Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko ste samostalni?

Go down 
+4
Blizanka
Never THE bitch!
Rokerka
Goran
8 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime29.09.10 17:37

Koliko ste samostalni? Što obavljate sami, a za što vam treba pomoć roditelja ili nekog drugog?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime30.09.10 19:18

Trudim se da što više budem nezavisna od njih. Volim kad imam svoj život što je više moguće odvojen od drugih. Sama skupljam pare i kupujem šta mi treba, sama odlučujem šta ću da uradim (naravno, oni mi daju svoje mišljenje, ali uvek ja odlučim), sama biram gde hoću da idem, gde neću, šta ću da nosim...ono, stvarno mi se sviđa taj način "poslovanja" između nas. Mama ponekad smara u vezi muzike koju slušam i kako se oblačim, ali je puna razumevanja što se tiče izlazaka i dečaka...tako da mi je super stvarno, ne otežavaju mi mnogo život Koliko ste samostalni? 12363
[Vrh] Go down
Never THE bitch!
Početnik
Početnik
Never THE bitch!


Female
Capricorn Rat
Broj postova : 38
Godine : 27
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 18.09.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime30.09.10 19:36

Pa recimo da jesam,sama odlucujem sta cu da obucem,kupim,kad cu sta da radim i tako to ali mi oni jos uvek daju novac.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime30.09.10 20:05

Z mene je samostalnost dok se ne odvojite.. da li ste sposobni sami sebi nesto skuhati ne samo sebi nego i drugima..sami sebi ponesto oprati ..uraditi neke stvari bez pomoci i bez opomene roditelja..a ne samo obuci se samostalmo tj odluciti jer to rade i djeca vec od 5 godine mislim ..ja bih vas pitala da li ste samostalni uciniti nesto za sebe osim obuci se i izaci ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko ste samostalni? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Metalac999
Početnik
Početnik
Metalac999


Pisces Dragon
Broj postova : 38
Godine : 36
Datum registracije : 30.09.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime30.09.10 20:08

ja zivim sam od svoje 14 god i jos uvijek nisam samostalan stari

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime01.10.10 18:10

blizanka je napisao/la:
Z mene je samostalnost dok se ne odvojite.. da li ste sposobni sami sebi nesto skuhati ne samo sebi nego i drugima..sami sebi ponesto oprati ..uraditi neke stvari bez pomoci i bez opomene roditelja..a ne samo obuci se samostalmo tj odluciti jer to rade i djeca vec od 5 godine mislim ..ja bih vas pitala da li ste samostalni uciniti nesto za sebe osim obuci se i izaci ....

a to Laughing Pa naravno. Obožavam da kuvam, i ponekad kuvam umesto mame kad treba da dođu gosti. Uživam da se bakćem oko hrane (što se i vidi po mom izgledu looool )...Sama perem samo donji veš i to da se ne bi zeznuo...što da se mučim kad postoji mašina? Smile A inače kućne poslove uglavnom ja radim jer je mama nekad radi i dodatno da uzme još koji dinar, a s obzirom da ima problema s kičmom, kad dođe kući nije ni za šta, pa je to ono, najmanje što mogu da uradim...ono, sitnice...perem sudove, usisavam, brišem prašinu, peglam stvari i to... Smile
Inače, mnogo mi je lakše kad sređujem sama. Tad uhvatim neki red, sama se organizujem i sve super. A kad sređujem s mamom, to mi je svaka druga "Šta sad treba da radim" cerekalo
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime04.02.11 19:05

Poprilično sam samostalna,skupljam si pare za svaki slučaj jer nikad ne znam hoće li mi zatrabti.Znam se obić,znam nešto malo skuvat (a i to ću sredit,ima da naučim kuhat kak spada ;))

kad se kod nas govori o spremanju prizemlja,nema mi ravne.Slobodno mogu reć da sam ja organizirala kuhinjske ormariće jer ja punim i praznim perilicu pa si napravim neki redosljed,organiziram se kak meni odgovara.Pa sam tako sebi prilagodila i kuhinjse ormariće Smile

kad spremam,sve bude gotovo za pl sata-sat uvrh glave,a to sam ak moram usisavat...a i za usisavanje mi više puno ne treba,danas sam za 15 minuta usisala.Kad sama spremam,rasporedim si nekako,uvijek prvo kuhinja a onda dalje...A kad s mamom,onda se to rastegne od nemila do nedraga i nikad završit.Rpbu znam oprat samo na ruke jer da ju u mašinu stavljam mislim da bi sve živo poplavila xD ja robu sam u sušilicu il na štrik stavljam i vadim,već sam se ispraksirala u tome cerekalo
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime04.02.11 19:47

Samostalna sam.
Sve mogu radit sama, pa makar nešto neznam ili mi neide
učim se tome, naravno sama. Smile
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime04.02.11 20:37

I kuhat,dušo? cerekalo
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime05.02.11 18:57

Daaa. ;)
Jbg, mama se malo protivi, ali... Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime03.05.11 21:18

10%
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste samostalni? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste samostalni?   Koliko ste samostalni? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste samostalni?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Potreban samostalni knjigovođa
» Jedinci - samostalni perfekcionisti
» Koliko je?
» Koliko smo mi psiholozi?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: