Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kome treba skinuti ban?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:16

Do sad je ovdje baniranje bilo trajno; no ako mislite da netko nije učinio toliko velik prekršaj i zaslužio je da mu se skine ban, recite tko je to.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:17

Ma ne vjerujem da će se itko od trajno baniranih ljudi vratit na forum...ja prva nebi Smile

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:20

Zašto ne bi? Zbog povrijeđenog ponosa? Nitko nije baniran bez razloga, a svatko razuman prizna vlastitu grešku i trudi se da se ne ponovi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:30

Da, zbog ponosa....makar bila kriva ...nebi se kasnije vraćala...

Takva sam, kakva sam....možda sam i nerazumna,ali to mi nebi bilo više to,ja kad jednom nešto otpišem onda je to za sva vremena...nema povratka kod mene .... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:36

Dobro, nadam se da nećeš napraviti neku pizdariju vrijednu bana. Vidim da se na ovu temu dosta klika, vjerojatno je i banirani dosta čitaju... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:37



ima, ima baniranih što čitaju...i čekaju kao zapete puške na ishod.. Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime06.07.10 23:48

Puno toga banirani škicaju ovdje, neki i poprilično kopiraju neke stvari Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime15.07.10 16:51

Goran je napisao/la:
Vidim da se na ovu temu dosta klika, vjerojatno je i banirani dosta čitaju... Laughing
Može biti Boss Kome treba skinuti ban? 12363 Kome treba skinuti ban? 684631
Ja znam da sve i jedan banirani je dobio ban iz nečije dosade več uvijek zbog vrijeđanja drugih dali svih dali pojedinca nebitno. Ako su voljni obnoviti statuse i paziti na ponašanje ...ja nemem ništa protiv da se ban skine nekome. Ali budući da oni nisu tu ne znamo dali se itko od njih i želi vratiti. Znaći isto tako ne znamo dali bi se barem probali suzdržavati od svojih izvala bijesa i ljutnje..jer meni tu zbilja.. kao i svima nama ne trebaju neki divljaci ili vulgrani prostaci.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime16.07.10 8:01

Istina, tko ih fučka u biti, ban ostaje trajan, a ovu temu zaključavam.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Kome treba skinuti ban? Empty
PostajNaslov: Re: Kome treba skinuti ban?   Kome treba skinuti ban? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kome treba skinuti ban?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako skinuti filmove sa interneta
» Jeste li kome rekli da smrdi?
» Ostavi poruku bilo kome
»  Kome se pomoliti?
» Kome se trenutno što pije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: