Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio Empty
PostajNaslov: Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio   Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio I_icon_minitime26.11.10 21:50

Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio 0875007.48

'Isplivala sam prva, nisam se borila ni s vodom ni s autom, odmah sam iskočila vanka', kazala je djevojka koja je preživjela nesreću koja se dogodila u noći na petak kod Dubrovnika, kad je automobil u kojem se vozila sletio u more.

U nesreći su poginuli Dario Marić (31) i Ivan Stjepić (28), dok su Samanta Krenus (22) i Sabina Z. (16) lakše ozlijeđene.

Četvero mladih bilo je u renaultu dubrovačkih oznaka koji je dvadesetak minuta poslije ponoći sletio u more na ušću Rijeke dubrovačke u Sustjepanu. U pomoć im je priskočio konobar Mirsad Agović s Korčule koji živi u Sustjepanu, piše Večernji list.

"Vraćao sam se s posla i iza leđa sam čuo auto kako se kreće prebrzo. Nakon nekoliko sekundi, čuo sam da je nešto pljusnulo u more. Potrčao sam prema tom mjestu i vidio auto. Jedna cura već je izašla i doplivala do obale pa sam joj dao ruku da izađe na kopno. Počela je vikati: Prijateljica mi je tamo, spasi mi prijateljicu, molim te!. Skočio sam u rijeku. Doživio sam šok od hladnoće. Doplivao sam do mjesta gdje je bio auto koji je već potonuo. Vidio sam da je i ova druga cura isplivala. Bila je u nesvijesti, s licem uronjenim u vodu", kazao je Agović.

Agović je srugu djevojku odvukao do obale, gdje ju je pomogla izvući prva djevojka koja je isplivala na površinu.

"Pitao sam ima li još koga u automobilu i rekla mi je da imaju još dva momka. Ponovno sam se vratio na mjesto gdje je auto potonuo. Zaronio sam više puta, ali zbog zamućenosti rijeke i brze struje nisam mogao ništa više učiniti", ispričao je šokirani Agović.

Samanta Krenus je za RTL televiziju ispričala kako je ona odmah isplivala na površinu, a kako je njenu mlađu suputnicu spasio suvozač, koji se nažalost nije uspio spasiti.

RTL je javio i da na mjestu nesreće nije bilo tragova kočenja, te da je do nesreće vjerojatno došlo zbog neprilagođene brzine.

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio Empty
PostajNaslov: Re: Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio   Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio I_icon_minitime26.11.10 21:57

A jadni baš sam gledala na vijestima..onaj konobar sav pun emocija..koja šteta..dva dečka..a bemeti život..užas. tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio Empty
PostajNaslov: Re: Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio   Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio I_icon_minitime26.11.10 22:01

baš tužno ,i opet 2 mlada života su otišla..velik je to gubitak ,daj bože snegu njihovim obiteljima ,olakšaj im bol
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio Empty
PostajNaslov: Re: Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio   Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio I_icon_minitime01.12.10 21:31

Previše mladih gine u prometu zbog vlastite gluposti i divljanja, doista im fali odgoja i samokontrole.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio Empty
PostajNaslov: Re: Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio   Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Spasio suputnicu iz potonulog auta pa se utopio
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti za kupnju prvog auta
» Sedmogodišnjak se utopio na ekskurziji
» U samo 10 minuta kod Sv. Roka sletjela dva auta
» Utopio se dok je vadio mreže za ribolov
» 80-godišnjak iskočio iz auta koji je 'krepao' na pruzi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: