Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...

Go down 
+9
Badomen
Shikle
Dijamantni 13
Wind
bodomiere
Teioo
Kikica
FireWalker*
Rokerka
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime04.03.10 18:53

Trazila sam malopre u kompu sliku koju bi mogla da stavim za avatar i videla moj, nekada omiljeni, folder "Emo fotkice"...
Pocela sam da razgledam slike, i pade mi na pamet nesto...

Cesti su slucajevi (bar u mom okruzenju) da neka deca,ili ajd da kazem MLADI, budu odbaceni zbog vrste muzike koju slusaju...ili pak zbog stila oblacenja...

Evo, prva ja...
Oblacim se...pa ne bas obicno....
Volim da kombinujem crno i aposlutno drecavno...sareno...u kosi uvek neka masnica...i drecavo crvene martinke (a leti starke)...
Mislim, nista spektakularno, ali ne i bas obicno...

A par puta sam se nasla u neprijatnoj situaciji...
Uglavnom od ljudi koji prolaze pored mene cujem komentar "Narkomanka"..."Pogledaj je kakva je...strasno"...a cesto dobace i "metalika"
Jednom, na nekom rodjendanu me je neki decko napao...skontao valjda da sam emos..nemam pojma...poceo da me napusava.....kao kako mi (...ne znam ko to MI...al dobro) rezemo vene, samo kukamo...zesci smo pozeri...-.-

Mislim, nije me briga sta tamo neki misle o meni...ali opet, nije bas prijatno da tako pricaju o tebi...

Ljudi valjda kad vide to crni nokti, crne oci..znate vec...misle "u to je usao djavo...ne veruju u Boga" i slicne price...
Verovatno jer im je nepoznato...navikli na "obicno"...pa se mozda plase...ili sta vec...a napad je najbolja odbrana...pa nesto kenjaju...a u stvari ne znaju da se ispod toga krije apsolutno normalna osoba...(bar u vecini slucajeva)...a posle kad me upoznaju, uglavnom su u soku...


Sta vi pomislte kad vidite takvu osobu na ulici? I da li su vas mozda nekad...ozbacivali zbog vrste muzike ili stila oblacenja...? I sta bi uradili?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime04.03.10 19:06

_Iskreno da ti kažem pomislila bi jao vidio ove.Kad bi upoznala osobu ne bi mi bilo bitno oblaćenje,stil muzike ili šta već,al osobe koju si navela tu,crni nokti,crne oči uz to prikladna tome stilu odjeća,čudno bi gledala takvu osobu zašto,ne zbog nekih tu predrasuda iako možda i je,više iz razloga što takav stil oblačenja ističe se od drugih,upadaljiv je,ne viđam ga bar ja često.E sad ovdje sam se navikla na razne stilove i jako različite ljude i još uvijek pomislim ma pogle ju ili pogle ga..jbga

I da nisam se našla u situaciji sličnoj,jednom samo za muziku koju slušam jedna osoba je se zgražala,šta sam napravila ništa tlak mi skočio rekla da nije normalno mi da se zgraža nad nečijim izborom muzike Bože pa nismo svi isti,a nek se čude šta da im ja radim neznam
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime04.03.10 19:24

I ja kad sam imao 13 godina imao sam svoj stil koji je odudarao od sredine u kojoj živim. Slušao sam samo strani rap: 2pac, DMX, Dr Dre, Snoop Dogg, MOP, 3-6 Maffia itd. furao se na West Coast i to. Ja i dva jarana smo išli da slušamu rap tamo na stepenice, njive, kuću, kućice, parkiće, čaršiju, kafići, sve ta i ta mjesta i sva ta mjesta su bila Smile..... i prošla loše, što je veliko, veliki Smile shit loše

Prvi live nastup sam imao u diskoteci Camel u gradu, svi su bili zaprepašteni kako mi balavci repamo. Ja se sjećam da sam pjesmu "Lose Yourself" od Eminema pripremao mjesec dana Smile



..jbg tako tužni


Izgubio sam tu rutinu kao prije. Tada sam sa svakim smio battle - free style, bez da se prije toga pripremim. Jednostavno, riječi su same izlazile, što sad ne bi mogao nema šanse. Takođe, imali smo studio "Backstage", gdje smo imali mikrofone, miksetu, zvučnike i mogli smo da stvaramo pjesme. Meni su tada dali nadimak Bitonja (ili Beatonja) zato što sam dobre pravio beatove Smile Sada nema više tog studija, tako da nemamo ni gdje da repamo, ni da snimamo, a kamo li da idemo na manifestacije i priredbe. Zato sam ljut na kolege, što nisu imali vjere u taj projekat, jer smo imali sve na raspolaganju da ga ostvarimo. Skidali smo instrumentale i tekstove poznatih s interneta da bi mogli repati. Žao mi je havera Kenana, koji je stvarno živio za rap i oblačio široke pantole na kojima je bila slika 2paca, neke lance velike, kačkete NY i LA i koji je stvarno živio za rap. Otkad je otišao na fakultet, nisam ga vidio ima 2 godine.

Ja i dalje oblačim farmerke i preko utrpavam trenerku i nosim friz na cent, pa me zajebavaju da se furam na beogradske klošare iz '90-ih. Postavit ću uskoro pjesmu na youtube, koju smo snimili u pravom studiju "Westside je s vama", tad sam imao 12 godina i zvao sam se X-Cite MC, a nisam ni znao da ima pravi reper X-Cite.

Uglavnom, tekst ide ovako...

Ado kad repa
fejker se ne šnepa za nama
jer Westside je s vama

X-Cite kad repa
fejker se ne šnepa za nama
jer Westside je s vama

cerekalo: cerekalo:

Morat ću potražiti svesku s tekstovima, gdje sam pisao rime ako nije bačena u smeće hehe Smile
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime19.03.10 18:51

Al glupo je to...
ne razumem zasto...
sta sad...ja treba da odbacujem i ponizavam one koji slusaju turbo folk i ta sranja, zato sto slusam rock i metal???

Mislim stvarno...bezveze... Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 22424
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime30.03.10 13:42

Ljudi "obični" se boje onih "neobičnih" ..jer več samim tim što su se obukli drugačije..pokazuju da imaju svoje mišljenje..a mali smrtnik koji nema svoje ja jako se boji onih koji ih mogu tako da kažem prepišati. Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363

Zato ih se (vas) drugačije, napada bez razloga..odbacuje (vas) se kao defektne....samo zato što ste dovoljno hrabri da se odmaknete od gomile..a oni to ne mogu, jer misle da u sebi nemaju ništa vrijedno..i zato se sakrivaju iz markica..osoba u društvu..oblaće na sebe ono što svi nose bez obzira koliko im je to fuj..ili koliko to koštalo..

Ne kažem da svi to rade..ima nas prosječnih koji se ne bojimo što je netko darker..ili metalac ili ..neznam što..jer, imam svoje mišljenje..a nosim ne ono što nose "svi" več ono u čemu se JA osječam ugodno..imam svoje mišljenje o svemu i ne čekam da mi netko svoje nametne.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Autsajder ste, kako preživeti?   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime08.06.10 20:14

Ima onih koji se razlikuju od svoje okoline, koji su u svom okruženju autsajderi. To može da ne bude nimalo lako, naročito ako vam je stalo do odobravanja vaših vršnjaka i vaše okoline, ili ako se zbog toga osećate usamljeno i odbačeno, ali to nije trajno stanje.
Neki su jednostavno takvi. Drugačiji. Ne u smislu da imate protivzakonite sklonosti, da ste skloni da povređujete druge ili sebe, da ometate druge, već se jednostavno po nečemu razlikujete. Recimo, "štreber" ste, a okruženi ste onima koje škola i uspeh u školi ne zanimaju. Ili volite da čitate knjige, a niko drugi iz vaše okoline to ne voli. Ili pišete poeziju (još ako ste dečak, tu tek može da bude začikavanja okoline). Želite da se bavite određenom naukom, i toliko već znate o tome da po znanjima maltene i profesore nadmašujete, a kamoli svoje vršnjake. O čemu god da se radi, drugačiji ste od svojih vršnjaka, oni vas zbog toga ne prihvataju i osećate se usamljeno.
Nećemo ovde pisati o nasilju čija biste mogli da budete žrtva jer su neki ljudi agresivni prema svemu što je drugačije i što ne razumeju (a s obzirom na moždane sposobnosti, slabo šta su u stanju da razumeju), jer bi to prevazišlo okvire laičkog članka. Ono što ćemo vam reći je sledeće: niste jedini koji ste takvi.
Moguće je da ste jedini takvi u vašem okruženju, ali vaše okruženje nije ceo svet. Svet je znatno veći od vaše škole, komšiluka, grada, pa i države. I u tom velikom svetu postoji mnogo ljudi koji imaju interesovanja slična vašima, ideje i stavove slične vašima, snove slične vašima. Jednog dana naći ćete bar neke od tih ljudi, i tada više nećete biti ausajder; među takvim ljudima autsajderi bi bili oni koji vas zadirkuju jer ste različiti, a vi biste se odlično uklapali.
Super, ali kako naći ljude slične vama kad ih u vašem okruženju nema? Raspitajte se. Možda postoji okupljanje ljudi sličnih vama u nekom delu vašeg grada, ili u drugom gradu? Internet je takođe dobro mesto za potragu - kako budete istraživali ono što vas zanima, tako ćete nailaziti i na druge ljude koji istražuju to isto. Neće vam se svi oni dopasti i kao ličnosti, biće ih svakakvih, ali naići ćete i na one koji će vam se svideti, a kako u životu budete sledili svoja interesovanja, tako ćete i fizički nailaziti na one koji slede slična interesovanja.
Biti autsajder je privremeno stanje. Jednog dana bićete među onima u koje se bolje uklapate. Neće ni tu sve biti idealno, ali ćete ipak osetiti da ste među svojima.

izvor
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime23.06.10 2:13

Ja sam u osnovnoj imala jako dobru frendicu (i sada se još čujemo) koja je izgledom nalikovala na te emo osobe. Imala je takvu frizuru, oblačila se uglavnom u crno ili kombinirala crno sa nečim kričavim, uvijek je bila jako našminkana, mašne u kosi i sl. No nije bila emo. Nego se jednostavno voljela posebnije oblačiti. Mnogi su je zbog toga izbjegavali, ogovarali, govorili nešto u stilu: "Odi doma rezat žile." i sl. No imala je jaki stav i bila je sigurna u sebe tako da je to sve pokušavala ignorirati i ne obazirati se na to. Uvijek je imala nas par frendica koje smo uvijek bile uz nju tako da joj je bilo lakše. Kasnije su ljudi shvatili da je zapravo ona sasvim normalna osoba sa drukčijim stilom oblačenja, te su i prestala ogovaranja i izbjegavanja. Naravno da će uvijek biti ljudi koji će govoriti razne stvari i upućivati zlobne poglede, no na njih se ne treba previše obazirati.
Svi ljudi imaju pravo na svoje razmišljanje, svoj stil oblačenja, muzike i sl. i mislim da se ne bi trebali međusobno osuđivati zbog toga. Okej, možda se meni ne sviđa što netko npr. sluša metal, no neću se sada zbog toga svađati s njim ili ga osuđivati. Sigurno postoji stvari koje se ni njemu ne sviđaju kod mene, no ako si mi te stvari međusobno ne nabijamo na nos (npr. da on meni namjerno cijelo vrijeme pušta metal) mislim da ne bi trebalo biti problema u našem odnosu. Suprotnosti se privlače, i ja znam mnoga velika prijateljstva koja su se razvila između osoba totalno drukčijih tipova karaktera, stila oblačenja, muzike i dr.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime14.07.10 22:37

prije kad bi vidia tako nekog upravo bi to pomislia...crni nokti,oči,marte,crna i kričava roba...ima sam kosu do pola leđa (sad sam je skratia do četvrtine zbog ispucalih vrhova Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 765814 ),spoj sam ema (jednostavno sam previše emotivan al se ne režem više i ne samoozljeđujem) i black metalca,obožavam crnu robu,stalno mi je kosa preko očiju iako mi svi govore zbog čega nosiš tu kosu preko tog lijepog lica i to,ponašam se i razmišljam drugačije od ostalih vršnjaka (kad kažem razmišljam mislim na to da kako mi mozak radi i šta mislim o stvarima,kako gledam na šta)...u osnovnoj sam ima kratku kosu skroz,skoro na nulu...kad bi vidia momka sa kosom do ramena,ovaj nije normalan poludia ne vjeruje u boga đavo mu u duši nenormalan skroz...metal tad nisam moga smislit...kad sam bia na rubu propasti,na rubu snage,kad me bolia k**** za sve redom...,...čuja sam iron maiden,metallicu i black sabbath...malo po malo skuplja sam metala sve više i više i s vremenom posta metalac...šta mi je spasilo život...doslovno...da nije bilo metala i mog Children of Bodoma...kako sam posta metalac tako sam se počea kretat po metalskim krugovima i upoznavat sve više i više metalaca i ema...sve te "poluđene nevjernike šta im je đavo u duši nenormalne skroz"...tako sam sve više i više počea upoznavat karaktere tih ljudi...metalci su posebni ljudi,a rokeri i emi još posebniji...ovo se odnosi na istinske u srcu i duši,a ne na one pizde koje sebe nazivaju metalcima i dođu pa urlaju JA SAM METALAC KO MI ŠTA MOŽE,pa mu lagano kažeš daj prestani pljunut ću te a on trči mami...koji ni nisu metalci...redom ljudi ne razumiju metalce,više rokere a najviše eme...vide ema a on se reže on ovo on ono...a jel se kad ko od njih pita zbog se reže?zbog čega to radi?kako se tad osjeća?metalce,rokere i eme nitko ne može u potpunosti razumit ako ne postane kao oni...svi metalci rokeri i emi koje sam ikad upozna (ne želim ovim nikoga uvrijedit) su puno bolji ljudi od svih drugih,a to što ih ova jebena sredina ne prihvaća jednostavno im smetaju jer nisu kao oni...drugačiji smo,nismo ko oni,odma smo sve najgore...čak i ako se samo tako oblačiš...jedna cura sa kojom sam iša u osnovnu,obožava crno,a metal ne podnosi al jebi ga,cura se obožavala obuć u crno i starke.niko od ovih iz razreda nije podnosia metal,a ona kad je vidiš metalka jebo te nema šta drugo bit...jedino su je zbog toga odbacivali a išli sa njom cjelu osnovnu u raz...ja sam im doša njima u 5om i uvjek sam bia drugačiji od njih i nikad me zbog toga nisu prihvaćali...roker od kolijevke volim rap,ja nisam normalan...znam kako to zaboli kad te samo zbog toga odbace...a samo želiš da ti neko bude prijatelj...oni svi ubij srbina ustaški znakovi i ostale pizde materine a svi deru cecu,draganu...ne zna se ko je odvratniji...kad sam u 1. srednje posta metalac,počea pušit u 2. i ugl išli smo na neko okupljanje krizmanika u drugom raz.tad su me prvi put vidili s cigarom...pa j**** im majku da su bar tiho da ne čujem nego prolazim mario je puka,nije normalan više,sluša metal,pije,puši,gledaj ga kako izgleda ko sotona,posta je sotonista...i stali smo na nekom odmaralištu nakon sat vremena vožnje i izaša sam zapalit.kad sam ispušia cigaru ugasim o bus i bacim...e onda sam bia kralj legenda car jer sam ugasia cigaru o bus...ddok nisam oposta metalac nisam eme pušta blizu sebi ni na 100 metara,o metalcima da ne govorim...a onda kad sam upozna kakvi su to ljudi zapravo...rasplaka sam se od sreće šta imam takve prijatelje uza sebe...


Zadnja promjena: bodomiere; 14.07.10 22:39; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : (...) crn ai kričava roba(...))
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime23.07.10 11:01

metalci su posebni ljudi Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 477390

Znaš da rock nije samo glazba..to je cijeli pokret.
I imaš pravo da su to posebni ljudi. Večina običnih posluša neku nabrijanu stvar koja njima samo proizvodi puno buke..a nitko se nije natjerao i pokušao razmjeti to što oni rade. Ima divljih bendova i ja osobno ne volim one divljake što pjevaju iz trbuha.
Meni jedno do najboljih pjesama zauvijek Metallica - Master Of Puppets kod Metallice obožavam što bez obzira koliko stvar bila žestoka i spora nikada te neće udaviti s nekom dionicom i tama kada misliš da je baš dobar dio u nekoj pjesmi oni naprave još bolju dionicu. Ovu stavr dok slušam naježim se Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 71896
Iron Miadene kada čujem ma obožavam ih..ipak su oni školovani glazbenici a tako im i stvari zvuče. Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 748534
Teško ja vama kada ste mlađi pa imate svoj stil odijevanja i glazbe..oni si što ga nemaju zapravo vam zavide. Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 816407
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime23.07.10 14:36

metal ko muzika je poseban,metalci su posebni
Rock ko muzika je još posebniji,i divlji i nježan,rockeri i rockerice su u 99% slučajeva nježniji i emotivniji od drugih ljudi (istinski u srcu i duši).raji koja sluša tehno IQ je u prosjeku 100-110,metalcima oko 140 a rockerima u prosjeku 180...ne znam za druge gradove,al u splitu jbt koju god cajkericu pogledaš njih 98% (čast izuzetcima) su teške drolje doslovno spavaju sa svakim koji naleti i onda rockerice (koje 98% neće tako lako u krevet) nazivaju droljama,kurvama,fufama...metalke su prije bile drugačije lagano i one idu ko i cajkerice sve više...
master of puppets je najbolja stvar od metallice...kad sam tek počea slušat metal nabavia sam od metallice ride the lightning i master of puppets albume.pisme su mi bile ok sve ka šta kažeš žestoke al lagane ko i HammerFall-ove (al posve drugi metal al nema veze),imaju melodijoznost,nježnost,žestinu...al kad je master počela...žestoko,brutalno razvaljuje na početku i onda onaj prelijepi nježni solo gitare na sredini otprilike...pa sam u ekstazu XD XD XD ...kad sam nabavia sve ostale albume,nijedna mi se pjesma nije toliko svidila kao master...
Večina običnih posluša neku nabrijanu stvar koja
njima samo proizvodi puno buke..a nitko se nije natjerao i pokušao
razmjeti to što oni rade. Ima divljih bendova i ja osobno ne volim one
divljake što pjevaju iz trbuha. - kažem materi nabavit ću iron maiden,šta će ti to kreštanje.ja sta ko da me neko tavom opalia...aj dobro reko...pustim joj hallowed be thy name,ovo su maideni,ova stala a ja
Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 73820 koju je facu složila...
Teško ja vama kada ste mlađi pa imate svoj stil odijevanja i glazbe..oni si što ga nemaju zapravo vam zavide. - kad pogledaš cajkere i cajkerice,ima puno lijepih slatkih cura među njima šta je je,al S V A K A je kopija jedna druge,iste sandale,štikle,rebe,majice,torbe;a joj di si kupila taj kupaći moram i ja seb uzet isti takav (neki dan u busu) a ja ko ja daj jbt nabavite si svoj stil,ova gleda u mene men raspuštena kosa,crne sunčane,crne skejte,izblijeđene rebe,crna majica...a ti ka imaš stila isti ko i svaki drugi metalac.nisam nemam killere,spajkove,pirseve,kaiš sa nitnama,nisam u martama,nemam lance...pa mogu ti reć i da nisam...stoje 2 metalke samo im zavarile u facu Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 73820 i kažu kad vidim jednu cajkušu znam kakve su druge Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 73820 ...cajkeri su isti,iste košuljice,bermude,stopalice i ISTE BJELE LACOSTE PATIKE...
vokal,osnivač i vođa Lorda Mr. Lordi je rako da današnje metal i rock pjesme ugl briju na što žešći i brutalniji zvuk dok je melodioznost u sasvim drugom planu...naša muzika koju mi sviramo hard rock u današnjem vremenu sa zvukom heavy metala iz 80-ih godina zvučala je dobro prije 10 godina,zvuči sad dobro i zvučat će uvijek dobro jer mi imamo melodioznost u svakoj pjesmi...tipičan primjer papaka protiv kojih Mr. Lordi govori su Cannibal Corpse...ko ih je pustia da se okupe da mi je znat a ne snime demo...to je takvo smeće da ne mogu podnjet,režanje bez smisla,čupanje žica bezveze,mlaćenje palicama uvjek po dva ista bubnja...i onda se zovu metalcima,misle da su metalci jer izađu na pozornicu reže urlaju mlate glavom i pucaju žice...nemaju pojam o muzici...Children Of Bodom su meni osobno bogovi,svaki album je različit od prethodnih,solaže gitara,basa,klavijatura,bubnjeva...momci daju više od svega od sebe...oni žive za metal i za muziku...vokali su takvi kakvi jesu jer Alexi Laiho svojim tekstovima i vokalima iz sebe izbacuje tugu,bol,patnju,bjes prema svim sranjima na ovom svijetu,nepravdi...momak je sav istetoviran pogled đavla,al je u duši još malo emotivno dijete...znam mu način razmišljanja i kakav je...nije takav kako izgleda...je da pije ka debil al...kad se saznaju o njemu neke stvari šokiraš se...nemoguće koliko je momak emotivan i nježa...puno cura nisu takve...al on to krije...živi za muziku,za svoje Bodome,za svoju gitaru,tulume i jack daniels i playstation Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363 ...kad se uvati gitare i počne svirat on je u svom svijetu di vladaju njegova i ničija više pravila...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime23.07.10 16:52

Znaš što volim... pojačati jako zvuk kada slušm nešto žestoko. a ne smijem jer dijete mi je uvijek vani i moram nju čuti..kada navečer zaspi opet nesmijem. Onda jedva čekam da ona i tajo joj odu nekuda...onda je rasašoj..mislim da mi susjedu svi golubovi pobjegnu iz tih kokošinjca svojih Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363
Kada mi bubnjevi udaraju u šima a gitara reže po dlačicama u uhu..ma po svim dlakama Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime23.07.10 17:18

Ako neko odluci da iskace iz okoline, automatski mora biti spreman na suceljavanje sa tom istom okolinom. To je jednostavno tako i ne volim osobe koji bi da se isticu a ne mogu da se nose sa time. Ako zelis da hodas okolo sa zelenom kosom i 100 halki nakacenih na tijelu, slobodno ti, ali moras biti spreman na razne komentare, pa i fizicka suceljenja od kojih vecina nece biti ugodna.

Ljudi su razliciti i razlicito dozivljavaju svijet, druge osobe, okolinu pa i sebe same....i to treba postovati, sve dok necija sloboda ne ugrozava tudju
To sto neko hoda sa ovakvom ili onakvom bojom kose,slusa ovu ili onu muziku,itd, apsolutno nicijoj slobodi ne smeta i samo primitivci bi se nasli "pametni" da takve osobe osudjuju, prozivaju, vrijedjaju, omalovazavaju....
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime24.07.10 13:16

Kikica je napisao/la:
Znaš što volim... pojačati jako zvuk kada slušm nešto žestoko.mislim da mi susjedu svi golubovi pobjegnu iz tih kokošinjca svojih Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363
Kada mi bubnjevi udaraju u šima a gitara reže po dlačicama u uhu..ma po svim dlakama Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363

dobro došla u klub Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363 ...kad ja raspalim...da golubovi...u krugu 12 km od moje kuće ti nema nikoga a ne golubova Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363 Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363 Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 12363 ...visoki tonovi gitara,pomiješani sa klavirom i timpanima i orelama,velikim činelama,i duplim pedalama baseva i u to sve izmiksano ubačen nježni muški glas...eventualno režeći one iz Arch Enemy-a al to je bez klavira...


WIND je napisao/la:
Ako neko odluci da iskace iz okoline, automatski mora
biti spreman na suceljavanje sa tom istom okolinom. To je jednostavno
tako i ne volim osobe koji bi da se isticu a ne mogu da se nose sa
time. Ako zelis da hodas okolo sa zelenom kosom i 100 halki nakacenih
na tijelu, slobodno ti, ali moras biti spreman na razne komentare, pa i
fizicka suceljenja od kojih vecina nece biti ugodna.

Ljudi su
razliciti i razlicito dozivljavaju svijet, druge osobe, okolinu pa i
sebe same....i to treba postovati, sve dok necija sloboda ne ugrozava
tudju
To sto neko hoda sa ovakvom ili onakvom bojom kose,slusa ovu
ili onu muziku,itd, apsolutno nicijoj slobodi ne smeta i samo
primitivci bi se nasli "pametni" da takve osobe osudjuju, prozivaju,
vrijedjaju, omalovazavaju....

to jest posve si u pravu,al jbt ovde kad cajkeri vide metalca ide sam
ulicom nit te pitaju ko si šta si odkud si odma šaka noga u
tijelo,glavu,eventualno kamen,boca il nož ako im je pri ruci...metalci
i metalke koje ja znam (a nije ih baš malo) neće nikad tako što
napravit nit će počet nit svađu a ne tuču prvi i još ko pizde 15 na 1...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime31.07.10 18:15

Bodomiere.....takvo ponasanje je na cast primitivcima koji ga praktikuju.
Na zalost, zivimo u drustvu gdje se od malena uci da je samo nase dobro a sve drugacije od toga je lose. Od vjere, nacionalnosti, sporta, muzike, stila oblacenja....itd svega drugoga
Jako rijetko ces naici na roditelje koji svoju djecu uce da je bogatsvo u razlicitosti, pa cak i u prosvjetnim krugovima se da osjetiti kako prosvjetari podrzavaju politiku jednolicnosti. Tako da covjeku ostaje samo da sam upali svoje vijuge i da se izdigne iz primitivluka koji ga okruzuje

Licno, dobro poznajem jednog metalca. Momak se "nosi" tipicno metalski, od muzike preko stila oblacenja, do duge kose, cak i svira elektricnu gitaru Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 71896 ....mozda djeluje napadno za okolinu, ali kada ga se upozna, uvidi se da je jedna fina dusa. Bez trunke sumnje mogu reci da je 100x i kulturniji i obazriviji i osjecajniji nego veliki broj persona koje se smatraju "normalnim" u odnosu na njegov izgled i ukus u muzici i oblacenju
Zao mi je sto vecina ljudi ne moze da vidi dalje od "fasade" covjeka
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime31.07.10 20:06

Momak se "nosi" tipicno metalski, od muzike preko stila oblacenja, do duge kose, cak i svira elektricnu gitaru Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 71896
....mozda djeluje napadno za okolinu, ali kada ga se upozna, uvidi se
da je jedna fina dusa. Bez trunke sumnje mogu reci da je 100x i
kulturniji i obazriviji i osjecajniji nego veliki broj persona koje se
smatraju "normalnim" u odnosu na njegov izgled i ukus u muzici i
oblacenju - ovakve metalce svakodnevno vidim u busu npr...jednom sam vidia ženu 8i-9i mjesec trudnoće koja je ušla u bus...momak metalac stoji sa gitarom najpri sudeći po znoju na njemu (s obzirom kakve su nam 37me) iz trogira je kreno,momku se vrtilo i staja je cjelo vrjeme...na pola puta od sućurca do splita (5 km je još do splita bilo) jedan čovjek se digne i izađe a ja sam staja odma do tog sjedala...a i ja ko i on sav crn duga raspuštena kosa Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 765814 ...momak ko gleda u mene ko da me pogledom pita jel mogu sjest...ja njemu samo sjedi ti ja mogu stajat...tad mu je malo falilo da se onesvjesti od vrućine...on men hvala brate...2-3 stanice kasnije (oko 5-10 min) ušla je ta trudnica u bus...svi su je vidili nije joj se noko tia dić...a metalac...?...vrti mu se za P O P I Z D I T i on njoj izvolite gospođo sjednite...svi su vidili da mu se vrti i sve nije mu se niko tia dić ko ni toj trudnici...žena njemu hvala ti momak al sjedi ti mogu ja izdržat više od tebe vidi se na tebi da ti se vrti,samo ti sjedi hvala...ne ne gospođo,iako mi se vrti mogu ja više od vas molim vas učinite mi na čast i sjednite vi vi ste ipak trudnica,ja sam s gitarom lakši od vas i lakše mi je stajat malo ću se oslonit na gitaru i sve ok...žena mu se zahvalila 15 puta,rasplakala se...vi čupavci...,...jeste stalno u crnom i duge kose,al nema do vas...nas 2 samo pogledamo jedan u drugog i zamalo i mi počeli plakat... Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 765814 ...ne mogu opisat kako me to dirnulo...

...jednom nisam jea ništa cjeli dan...nisam ni pia...bia sam u kurcu...nisam mogo pogledat hranu i tekućinu...bila mi je škola popodne i poslje škole sam išo napravit krug po gradu s prijateljima...kasnije sam uzea litru pive,popio možda 7 dcl od toga i poslje još 3 dcl u kafiću...i još je i jedna i druga bila topla...nisam ništa pojea cjeli dan ni kapi vode popia,samo popušia skoro kutiju jakih i litru pive...to je sve šta sam unia u sebe taj dan...vraćo sam se kući busom u pola ponoć...nakon 10 min vožnje sam se onesvjestia...staja sam na zglobu i držo se rukama sa strane z arukohvat na zglobu...bio sam u nesvjesti na nogama idućih 10 min...nakon tih 10 minuta vozač je slučajno malo jače kreno sa semafora i ja sam pao na pod...momak prekoputa mene je pio mljeko iz tetrapaka a ja ga ne podnosim organizam mi ga jednostavno ne podnosi...to je samo pomoglo da se onesvjestim...kad je vozač kreno pao sam na pod i opizdia glavom tako da me vrat bolia iduća tri dana...tri dana nisam mogo glavom maknuti ljevo,desno...kad sam se digo s poda bia sam sav obliven hladnim znojem,vidia sam crno bjelo u magli,ljulja se...nekako sam se uspia dić na noge...opet normalno niko ništa...nakon 2-3 min jedan momak me uvatia za rame i reka momak aj molim te sjedi vamo...kad sam diga glavu i tražia ga nisam ništa vidia...ko sljep...di ne vidim...uvatia me lagano za ramena i odvea me do mjesta gdje on sjedia...bia je cjelo vrjeme uz mene,zbog mene je izašo nekoliko stanica kasnije nego što je trebo...pita me di izlazim,imal ko doć po mene,nekoliko puta oćuli moć sam...zahvalia sam mu se oko 12 puta...ne mogu opisat kako mi je ža šta mu nisam vidia lice...da jesam...,sigurno sam ga više puta opet vidia u busu...možda bi ga se i sjetia...jedino je on se digo i pomogo mi...znam 100% da je cajker...u svakom žitu ima kukolja...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime31.07.10 23:29

Sve je ovo ok, ali vazno je ne zaboraviti jednu kljucnu stvar a to je da se ljudi ne smiju generalizirati.
Ako se neko deklarise ovako ili onako, to apsolutno ne znaci da je on dobra ili losa osoba, ili da svojim deklarisanjem ima neke striktno odredjene osobine koja su kao obiljezja doticne grupe.
Ima dobrih i losih osoba metalaca, isto kao sto i ima dobrih i losih osoba rockera, narodnjaka, punkera itd itd
Ovo isto vazi i za bilo kakvo drugo deklarisanje,mimo muzike i odredjenog stila oblacenja
Koliko ljudi - toliko cudi
Ljudi nisu aplikativni softveri pa da ih se moze tako lako svrstati u striktno odredjene sablone


Zadnja promjena: WIND; 31.07.10 23:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime31.07.10 23:33

Ima dobrih i losih osoba metalaca, isto kao sto i ima dobrih i losih osoba rockera, narodnjaka, punkera itd itd
Ovo isto vazi i za bilo kakvo drugo deklarisanje,mimo muzike i odredjenog stila oblacenja
Koliko ljudi - toliko cudi
Ljudi nisu aplikativni softveri pa da ih se moze tako lako svrstati u striktno odredjene sablone - to je potpuno točno...gore sam napiso momak što mi je tad spasia život cajker 100%.sa 95%tnom sigurnošću mogu reć da je tad u busu bilo 4-5 metalaca il rokera,zaboravio sam
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 34
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime01.08.10 16:38

e a pazite ovo ljudi...ja još od svoje 13 godine sam uvijek totalni kontrast svoje okoline...kad su moji ,,prijatelji'' kretali izlaziti u grad, pit i pušit...ja sam tada bila ponosni za njih kreten jer sam im rekla da me takva vrsta zabave ne privlači i da ću ja njih poštovati takve kakve jesu bez obzira na to hoće li oni mene prihvaćati ili ne. rekla sam im ko me voli nek me voli ko me ne voli odje....i tako sam ja do srednje bila sretni vuk samotnjak...nikada mi nije trebalo niti mi danas treba društvo da bi se ja zabavila...ono ako nekog imam imam ako nemam nemam. a od svoje 14 u nekim segmentima se ponašam totalno ono ko da mi je 25, nit pijem nit pušim, zdravo se hranim, proučavam sve svjetske religije, numerologiju, astrologiju, tarot, reiki.......koji maloljetnik se još bavi takvim stvarima??????????
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime02.08.10 11:36

DIJAMANTNI 13......i moje teen godine su prosle zdravo, jer nikada nisam bila povodljive prirode. Kada su gotovo svi mislili da je cool pusti, piti,kada su mislili da je sex plafon zivota,kada su mislili da te takve stvari cine velikim, odraslim i vaznim, ja sam se izdvajala iz gomile i razmisljala svojom glavom a nikada glavom kolektiva
Nikada nisam nista sto bih cula od drugih uzimala "zdravo za gotovo",uvijek sam stvari gledala sa razlicitih stajalista i razmisljala o onome sto je receno i o onome sto je neizreceno.
To me je izdvajalo iz okoline, ali po potrebi sam se uvijek mogla dovoljno uklopiti bilo gdje a opet nikada toliko da izgubim dodir sa svojom nutrinom.
PS. Voljela bih da sam te poznavala kada sam bila u teen godinama Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 684631 ,rijetki su takvi tinejderi i danas i prije....a rijetke su takve i odrasle osobe
[Vrh] Go down
Shikle
Početnik
Početnik
Shikle


Broj postova : 20
Datum registracije : 02.08.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime02.08.10 20:25

Ne interesujeme kako se ko oblaci i koju vrstu muzike slusa....swako ima swoj izbor u ziwotu.....
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime02.08.10 23:51

To je simpa recenica: "svako ima svoj izbor u zivotu", ali u stvarnosti, nemaju svi toliku slobodu izbora kao sto se misli
Pojedinci su jako cesto pod raznim pritiscima okoline koja ih tjera da budu onakvi kakvi bi "trebali" da budu. Odnosno, da budu onakvi kakvi odgovaraju vecini iz okoline.
Svaka drugacija expresija najcesce dodje na zub kritike i netrpeljivosti
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime05.08.10 12:37

DIJAMANTNI 13 je napisao/la:
e a pazite ovo ljudi...ja još od svoje 13 godine sam uvijek totalni kontrast svoje okoline...kad su moji ,,prijatelji'' kretali izlaziti u grad, pit i pušit...ja sam tada bila ponosni za njih kreten jer sam im rekla da me takva vrsta zabave ne privlači i da ću ja njih poštovati takve kakve jesu bez obzira na to hoće li oni mene prihvaćati ili ne. rekla sam im ko me voli nek me voli ko me ne voli odje....i tako sam ja do srednje bila sretni vuk samotnjak...nikada mi nije trebalo niti mi danas treba društvo da bi se ja zabavila...ono ako nekog imam imam ako nemam nemam. a od svoje 14 u nekim segmentima se ponašam totalno ono ko da mi je 25, nit pijem nit pušim, zdravo se hranim, proučavam sve svjetske religije, numerologiju, astrologiju, tarot, reiki.......koji maloljetnik se još bavi takvim stvarima??????????

pa znam ih nekolko...i ti šta ih znam svi su drugima čudaci...ispalili na živce nenormalni...samo zato jer ne piju puše...sredina je debilna,čast izuzetcima.
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime26.10.10 20:55

WIND je napisao/la:
To je simpa recenica: "svako ima svoj izbor u zivotu", ali u stvarnosti, nemaju svi toliku slobodu izbora kao sto se misli
Pojedinci su jako cesto pod raznim pritiscima okoline koja ih tjera da budu onakvi kakvi bi "trebali" da budu. Odnosno, da budu

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... 462401

Ja sta god da uradim mojima ne valja...znaci, hvale me na sva usta, te dobar djak, vaspitana, kulturna, blaaa...al njima opet nesto ne valja... A osecam da je to sto sam eto...drugacija...
Ranije sam baaas bas odudarala...crno crno crno crno...kad padne mrak, ne mozes da me vidis...Sad sam opet pocela da se vracam u "normalu"...zbog njih...ono, pritisak tolki vrse na mene da je to strasno..."kako moze ovo da ti se svidja, to je lose, umesto ovoga ti radis ovo, ne razumem te, to ne valja, ovo valja" -.- Aman ljudi, pustite me da budem sta ja hocu...a ne da mi namecu nesto njihovo i na kraju nista opet...:/
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime26.10.10 21:14

ma drži se rokerka bravo respect

ja sam prošao sve to i ostao isti,duga kosa,crna odjeća tetovaže
nemoj da upadneš u njihove kalupe jer svi oni smatraju da bolje znaju kakva ti trebaš da budeš u životu
ostao sam isti ali sam se za sve u životu trudio duplo više od ostalih(škola,fax posao) zbog mog neprihvatanja konvencionalnog i nije mi žao jer sam uz taj dodatni trud postao duplo bolja osoba i nisam izgubio sebe
a kad izgubiš sebe i neslušaš svoje srce izgubljen si

jer jako malo ljudi može za sebe reći :"Ja znam tko sam ja"

p.s. i mogu reći da jako zrelo razmišljaš za svoje godine
još jedamput bravo respect
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime26.10.10 22:45

I ja sam uvijek odudarala od drugih,jednostavno nije me nikad dirala moda,brandovi,i nisam bila povodljiva a ipak sam ispala O.K. jer držala sam se toga a pogotovo danas, da nitko nema pravo raspolagati mojim životom,on je samo moj i ja sam mu gazda...e sad što sam uvijek bila buntovnik zbog toga i vodila neke svoje male ratove sa starcima,autoritetima i inima sve me je to čvrsnulo...a sina nikada ni u čemu nisam sputavala,nego mu posvetila sve svoje slobodno vrijeme i razgovarala,razgovarala, ne znam gdje nas sve nije bilo od koncerata ozbiljne glazbe do rocka,od kina do kazališta,od izložaba do predavanja... i sada kada je završio faks na vrijeme sa najboljim ocjenama rekao mi je hvala mama, nadam se da ću i ja uspjeti odgojiti svoju djecu ovako kako si ti mene...i to mi je najveće priznanje da sam bila u pravu....uvijek imajte svoj ja ma kako teško bilo i ne povodite se za nikim...budite svoji... bravo :ary
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... Empty
PostajNaslov: Re: Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...   Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odbacivanje zbog stila oblacenja, vrste muzike...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Odbacivanje
» Odbacivanje
» Opuštenost mediteranskog stila
» Program za skidanje muzike...
» Savjeti za odabir stila tapeta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: