Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Leptiri za male prstiće

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime18.06.10 9:26

Leptiri za male prstiće Im

I djeca mogu raditi... ...Materijal: bijeli papir, pastele, škare... ...Vrijeme izrade: do 15 minuta


  1. Ispiši šablonu s leptirom i oboji je pastelama.
  2. Izreži leptira, te oštrim škaricama ili skalpelom napravi prorez za prst (samo za roditelje)
  3. Provuci prst kroz prorez, miči prstima gore-dolje i leptir će letjeti na tvojim rukama.

Dom za 5
_______________________________________________________________________________________


Kako je to super fora..Lucka se oduševila Leptiri za male prstiće 748534
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime18.06.10 9:35

super Kiki..simpaticno izgleda, pokazat cu svojim curama one vole uvijek kreirat nest i rezuckat Leptiri za male prstiće 969280
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime18.06.10 9:38

Pa ja njoj izrezala neki dan leptirića brdo i ona ih nosa jučer po dvorištu. Padne mi napamet da joj na štapiće zakuzam ali nemam takvih štapića. I sada naletim na ovo..kako se iznanadila...
Odjurila je kao metak van prijateljici se hvaliti Leptiri za male prstiće 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime18.06.10 9:43

mi smo jednom isto tako napravili puno leptirica , obojili ih i na konac raznih duzina svezali i obijesili na plafon...super izgledalo dok nisu dosli deckici i sve strgali Leptiri za male prstiće 696266
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime18.06.10 9:45

ajme kako dobro, to bi i ja napravila za svoje prstiće
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime12.07.10 16:03

Jučer mi je kuća bila puna tih leptiriča..a nađe se i danas gdje koji.. Čera je radila za sebe pa za prijatljeicu pa za malog joj bracu...bili su pre pre predivni..kada je ona njih izrezala..slićili su na transformers leptiriće Leptiri za male prstiće 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Leptiri za male prstiće Empty
PostajNaslov: Re: Leptiri za male prstiće   Leptiri za male prstiće I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Leptiri za male prstiće
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Leptiri
» "Uz male promene živi se zdravije~
» Male nezgode kućnih ljubimaca
» Male tajne velikih majstora biovrtlarenja!
» Muškarci koji vole male životinje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Hobi, zabava, uradi sam-
Forum(o)Bir: