Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? Empty
PostajNaslov: Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???   Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? I_icon_minitime06.09.10 13:55

Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju, tvrdi britanski znanstvenik Chandra Wickramasinghe, koji zastupa tezu prema kojoj je ljudska vrsta nastala izvan Zemlje, a naselila ju je tek nešto kasnije, piše britanski Daily Telegraph.

Prema njegovim studijama život na Zemlji počeo je prije prapradavnih 3800 milijardi godina, a on tvrdi i to da su ljudi naselili Zemlju nakon što je u naš planet udario komet.

- Mi smo svi izvanzemaljci i dijelimo isto svemirsko podrijetlo. Zapravo, mi smo povezani lancem koji se proteže preko svemira. Svi dokazi upućuju na to - uvjeren je Wickramasinghe.

Britanski znanstvenik također vjeruje u to da se život prenosi s planeta na planet već milijardama godina. Naime, prema njegovu vjerovanju kometi udaraju o planete i na taj način se prenosi i živa materija. Također drži da neki prežive i bivaju prebačeni na druge planete u okviru vremenske skale koja iznosi nekoliko milijuna godina.

Međutim, iako zastupa spomenutu teoriju, britanski prirodoslovac ne zna objasniti kako i gdje se prvobitno razvio život.

- Dokazi iz astronomije podržavaju moju teoriju da se život nije razvio na Zemlji. Još uvijek mi nije poznato kako je život nastao, no činjenica je da je nastao u izvan nje, počeo se širiti i njegov opstanak je zajamčen - optimistično je kazao profesor Wickramasinghe.

Slična je teorija objavljena prije dvije godine, a tvrdi da je udar meteorita prije 490 milijuna godina vjerojatan uzrok stvaranja prvih složenih višestaničnih bića. Ta studija koju je inicirao danski prirodoslovni muzej otkrila je nove, raznolike oblike života koji su evoluirali u oceanima, odakle potječe sav život.

http://www.livno-online.com/
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???   Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? I_icon_minitime06.09.10 18:10

Ma znala sam da sam Alien....a nitko mi ne vjeruje...znači istina je žene su s Venere a muškarci s marsa ...zato se ni ne kužimo najbolje Laughing


uh opet tona gluposti... ne vjerujem im ništa
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???   Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? I_icon_minitime06.09.10 21:15

Ne znam o kojim dokazima iz astronomije on priča Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? K030

Pronađeni je meteor sa Marsa koji je sadržao mrtve bakterije (ako se ne varam), moguće da je bilo još sličnih nalazaka, iako teško je govoriti baš o nekakvom fatalnom uzroku nastanka inteligentnijih bića. U svakom slučaju udari kometa utječu na razvoj života, imali oni život na sebi ili ne.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???   Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju??? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljudi su izvanzemaljci koji su naselili Zemlju???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 6 tajni ljudi koji nikada ne kasne
» Zašto nas privlače ljudi koji nisu dobri za nas
» Saznajte koji uspješni ljudi su pravi ranoranioci
» Izvanzemaljci vole vodu
» Kako izvanzemaljci izgledaju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: