Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka Empty
PostajNaslov: Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka   Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka I_icon_minitime17.08.10 14:08

Rođeni Zeničanin Siniša Ubiparipović u subotu je bio sudionik
velikog derbija američke MLS lige između Njujork Red Bulsa i Los Anđeles Galaksija. Meč je putem satelita u izravnom prijenosu gledalo više od 30 zemalja svijeta, a pobjedu (1:0) su odnijeli gosti, čime su se učvrstili na prvoj poziciji na tabeli.

Malo je ko od prisutnih gledalaca na stadionu očekivao da će pitanje pobjednika biti riješeno već u 10. minuti susreta kada je jednu dobru akciju gostiju Edson Budl (Buddle) pretvorio u pogodak.

Rasprodane ulaznice

Dan kasnije kontaktirali smo Ubiparipovića koji je u razgovoru za „Sport“ prenio dešavanja sa stadiona u Njujorku, poznanstvu sa Francuzom Tijeri Anrijem (Thierry Henry), njegovoj djevojci Andreji...

- Još sam pod dojmom utakmice. U nogama imam više od 200 susreta, ali ovo je utakmica koju ću pamtiti cijelog života. Prvi put stadion je bio ispunjen do posljednjeg mjesta. Bilo je bilo 23.000 gledalaca, a karte za utakmicu su rasprodane još prije 14 dana - kazao je Ubiparović, kada se veza sa Njujorkom uspostavila.

Zar niste pojačani sa Anrijem (Henry) i Markezom (Marguez) uspjeli doći do pobjede?

- Imali smo svoje šanse, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Anri se trudio, odigrao je svih 90 minuta, dok je Markez izašao u finišu susreta. Realno je bilo da se meč završi bez pobjednika, jer smo igrom bili zaslužili najmanje bod.

Zar je Galaksi i bez Bekama (Beckham) na terenu najbolja ekipa MLS-a?
i ekipu koju teško neko može dobiti. Dovoljno će vam biti ako kažem da su u 20 susreta samo tri puta poraženi.

Kako je protekao Vaš prvi susret sa Francuzom Anrijem?

- Prvi put smo se sreli kada je dolazio na pregovore. Dugo smo razgovarali, možda i najduže od svih igrača Red Bulsa, jer je saznao da sam rođen u BiH. Odmah mi se pohvalio da mu je djevojka Andrea rođena Sarajka. Sa ponosom priča o njoj. Inače, u razgovoru s njim najviše sam se nasmijao kada je rekao nekoliko riječi na bosanskom jeziku.

Šta sve Francuz zna kazati na bosanskom jeziku?

- One osnovne riječi kao što su dobro jutro, dobar dan, kako si, vidimo se opet... Naravno, zna i skoro sve psovke na našem jeziku.

Da li Andrea dolazi na utakmice Njujorka?

- Nju sam vidio samo jednom ispred stadiona, ali je nisam primjetio na našim utakmicama. Doći će, ima vremena jer je Anri sa Njujorkom potpisao višegodišnji ugovor.

Kako ste doživjeli Anrija prlikom prvog susreta?

- Najviše me na startu fasciniralo da je Anri prilično prizemljen, s obzirom na njegovu bogatu igračku karijeru. Mnogi su u ovaj klub dolazili sa slabijim rejtingom, a da su glumili velike zvijezde. Sa Anrijem to nije slučaj. On se ponaša sasvim normalno.

Apartman u Sohu

Da li znate gdje stanuje?

- Anri je smješten u apartmanu na Menhetnu, u poznatom kvartu Soho. Oni koji bolje poznaju Njujork za Soho će vam kazati da je to kvart koji je poznat po šopingu. Njegov apartman u hotelu se nalazi u neposrednoj blizini Kineske četvrti, a za desetak dana će useliti u svoju vilu koja je u izgradnji.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka Empty
PostajNaslov: Re: Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka   Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka I_icon_minitime17.08.10 14:16

Imali smo svoje šanse, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Anri se trudio, odigrao je svih 90 minuta,
Ma nije to nije Henriju lopta pala dobro na ruku..zato nije bilo gola Laughing
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka Empty
PostajNaslov: Re: Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka   Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka I_icon_minitime17.08.10 14:52

hahahahahahahaha e to Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka Empty
PostajNaslov: Re: Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka   Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ubiparipović: Thierry Henry mi se pohvalio da mu je djevojka Sarajka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sarajka privedena zbog napada na policajku
» Djevojka dana
» Djevojka dana
» Djevojka dana
» Nevjerna djevojka javno traži oprost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: