Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko ste lenji?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime19.06.10 9:31

Šta mislite o ljudima koji rano ustaju i s prvim sunčevim zracima počinju da se bave nekim poslom? Da li mislite blago njima kad imaju tu sposobnost da maksimalno koriste sve svoje radne potencijale koji će im omogućiti da dalje napreduju, ili mislite da je užasno dosadno započeti nov dan ispunjavajući obaveze koje stoje pred vama? Uopšte uzev, da li spadate u grupu ljudi koja se slaže s maksimom da rad oplemenjuje čoveka?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime21.06.10 14:55

slažem se da rad oplemenjuje čovjeka. mislim da lijenost čovjeka nikako ne može oplemeniti. :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime03.07.10 21:26

lijena sam taman koliko treba ... ne podnosim ljude koji ustanu i odmah misle jao kako cu ..ili ostavit cu to za sutra ...pa se posao nagomila ..volim uraditi pa biti mirna ....mada kod nas ima izreka ..da rad cini covjeka a nerad gospodina :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko ste lenji? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime03.07.10 21:33



kad radim radim, ne primećujem nikoga, ali kad se olenjim onda me niko ne može pomeriti pa da je Onaj odozgo.. cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime03.07.10 21:37

..da rad cini covjeka a nerad gospodina :;):
Koja izreka.. ali nažalost istinita.. Koliko ste lenji? 267525

Kada pogledam neke naspram njih ja sam ljenčina teška..a opet kada pogledam neke druge osječam se prevrijedno. Znaći das am valjda neka sredina Koliko ste lenji? 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime17.08.10 11:26

Pa divno je rano ustati i krenuti raditi nešto što voliš. Lijen sam poprilično trenutno, vrijeme je da promjenim bioritam i radne navike. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Koliko ste lenji? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste lenji?   Koliko ste lenji? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste lenji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko ste hrabri?
» Koliko je?
» >>Sto i koliko skidamo..<<
» Koliko ste samokritični ?
» Koliko % ste nevini? :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: