Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime27.06.10 11:06

Nemački Federalni sud pravde doneo je odluku da nije protivzakonito isključiti mašine za održavanje života ukoliko pacijent, koji umire, za takav postupak prethodno da svoju saglasnost.

Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  30362_bolnica_kf


Sud je oslobodio krivice i advokata koji je savetovao ćerku žene u komatoznom stanju da joj isključi cevčicu za hranu.

Ranije je žena izrazila želju da ne bude održavana u životu pomoću mašine.

Advokat se žalio sudu pošto ga je niži sud osudio uslovno na devet meseci zatvora.



Izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:29

ne znam što bih rekla...
nekako mislim da uvijek postoji šansa za buđenje...
ne znam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:32



bio sam otvorio jednu temu baš na tom polju diskusije...

http://www.relax-forum.com/filozofija-f105/eutanazija-ubistvo-iz-milosra-t5258.htm?highlight=eutanazija
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:33

što želiš reći, da sam fulala temu? looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:35



ma nisi fulala nego kažem da imaš o tome i tamo...može i ovde, sve jedno...ali bolje tamo, da malo nabijemo postove kod mene na temi.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:36

aha. dobro. sad ne mogu, moram pričati sama sa sobom u birtiji looool

uglavnom, bilo tu bilo tamo, još uvijek ne znam što bi mislila o eutanaziji....
vjerujem da uvijek postoji nada...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 13:40



neki ljudi se izgleda pomire sa 'sudbinom' i to je to...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime28.06.10 14:06

pa to je drugo pitanje. sudbina.
čitala sam negdje da se neki čovjek nakon dugo godina probudio iz kome. i rekao je da je dok je bio u komi bio svjestan svega što se događa. sve je čuo. i sad...što bi bilo da su mu isključili aparate?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  Empty
PostajNaslov: Re: Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj    Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dozvoljena eutanazija u Nemačkoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Je li dozvoljena masaža u trudnoći?
» Eutanazija
» Eutanazija - Ubistvo iz 'milosrđa'
» Smrtonosni stampedo u Nemačkoj
» Potreban autolimar za rad u Nemackoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: