Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi Empty
PostajNaslov: 80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi   80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi I_icon_minitime05.07.10 15:50

80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi 0484007.48

'Najednom mi je automobil stao na pruzi. Kako ima kompjutersko paljenje, morao sam prvo izvaditi ključ i ponovno ga staviti kako bi upalio. No, kad sam vidio jureći vlak, samo sam otvorio vrata i u sekundi iskočio.'

Franjo Bardek iz Hlebina kod Koprivnice na pružnom prijelazu u Vlaislavu samo je iznimnom prisebnošću izvukao živu glavu kad je na njegov novi Passat naletio putnički vlak.

Kako prenosi Slobodna Dalmacija, nesreća se dogodila za vikend kada je Franjo VW Passatom iz smjera Jeduševca makadamskim putem došao na pružni prijelaz obilježen Andrijinim križem u Vlaislavu.

"Išao sam u gorice u Vlaislav i najednom mi je automobil stao na pruzi. Kako ima kompjutersko paljenje, morao sam prvo izvaditi ključ i ponovno ga staviti kako bi upalio. No, kad sam vidio jureći vlak, samo sam otvorio vrata i u sekundi iskočio. Nije bilo vremena ni za što drugo", bio je vidno potresen.

Franjo je sretan što je izvukao živu glavu jer sumnja da bi stigao pobjeći da je ponovno upalio auto. Ogorčen je na postupanje vlakovođe, koji, kaže, uopće nije kočio.

"Nije smanjio brzinu niti kočio. Kako je vozio, tako se zaletio u mene. U 40 godina, koliko vozim, nisam imao ni najmanji udes, a sada mi se dogodi ovakvo nešto, i to upravo zbog 'pametnih' automobila", jada se Franjo.

Udarac je bio strahovit jer je vlak prignječeni automobil odgurao tridesetak metara u smjeru Koprivnice. Kad su policijski službenici i vatrogasci dobili dojavu o naletu vlaka na osobni automobil, odmah su posumnjali na najgore i s velikim čuđenjem su reagirali kada su Bardeka neozlijeđenog zatekli kraj smrskanog automobila i vlaka.

U putničkom vlaku, prenosi Slobodna Dalmacija, nije bilo mnogo putnika, ali nitko od njih nije bio ozlijeđen.

Od policije se doznaje kako vlakovođa i Franjo Bardek nisu bili pod utjecajem alkohola, a protiv Franje će biti pokrenut prekršajni postupak.

Danas.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U Rijeci na pruzi pronađeno mrtvo tijelo mlade djevojke
» Sve ih je više: Fenomen koji je teško opisati – 20 osobina onih koji se “bude”
» Uhapšen 58-godišnjak osumnjičen da je obljubio sedmoricu dječaka
» Brčko: 27-godišnjak izvršio samoubistvo
» Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: