Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Audi A7 Sportback

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime08.09.10 12:31


Audi A7 Sportback Audi01288918s1


Konačno je, naime, predstavljena serijska verzija modela A7 Sportback koji ingolstadtska marka naziva “kupeom s pet vrata”.

Luksuzni predstavnik više klase očito cilja na kupce Mercedesa CLS čija će druga generacija uskoro biti prikazana. A7 je samo nekoliko centimetara kraći od pet metara, a Audi tvrdi da pruža mnogo prostora za vozača i četiri putnika te svu njihovu prtljagu.

Kupeovska linija
Vanjske linije su uistinu impresivne. Brojna obilježja Audijeva aktualnog dizajnerskog usmjerenja skladno su uklopljena u nisku, kupeovsku krovnu liniju i specifičan stražnji dio (otud naziv Sportback) koji taj model najviše razlikuje od ostalih u ponudi njemačke premium marke. Karoserija je uvelike izrađena od aluminija, a ostatak je od ultrajakog čelika.

Interijer je još posebniji od vanjštine te se, sudeći prema prvim fotografijama, ističe kao jedan od Audijevih najboljih. Očekivano je velika pozornost posvećena detaljima i skupocjeni materijali čine kabinu A7 jednom od najpoželjnijih za duga putovanja, a tome pridonose i raskošna ponuda prostora za putnike te prtljažnik od čak 535 litara (s preklopljenim sjedalima 1390).

Koliko su ozbiljne Audijeve ambicije, potvrđuje činjenica da, primjerice, tri od četiri izvedbe serijski imaju najnoviji Quattro pogon, automatske mjenjače, biksenonska prednja (LED prednji farovi su opcija) i LED stražnja svjetla te prtljažnik s električnim pokretanjem.

Premijera u rujnu
Ovjes, koji također ima aluminijske elemente, podešen je kako bi osigurao što bolji kompromis između udobnosti i užitka u vožnji.

Nema sumnje da će, kada krene u prodaju nedugo nakon rujanske svjetske premijere u Parizu, novi A7 Sportback biti jedan od ključnih modela kojima će Audi ostvariti ambiciozan, ali sve bliži cilj - postati najprodavaniji premium proizvođač automobila.

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:31

Uf s boka mi se ne sviđa pozadina..nikako mi to ne vuče na Audia ...više na kakvog Renulata Laughing i to meni baš i nije sportback...več hedge back.. Laughing
Sve u svemu ružan loše
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:32

Kiki meni je odličan, nemam riječi.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:36

Pa dobro tebi je odličan..meni nije Laughing
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:37

Mene više podsjeća na porsche ovaj zadnji kraj.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:45

Imaš pravo..ima guzu kao Porshe malo. Možda mi to sport sa 5 vrata ne zvući kao sport pa me to zbunjuje..ali imaš pravo za Porshea ;)
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime18.09.10 16:47

Ma Kiki samo mudruju s tim novim segmentima. Ovo bi kao bila konkurencija Mercedesu cls??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Audi A7 Sportback Empty
PostajNaslov: Re: Audi A7 Sportback   Audi A7 Sportback I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Audi A7 Sportback
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Audi RS6 R MTM
» Novi Audi A8
» Novi Audi A6
» Audi A3 e-tron
» Atraktivan lav nalik na Audi TT

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Auto-moto svijet :: Auto moto vijesti i noviteti-
Forum(o)Bir: