimate i D/ gdje je ostalo,
stick mi je isto uredno radio i na xp i visti, istina da s njim ima problema iz čista mira ponekada pa treba kemijati, ali i routeri ponekada zajebavaju.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:41

da to znam usluga moj vip,po tome i znam da kradu.al ček kako ne broji windows update i to se skida i to ulazi u tu potrošnju kolko ja znam?
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Oldy
Početnik
Početnik



Libra Rat
Broj postova : 5
Godine : 51
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.11.2010

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime05.11.10 14:50

bodomiere je napisao/la:
da to znam usluga moj vip,po tome i znam da kradu.al ček kako ne broji windows update i to se skida i to ulazi u tu potrošnju kolko ja znam?



eto sad sam skinuo def. update za defender uredno ga je pribojio, ali se sječam da sam jednom slučajno pogledao i da je skidao ne znam 20-30mb updatea a da je brojač u softwareu stajo na njestu,
to hoće reči da ponekad izgleda zna zakazati kod brojanja, sad namjerno ili slučajno, kako kaže kolega ne možeš dokazati, oni su uvijek u pravu,

ali za nas kojima je takav vid pristupa zbog posla obaveza jer nemamo na svakoj lokaciji se mogućnost nekome nakačiti a osobno to niti ne volim raditi, moramo šutiti i trpiti, jer ne vjerujem da je i kod t-com-a ili tele2 prebajna situacija, sve je to isti bussines.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty
PostajNaslov: Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick   Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hama WLAN USB Stick
» Savjeti i trikovi za GSM korisnike
» Pet opasnosti za Facebook korisnike
» Trolovi – monstrumi interneta
» Sirijci tvitaju bez interneta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: