Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime01.08.10 9:07

Slavni holivudski glumac i najveća zvijezda ovogodišnjeg "Sarajevo Film Festivala", Morgan Freeman, posljednjeg dana boravka u našeg glavnom gradu podijelio je sa brojnom publikom i novinarima svoje utiske o Sarajevu, upoznavanju sa Nelsonom Mandelom i snimanjem filma "Invictus", svom najvećem grijehu...

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" 100731062.2_mn

Na neizostavno pitanje šta mu se najviše svidjelo u Sarajevu Freeman je rekao da je osnovna stvar koja dominira šarmantnost ljudi koji žive ovdje.

"Nadam se da ćete mi oprostiti na ovome i da ćete me pustiti da odem, ali sam u Sarajevu vidio neke od najljepših žena. Primijetio sam da je ovo grad šetača. Mnogo hodate i to se očigledno odražava na vaša tijela. Hvala vam na tome", duhovito je primijetio slavni oscarovac.

Iako je stigao u Sarajevu s namjerom da pogleda neki od bh. filmova, to se nije desilo, ali je rekao da bi rado snimao na ovom području.

Freeman je u dva filma, "Bruce Almighty" i "Evan Almighty", glumio Boga, a svojim najvećim grijehom smatra svoj ponos. Napravio je i paralelu između ovih filmova i filma "Invictus" u kojem igra Nelsona Mandelu. Freeman je rekao da se za ulogu u posljednjem ostvarenju morao pripremati, dok to za ulogu Boga nije bilo potrebno.

ako je snimio bezbroj filmova u kojima je igrao različite karaktere, od svodnika do nekih od najznačajnijih ličnosti u ljudskoj istoriji, Freeman je rekao da nijedna uloga nije značajno promijenila njegove životne stavove.

Kada bi mogao birati dvije žene koje bi želio glumiti Freeman je rekao da su to britanska kraljica Elisabeta Prva i nekadašnja izraelska premijerka Golda Meir.

Film "Invictus", u kojem Freeman glumi Nelsona Mandelu, bit će prikazan večeras u otvorenom kinu "Metalac". Freeman je rekao da je rad na filmu bio uzbudljiv, ali se nije mogao sjetiti kada se tačno upoznao sa Mandelom i da je to bilo nekad krajem '80-ih godina.

(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: Re: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime26.08.10 12:08

To kaže u svakom gradu. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: Re: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime08.09.10 20:06

Na neizostavno pitanje šta mu se najviše svidjelo u Sarajevu Freeman je rekao da je osnovna stvar koja dominira šarmantnost ljudi koji žive ovdje. - pa taki smo mi sarajlije bolan Smile
"Nadam se da ćete mi oprostiti na ovome i da ćete me pustiti da odem, ali sam u Sarajevu vidio neke od najljepših žena. - pa kako ne legendo Smile
Primijetio sam da je ovo grad šetača. Mnogo hodate - pa treba nekako i provarit sve one ćevape koje požderemo Laughing

Iako je stigao u Sarajevu s namjerom da pogleda neki od bh. filmova, to se nije desilo, ali je rekao da bi rado snimao na ovom području. - na tom području snimat...?j**** ti jebeni rat,morat će pazit na mine...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: Re: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime08.09.10 20:34

Bodo je napisao

Citat :
**** ti jebeni rat,morat će pazit na mine...

Bodo ocito nisi upoznat sa situacijom ...mine gdje su ostale to su vecinom predjeli gdje niko ne zalazi ..tj linija razgranicenja..koji su manje dostupni ..i rijetko ko ide tamo ..tako da on moze snimati film na podrucju Sarajeva gdje god pozeli

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: Re: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime08.09.10 20:37

na području Sarajeva da...jel znaš možda šta je oko tas u vogošći!?
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Sponsored content





"U Sarajevu sam vidio najljepše žene" Empty
PostajNaslov: Re: "U Sarajevu sam vidio najljepše žene"   "U Sarajevu sam vidio najljepše žene" I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"U Sarajevu sam vidio najljepše žene"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najljepše žene svijeta
» Najtuznije zene najljepse se smiju
» Policajac iz Sl. Broda vidio NLO
» Policajac dva puta vidio čudovište iz Loch Nessa
»  Ulovio krvožednu piranu u Dravi: 'Vidio sam cijelo jato'!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: