Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:50

Evo mene baš uhvatilo ovo Božićno vrijeme,baš sam nekako sretna što se bliži Božić,možda zato što ću biti sa svojom obitelji i prijateljima jer ih nisam dugo vidjela Smile

Veselite li se vi Božiću,što vas posebno može razveseliti...ja sam baš nabrijana na Božić hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:53

Mene sve vezano za Božić svake godine oduševljava,pa tako i ove.
Božić mi je najdraži blagdan... cerekalo Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:54

Ove godine se bolje osjećam nego prošle, jer prošle uopće nisam imao dojam da je Božić bez obzira na sve.
Tako da mogu reći da se veselim, osim toga i sesra će mi doći kući iz SAD-a. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:54

...ja se veselim što će uskoro praznici hophop hophop hophop za par dana kad me prođe nervoza vam kažem i ostale stvari kojima se veselim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:56

Obožavam kuću prigodno okititi,na badnjak bor...pa staviti poklone za najdraže pod njega...
joj ma sve to vezano uz Božić me oduševljava... Smile
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 20:56

Ja se samo nadam kako neću raditi za Božić :tuzanjako:
Ali bez obzira na sve baš se radujem Božiću,obožavam Božić :bor:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 21:02

snowman
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 21:03

Da i grudva mi se snowman
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime09.12.08 21:30

mene 12. mjesec baš i ne veseli...osim rođendana...
inače, svake godine u prosincu lovi me neka depresija...
sjetim se pokojne bake i ode svo dobro raspoloženje u k****...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime10.12.08 9:44

korny je napisao/la:
mene 12. mjesec baš i ne veseli...osim rođendana...
inače, svake godine u prosincu lovi me neka depresija...
sjetim se pokojne bake i ode svo dobro raspoloženje u k****...

cheerup hug2
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime11.12.08 17:14

korny je napisao/la:
mene 12. mjesec baš i ne veseli...osim rođendana...
inače, svake godine u prosincu lovi me neka depresija...
sjetim se pokojne bake i ode svo dobro raspoloženje u k****...

I meni je prošli bio nesretan ali to je vrijeme kad su svi sretni i svi su u lijepom raspoloženju.Sjećam se da smo prošle godine oboje imali sličnu situaciju ali mislim kako je to dan gdje si jednostavno sretan bez obzira na sve.,zato se uvijek trudim sve ono loše smetnuti s uma i samo se radovati Božiću.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime12.12.08 21:33

Lajka je napisao/la:
Ja se samo nadam kako neću raditi za Božić :tuzanjako:
Ali bez obzira na sve baš se radujem Božiću,obožavam Božić :bor:

Ako budeš radila za Božić pokloni poslodavcu knjigu Božićna priča od Charlsa Dickensa možda izvuče neku pouku iz nje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime21.12.08 12:38

Veselim se uređivanju kuće, kićenju bora, i najdraže mi je kada okitim cijeli bor i onda upalim lampice prvi put ... sposobna sam pola sata onda samo buljiti u njega ... i miris orehnjače po kući i kolača ... Sve je nekako toplije i veselije u ovo doba godine :bor: snowman
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime21.12.08 15:39

Za koji dan kićenje bora... :bor: :zapetljanac:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:11

Veseli me porast tolerancije i prijateljstva među ljudima u božićno vrijeme! frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:23

Veseli me sve...di god se okrenem sve nešto Božićno...jupiiiiiiiiiiiiiiii :santaman:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:44

Goran je napisao/la:
Veseli me porast tolerancije i prijateljstva među ljudima u božićno vrijeme! frends
respect još da potraje ...
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:56

Ma sve je to kurac! Jos jedna blagdan da se trose pare i "osjeca" bolje... Buu-huu...
Cista pizdraija je taj Bozic, Uskrs jos veca - slavit ponovno "rodenje" tipa koji je navodno postojao - LOAD OF CRAP!!!

Ne volim darivat ni biti darovan, totalno bezveze trosit pare na druge ljude, pa cak i na curu, ili zenu!


Ugl, planiram prespavat ove blagdane kao da ih i nema.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:57

king_in_crimson je napisao/la:
Ma sve je to kurac! Jos jedna blagdan da se trose pare i "osjeca" bolje... Buu-huu...
Cista pizdraija je taj Bozic, Uskrs jos veca - slavit ponovno "rodenje" tipa koji je navodno postojao - LOAD OF CRAP!!!

Ne volim darivat ni biti darovan, totalno bezveze trosit pare na druge ljude, pa cak i na curu, ili zenu!


Ugl, planiram prespavat ove blagdane kao da ih i nema.

kakav mrgud hug2
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 18:58

Ma kakav mrgud? Ja samo iznosim svoje misljenje o blagdanima i vjeri.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 19:00

king_in_crimson je napisao/la:
Ma sve je to kurac! Jos jedna blagdan da se trose pare i "osjeca" bolje... Buu-huu...
Cista pizdraija je taj Bozic, Uskrs jos veca - slavit ponovno "rodenje" tipa koji je navodno postojao - LOAD OF CRAP!!!

Ne volim darivat ni biti darovan, totalno bezveze trosit pare na druge ljude, pa cak i na curu, ili zenu!


Ugl, planiram prespavat ove blagdane kao da ih i nema.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Čisto me zanima što tebi nije za kurac :eh,da:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 19:01

king_in_crimson je napisao/la:
Ma kakav mrgud? Ja samo iznosim svoje misljenje o blagdanima i vjeri.
i ja samo iznosim svoje mišljenje o tvom mišljenju :;): ajd, ajd, ne moramo svi voljeti Božić
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 19:05

NE da ga ne volim, nego ga bljuv
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime22.12.08 19:18

:zapetljanac:
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime23.12.08 18:34

prasetina i rakija
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) Empty
PostajNaslov: Re: Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)   Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas veseli u ovo Božićno vrijeme :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vrijeme buđenja, vrijeme istine
» >>Kalendar by Veseli forum<<
» 'Obucite' božićno drvce elegantno i profinjeno
» Zagrebačka pivovara traži autora etikete za Božićno pivo
» <<Discoteka "Veseli forum"<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: