Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 pisma Djedu Mrazu....

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




pisma Djedu Mrazu.... Empty
PostajNaslov: pisma Djedu Mrazu....   pisma Djedu Mrazu.... I_icon_minitime11.12.08 22:07

Dragi Djede Mraz! Znam da znaš da više nisam dijete. Znam i ja da nisam, barem po godinama, ne po pameti. Ali su mi rekli, oni kojima sjećanje seže u daleku prošlost, da sam i ja nekada bio dijete. Malo mi je teško to povjerovat, ali ću im ipak vjerovat. Pa ti zato i pišem ovo pismo. Ne tražim poklone, bar ne od tebe, jer znam da imaš puno potrebnije djece od mene, nekadašnjeg djeteta. Neću te gnjavit da mi doneseš čak ni malo pameti. Kad je nisam stekao do sad, ni ti mi tu više ne možeš pomoći. Ali bih te ipak zamolio jednu uslugu. Ako ikako možeš, daj mi skrati ovu moju jezičinu, kako ne bih izgubio prijatelje. Znam da je to nemoguća misija, pa se neću ljutiti ako ne uspiješ. Pa ako to ipak ne budeš uspio, daj mi onda usput donesi jedan Playstation 3. Na njemu bih mogao vidjeti čudo kako bi izgledalo da HNK Rijeka postane prvak Hrvatske. Možda će mi moj prijatelju Menta dat svoj pa mi onda nećeš morat nositi. Netko mu je rekao da će Hajduk ove godine to i ostvariti, pa mu onda neće trebati. Samo da ga taj netko nije debelo zeznuo, strah me je. Zato ipak jednog drži u pričuvi! Hvala ti punooooooooooo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




pisma Djedu Mrazu.... Empty
PostajNaslov: Re: pisma Djedu Mrazu....   pisma Djedu Mrazu.... I_icon_minitime11.12.08 22:09

a ovo je pismo koje bi napisao Mamić.... lol!

Bok stari! Kak si? Čujem da dolaziš, pa daj donesi nekoliko vaučera i zlatnih visa elektron kartica. Nije zato što je kod nas sve skuplji život. Boli me ku*** za to. Ne treba mi to ni za toalet papir. Ljubazna Armada nam je u srijedu donirala skoro tonu i pol, pa će nam koristiti za proljeve slijedećih tridesetak godina. Nego da ti ja objasnim. Siguran sam da ćeš me bolje razumit nego ja sam sebe. Moj sveti klub Dinamo mora osvojiti prvenstvo, kup, UEFU, FIFU, Himalaju…a ovdašnji suci su sve bezobrazniji. Sve im manje znači ovo naše sveto ime. Ali ako si i ti u financijskoj krizi, onda mi donesi što više možeš djece, da se ja ne moram mučiti. A potrebno mi ih je što više, jer sam ovo troje svoje već potrošio kunući ih. Možeš slobodno uzet ovu potvrdu da sam lud. Mene već ionako svi znaju kakav sam, pa mi nikakve potvrde više nisu potrebne.
I daj reci onom tvom šefu gore, da što duže ostavi na životu Markovića, Srebrića i još par njih. Znaš na koje mislim. Možeš slobodno umjesto njih uzet Štimca. I obavezno javi kad dolaziš, da zamolim da me puste iz moje stalne rezidencije u Vrapču ili privremene u Remetincu, jer ne znam baš gdje ću u tom trenutku biti. Doma sigurno neću. Čuj, skoro sam zaboravio, ako navratiš koji put tamo dole, pozdravi mi moje idole Napoleona i Himmlera. Sad žurim da mi ne popale koju rolu toaletnog papira. Ipak je to dragocjeniji papir od ugovora sa trenerom Ivankovićem. Ajd bok!
[Vrh] Go down
legija
Ljubitelj foruma
legija


Gemini Dog
Broj postova : 5576
Godine : 54
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.10.2009

pisma Djedu Mrazu.... Empty
PostajNaslov: Re: pisma Djedu Mrazu....   pisma Djedu Mrazu.... I_icon_minitime07.12.09 23:49

Dragi deda Mraze,

Mora da si iznenađen što ti pišem danas, posle praznika, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to baš od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim novogodišnjim željama.

Pisao sam Ti da želim bicikl, rolere, Matchbox pistu s autićima i Sony Playstation 3. Rasturao sam se od učenja cele godine, nijednom nisam zakasnio a čak sam dolazio i ranije u školu da bih pomagao drugarima oko zadataka.

Bio sam najbolji učenik u razredu, a osvojio sam i prvo mesto na republičkom takmičenju mladih matematičara. U celom naselju ama baš niko se pristojnije nije ponašao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komšije da ne pominjem.
Išao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo što nije udarila kap kada bi me ugledao ali sam i to preživeo. Čak sam i bakama i dedama pomagao da predu preko ulice i dobio značku "Najbolji mali policajac".
Pošto iz navedenog i najveća budala može da zaključi da sam tokom cele prošle godine bio dečak za primer, sada bih želeo da tebi, dragi Deda Mraze, postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopšte imao muda da mi posle svega ispod jelke ostaviš usrani YoYo, jebale te čarape sa znakom Matrix-a i one Lego kocke.
Imaš li ti uopšte mozga u toj debeloj glavi? Zar misliš da sam se ja cele jebene godine mučio i trudio nizašta, jebali te pokloni.
Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, p**** ti materina, a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih vec ima tri, keva mu se kara sa šefom pa zaradila, jebi ga...
Nemoj slučajno da se zajebeš pa da naredne godine probaš da se ufuljaš kroz dimnjak u moju kuću. Sjebaću te kao malog majmuna, kretenu jedan bradati.
A od onog tvog jelena ću kobasice da napravim, pa ćeš morati peške do jebenog Severnog Pola, isto kao što sad i ja pešacim jer mi nisi doneo bicikl.
Teraj se u k**** Deda Mraze i samo da znaš da ja sve pamtim a sledeće godine ću ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

S ljubavlju,

tvoj Perica
[Vrh] Go down
Sponsored content





pisma Djedu Mrazu.... Empty
PostajNaslov: Re: pisma Djedu Mrazu....   pisma Djedu Mrazu.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pisma Djedu Mrazu....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najsmješnija pisma koja stižu Djeda Mrazu
» Razni vicevi
» Djed mraz i dalje će odgovarati na pisma
» Tajanstvene poruke, šifre svetog pisma
» Tajanstvene poruke, šifre svetog pisma 2.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: