Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odbacivanje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime25.06.10 15:25

Kako uopste znati dal nas neka osoba odbacuje od sebe? Ponekad ljudi imaju osjecaj da negde ne pripadaju i da ih te osobe u stvari ne zele... Jeste li se kada tako osecali i sta ste u takvoj situaciji ucinili?
Al sta je opet u suprotnoj situaciji? Kada je vama stalo do nekoga, a on vas hladno odbaci? Kako se ponasati?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime07.11.10 18:43

Nemam osjećaj da me itko odbacuje. Mislim da bi se oni koji se tako osjećaju trebali pronaći razlog za to u sebi, a ne u drugima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime07.11.10 18:47

Imam osecaj da se nigde ne uklapam, ali ne zato sto me odbacuju, vec zato sto ja ne umem da se prilagodim drugima. :/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime07.11.10 18:52

kako se ponašati,,,treba tražim razgog ili poraditi na sebi upitat se dije problem.niko nikoga ne odbacuje bez razloga
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime07.11.10 21:41

Mene pojedinci znaju odbacit zato
što sam drukčija od njih, ali nemjenjam se zbog nikog tako da... Smile
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime08.11.10 11:39

Citat :
Jeste li se kada tako osecali i sta ste u takvoj situaciji ucinili?
Al sta je opet u suprotnoj situaciji? Kada je vama stalo do nekoga, a on vas hladno odbaci? Kako se ponasati?

Više puta sam osjećao da negdje ne pripadam, tj. da to neko društvo nije moj tip društva. U tom slučaju se povodim za sobom i svojim željama, u interakciji sam s društvom tek toliko da dobim ono što želim, a u dublje strukture ne ulazim, držim se na površini i sa strane.

Dok nam je stalo do nekoga, to ne znači da se nužno moramo družiti s tom osobom, iako je takvo stanje teže održivo. Nema recepta kako se ponašati, jer je to dvosjekli mač. Može nam biti stalo do nekoga, a taj netko nas samo nastoji iskoristiti i ne dijeli ništa slično prema nama. Iako neki kažu da je to test prave ljubavi, jesmo li spremni činiti za druge nešto ne očekujući ništa zauzvrat, meni je to običan bullshit. Za mene u svemu postoje granice do kojih sam spreman ići, i do kojih uopće želim ići, a ne želim biti u situaciji u kojoj je meni stalo do nekoga, a taj netko me stalno odbacuje i gura od sebe, ili da me iskorištava. To sam dakako ja, Isus se vjerojatno ne bi složio samnom cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odbacivanje Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje   Odbacivanje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odbacivanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odbacivanje
» Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: