Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Idete li u crkvu

Go down 
+45
Wista
Luna2
johang66
Sumrak
TArtis
sanja05
enna
BlueLady
nenad022
diya
Goran
anna79
loveyou
Gracija...
mobile
sandra30
Blizanka
Zollina
κυρία
Oleg520
Ketica
maca faca
zanosna
evitaa
Procyon
jopa
Wall-e
cassia
bodomiere
Riječanka
teaa
*Mihaela*
Dragance
~*MIMA*~
Rokerka
Dita von Teese
Zoki
DjBjelovarcanin
goc
ajmeivana
Staša
Teioo
Ary
Kikica
Lux
49 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Idete li svake sedmice u crkvu?
Da redovito jednom tjedno
Idete li u crkvu - Page 2 T7mw5w_th25%Idete li u crkvu - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 13 ]
Samo za blagdane i posebne prilike
Idete li u crkvu - Page 2 T7mw5w_th44%Idete li u crkvu - Page 2 I_vote_rcap
 44% [ 23 ]
Išao/la bih ali neidem jer imam razlog
Idete li u crkvu - Page 2 T7mw5w_th12%Idete li u crkvu - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 6 ]
Ne, nisam religiozan/a
Idete li u crkvu - Page 2 T7mw5w_th19%Idete li u crkvu - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Ukupno glasova : 52
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime08.12.08 22:36

First topic message reminder :

Idete li u crkvu? Ako idete što vas motivira da ideta, ako ne što vas ne motivira?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 17:31

skoro svake nedjelje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime16.07.10 22:39



nisam bio odavno...kad idem, ne idem po šablonu već po unutrašnjoj težnji i potrebi...


[Vrh] Go down
*Mihaela*
Početnik
Početnik
*Mihaela*


Female
Broj postova : 63
Datum registracije : 24.06.2009

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime16.07.10 22:53

idem u crkvu svaku nedjelju .. ii blagdane... ugl.. me roditelji motiviraju hhh x)
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime16.07.10 23:48

Idem po unutrašnjoj potrebi.Ali ne u bilo koju crkvu...ima jedan krasan svećenik čije propovjedi volim slušat.Životan je i realan i uvijek nađe pravu riječ za svaki problem.
Ne potroši puno riječi a toliko toga kaže.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime16.07.10 23:51

teaa je napisao/la:
Idem po unutrašnjoj potrebi.Ali ne u bilo koju crkvu...ima jedan krasan svećenik čije propovjedi volim slušat.Životan je i realan i uvijek nađe pravu riječ za svaki problem.
Ne potroši puno riječi a toliko toga kaže.
tako smo mi imali jednog svečenika...baš mi je bio ok čovjek...i uvijek se imalo koju pametnu za poslušat... na kraju je dobio premještaj u drugu župu ovaj novi nikako mi nije sjeo...možda zato što očekujem previše Smile
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime17.07.10 20:59

Nekako, dok sam bila mlađa(ruku na srce nisam puno išla)...sva ta misa mi je bila uniformirana i nisam razmišljala o čemu se govori...a nisam ni puno razumijevala.Sad je to skroz drugačije...nekako slušam i unosim se...ne razumijevam stalno...ali treba malo i čitati i biti u tome.Uglavnom...sada mi je osjećaj drugačiji i svaka misa mi je važna.
Ima krasnih svećenika(mada ima i nekih...hm...samo to nije važno).Da se dobro slušati i razmišljati i nakon toga se dobro osjećati i biti ispunjen.

Ali ipak ja nisam neki previše religiozan tip...al' svejedno...smatram da je je vjera važna.Kao i svemu treba prići dublje i razumijevati i osjećati...površnost nije dobra u ničemu...ali ni isključivost.
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.07.10 17:32

ppaaaa bas i neidem..nije mi neka pohvala.. Idete li u crkvu - Page 2 648851
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime24.07.10 13:59

ne jer ne vjerujem više u boga nego u nešto drugo...prije kad sam išo (a i sad) mi se gadilo kad ti svećenik upadne vidit ću te i iduću nedjelju na misi jel tako!? i još te ošine onim pogledom...to je prisiljavanje jebo te...npr (al to je opet drugačije al opet i nije jer je tjeranje) u 2. srednje smo se morali potpisivat ko je bia na misi inače ako nemaš dovoljno potpisa ne možeš se krizmat...mi smo svećenika pravili glupim pa bi došli na zadnjih po sata mise zapalili koju i na zadnjih 5 min uđemo i potpišemo se...općenito puno stvari sa vjerama mi se gade...men je to sranje (ispričavam se ako sam koga uvrijedia al to je moje mišljenje)...u svakoj vjeri žena je na dnu a muškarac je superioran,nešto iznad svega,a žena niko i ništa...šta će mi religija...i onda sam sazno neke stvari zbog kojih više ne vjerujem u boga.
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime12.08.10 20:23

Iskreno,dok se nisam obratila crkva me nije vidjela,niti sam odgajana tako.A onda jednog dana nešto se desilo u mom životu i nastao je totalni obrat.Počela sam drugačije razmišljati i na drugi način gledati stvari u mom životu.Jedan totalni preokret za 360*.No,crkva je institucija u kojoj rade ljudi a ne sveci neki više,neki manje duhovni.Ne kaže se uzalud kakav je svećenik takvo će mu i stado biti.Ima ih zaista... Idete li u crkvu - Page 2 486573 ali i onih drugih za koje uvijek... Idete li u crkvu - Page 2 477390 .Protivnik sam toga da se djecu tjera u crkvu,pogotovo malu tada se i događa ovo što piše @kikica u mnogo slučajeva.Roditelji su ti koji svojim primjerom pokazuju djeci istinske vrijednosti u životu a jedan od tih je i vjera i način života koji bi joj bio primjeren.Meni samoj puno je godina trebalo da shvatim neke stvari i kad sam već bila u vjeri.Jako puno se treba raditi (na sebi)da bi se stekla duhovnost putem vjere.Inače ja sam RKC ali govorim za svakoga u svojoj religiji.Ne ističem pri tome ni jednu.U današnja vremena u crkvu se uvuklo zlo,to je evidentno a to zlo može nestati samo ako se i crkva pročisti.Da je proces (zla) u toku,da je progon crkve počeo,da se želi nju i sve religije uništiti i uvesti samo jedna jedina o tome se ne govori to se upravo sada događa,ali tako mora biti jer je tako i pisano... Idete li u crkvu - Page 2 0457
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime12.08.10 20:38

Bio sam religiozan dok nisam počeo čitati svašta!
[Vrh] Go down
jopa
Početnik
Početnik



Female
Virgo Rat
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : zagreb, hrvatska
Datum registracije : 30.08.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 21:41

u zadnje vrijeme jako rijetko, uglavnom idem za blagdane ...
prije me mama uvijek tjerala i baš zato nisam voljela ić u crkvu..radije sam se znala doma po molit i zahvalit bogu ..
a to i danas redovito radim i tako mi je lakše....

:passion
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 22:10

Ne idem u crkvu jer mi to trenutno nije potrebno. U biti ne sjećam se da sam ikad išao u crkvu radi neke unutarnje potrebe. Kao mali sam išao samo zato jer su se dijelili žigići koje smo trebali imati za odličan iz vjeronauka, nakon toga sam išao kratko vrijeme radi Firme. Van tih "formalnih" posjeta crkvi, išao sam i sa kompićima jer nam je bilo zabavno na misi ( cerekalo: ). Išao sam i nekoliko puta za blagdan tek toliko, reda radi. Sad ima već nekoliko godina da nisam bio na misi, ali u crkvi sam bio par puta. Baš je tiho i mirno unutra, pogodno za lutanje mislima i odmaranje. Smile
[Vrh] Go down
evitaa
Zagrijao tipkovnicu
evitaa


Sagittarius Pig
Broj postova : 116
Godine : 52
Datum registracije : 18.03.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime16.10.10 0:24

Ne, nisam religiozna.
[Vrh] Go down
zanosna
Zagrijao tipkovnicu
zanosna


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 140
Godine : 59
Lokacija : zg
Datum registracije : 25.10.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime26.10.10 9:42

ne,samo kad osjetim potrebu,a to je rijetko cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime31.10.10 20:05

Počela sam izbjegavat crkvu jer mi ne sviđa svećenik,na kraju sam shvatila da činim loše samo sebi jer se osjećam prazno bez mise..Idem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.12.10 12:21

S vremena na vrijeme, upaliti svijeće...
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.12.10 12:22

ne -ateist
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.12.10 12:23

rijetko
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.12.10 12:50

Ne. Ne osjećam potrebu niti vidim smisao u tome.
[Vrh] Go down
Oleg520
Ljubitelj foruma
Oleg520


Male
Broj postova : 5165
Datum registracije : 29.07.2010

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime23.12.10 13:49

Svake nedelje i svakog praznika kada se služi Sveta Liturgija (crveno slovo u kalendaru)
[Vrh] Go down
κυρία
Početnik
Početnik
κυρία


Gemini Monkey
Broj postova : 11
Godine : 31
Datum registracije : 02.01.2011

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 22:47

Ne idem ...

Ja se drzim agnosticizma i dobro mi je Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime02.01.11 22:50

idem i dobro mi je,lakše se nosim sa životom ako imam vjeru
[Vrh] Go down
Zollina
Totalno relaxiran
Zollina


Aquarius Dog
Broj postova : 2229
Godine : 41
Datum registracije : 20.01.2011

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime02.02.11 0:52

idem po potrebi,makar bi željela više puta ići.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime11.03.11 17:04

ne ne idem

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Idete li u crkvu - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
sandra30
Početnik
Početnik
sandra30


Female
Cancer Goat
Broj postova : 28
Godine : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum registracije : 26.03.2011

Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime28.03.11 14:30

Smile Idem 1nedeljno.

Tjedno znaci nedeljno, jel da?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idete li u crkvu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idete li u crkvu   Idete li u crkvu - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idete li u crkvu
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Anđeoska Joanna razbjesnila Crkvu
» Idete na spavanje? Ponesite medu
» Koliko često idete u kazalište?
» Dozvao demona u crkvu da ubija vjernike !?
» Idete li u subotu na koncert Lepe Brene?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: