Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Pogledajte kako se osramotio Ronaldo! Empty
PostajNaslov: Pogledajte kako se osramotio Ronaldo!   Pogledajte kako se osramotio Ronaldo! I_icon_minitime29.03.10 15:46

Pogledajte kako se osramotio Ronaldo! 0171007.42

Kraljevski klub vratio se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva nakon što je u susretu 29. kola svladao gradskog rivala s 3:2. Gosti su šokantno poveli na Santiago Bernabeu, no domaćin je početkom nastavka munjevitom brzinom riješio pitanje pobjednika.

Gosti su poveli preko Reyesa u desetoj minuti, no Real je s tri gola početkom drugog poluvremena preokrenuo rezultat.

Ronaldo je krajem prvog dijela imao veliku priliku izjednačiti rezultat, ali je s tri metra, neometan, glavom pucao pored gola i šokirao sve na Bernabeu, uključujući i sebe.

Veliki preokret započeo je Xabi Alonso u 49. minuti, a šest minuta kasnije je Arbeloa doveo Real u vodstvo.

Higuain je u 62. povećao na 3:1, dok je Forlan u 68. minuti iz penala smanjio prednost domaćina nakon što je Alonso igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Devet kola prije kraja Real i Barcelona su na vrhu s po 74 boda i sve je izvjesnije da će o prvaku odlučivati u međusobnom obračunu na Santiago Bernabeuu 11. travnja.

Datum registracije : 04.03.2009

PostajNaslov: Re: Pogledajte kako se osramotio Ronaldo!   Pogledajte kako se osramotio Ronaldo! I_icon_minitime30.03.10 9:14

Ja gledala ..gledala..nit ja znam koji su koji..niti koji je Ronaldo..vidim samo da se lopta samo dobija i sve i svakoga Pogledajte kako se osramotio Ronaldo! 12363