Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako izvanzemaljci izgledaju?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 11:08

Izgledaju li izvanzemaljci kao mi? Da izgledaju jednako nama vrlo je nevjerojatno. Ne smijemo smatrati ljudski oblik univerzalan. Pogledajmo samo na našem planetu koliko ima različitih oblika života. Ipak, znamo da je život na Zemlji nastao negdje prije 3,5 milijardi godina. Razvijao se prvo kemijskim pa onda biološkim putem. Ali ako u svemiru djeluju iste fizikalne i kemijske sile, krije li se tu činjenica da je život svugdje morao nastati jednakim procesima. To bi značilo da izvanzemaljci izgledaju kao mi.

Kako izvanzemaljci izgledaju? Proof_of_alien_life_pic
Svjedoci koji tvrde da su imali bliske susrete treće vrste opisuju izvanzemaljce slične ljudima, ali s nekim manjim odstupanjima. Često se spominju velike oči, mala usta, velike ruke, niski stas. No takve priče još uvijek su neutemeljene i nevjerodostojne.

Postoje i teorije da su izvanzemaljci ''stariji'' od nas pa su evoluirali u nešto novo. Možda ćemo i mi ljudi jednom izgledati kao oni sada, a oni opet nekako drukčije. Mogla bi biti riječ o naprednom obliku čovjeka, ali to je antropocentrično gledište problema.

Naš mozak ima samo 1014 živčanih veza, što ne znači da ne bi negdje u svemiru mogli postojati mozgovi s 1024 ili 1034 živčanih veza. Sposobnost takvih mozgova bila bi nevjerojatna. Mi ne bi mogli razumjeti niti njihova najjednostavnija razmišljanja. Isto vrijedi za sve ostalo u tijelu.
Treba naglasiti da naša biologija nije još u potpunosti istražena i treba vremena dok se ne otkrije nastanak života odnosno njegov razvoj.



znanstveni.com
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 18:21

uvijek postoji jedinstven govor a to je govor tijela....možda su bolji od ovih naših čelavaca Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363 .....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 18:44

.ma vidim ja da mene niko ne razumije ni kid kazem dobar dan ... Laughing znaci naj vjerovatnije slice meni ... looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako izvanzemaljci izgledaju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 18:47

a zato mi tebe ništa ne kužimo Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363 ..vidi vidi nije mi to prije palo na pamet ili mi palo puno toga ..pa to zatrpalo Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 18:51

looool looool ma kazem ti ja moj mozak je na 34 tu ...pa nikako da se shvatimo looool looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako izvanzemaljci izgledaju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:00

34 ..hm.....a koji planet Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:03

planet ...Rizi Blizi...tamo je sve haj ne brigaj ... bananajoy

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako izvanzemaljci izgledaju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:19

riži - biži Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:27

ovo mi je prvi komsija


Kako izvanzemaljci izgledaju? Weirdest-animals-on-planet-earth-pjlighthouse

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako izvanzemaljci izgledaju? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:33

e di si ovo izvukla Kako izvanzemaljci izgledaju? 73820 Kako izvanzemaljci izgledaju? 73820 ....popiškit ču se Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:36

..bemti..je ti neki komšija... Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime31.10.09 19:39

...samo zanima me ako ti je to komšija..jel svi tako izgledate..jer...ne znam gdje su njemu stale sve te nule... Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363 Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime02.11.09 18:41

možda ima dodatnu kutiju za to..pa ga nosi po potrebi Kako izvanzemaljci izgledaju? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime02.11.09 19:50

..jooj strašno izgleda... Kako izvanzemaljci izgledaju? 73820 Kako izvanzemaljci izgledaju? 73820
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako izvanzemaljci izgledaju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izvanzemaljci izgledaju?   Kako izvanzemaljci izgledaju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako izvanzemaljci izgledaju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izvanzemaljci promatraju seizmološke poremećaje?
» Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!
» Postojimo zato sto su izvanzemaljci dobronamjerni!?
» Izvanzemaljci vole vodu
» Video linkovi i fotografije NLO-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: