Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Duh vremena-POGLEDAJTE

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime20.07.10 16:18

Nedavno naletila na ovaj dokumentarni film i dalo mi dosta matrijala za razmisljanje, pa bi zeljela cut sta vi kazete na to.





[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime20.07.10 16:27

Ovo nije za svakoga! Ok ima i istine u ovome. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime20.07.10 16:28

nije za one koji ne zeli cut istinu, to si u pravu Walli Duh vremena-POGLEDAJTE 969280
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime20.07.10 16:32

Ja sam uvijek imao distancu prema svim religijama. Bilo je lako mlatiti praznu slamu neukima ali danas je to malo teže. Sve vijerske institucije pomalo gube svoj autoritet. Crkva je dugo negirala NLO dok na kraju nije popustila jer su skontali da je taj globalni fenomen moguće poreći. Pokušavaju se prilagoditi modernom vremenu.
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime21.07.10 10:35

Davno pogledao Smile

Tesko se rijesit religije zacudili bi ste se koliko ima ljudi koji bezrezervno vjeruju. Pa cak i svakom ateistu cuci vjernik. "when the going gets tough" ...

Nesumljivo da je krscanstvo velikim djelom izmisljeno za to ima jednostavno previse dokaza. Ostaje jos samo utvrditi jeli Isus zaista postojao. Ali bojim se da je to uzaludan pothvat jer bez obzira do kojih se zakljucaka dođe Isus je jednostavno cool tip i njegova popularnost moze samo rasti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime21.07.10 10:46

Ne cudim se koliko ima takvih vjernika, jer ih ima i oko mene, o ekstremistima da i ne pricamo.
"Isus" je cool tip, to si u pravu Danny, cool je zato sto on postoji vec duze nego sto je biblija stara, to je ono fascinantno...koliko je ta prica samo stara i da se ponavlja kroz razne kulture...



Religija je jedna od najvecih propaganda covjecanstva, i zasto...zato sto nama to treba.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime23.07.10 11:06

ode mi tema u zaborav Duh vremena-POGLEDAJTE 765814 ....pa da je malo pomladim opet, zanima me sta kazete vi na to...ajde pogledat Duh vremena-POGLEDAJTE 79277
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duh vremena-POGLEDAJTE Empty
PostajNaslov: Re: Duh vremena-POGLEDAJTE   Duh vremena-POGLEDAJTE I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duh vremena-POGLEDAJTE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Put i duh vremena
» Ako smete, pogledajte "Paranormalnu aktivnost 2"
» Pogledajte najveće svjetske kontradikcije
» Pogledajte kako se osramotio Ronaldo!
» Pogledajte najnespretniji poljubac ikada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: