Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tko želi biti moderator?

Go down 
+15
Gerilla
Rokerka
bodomiere
Blizanka
Procyon
Wall-e
irko
Kikica
Fallen_angel
goc
Drakula
DjBjelovarcanin
NEX
mentalistica
Goran
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime17.06.10 21:56

First topic message reminder :

Pošto je na forumu otvoreno puno kategorija i podforuma, a moderatora je malo, dosta je toga nepokriveno. Nedostaje moderatora koji će određene podforume osvježavati novim temama i postovima i održavati ih. Ako se netko želi posvetiti tome, neka se pokaže na djelu i potom javi na ovu temu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:22

a ti već iskusan vozač s 12 godina?? Tko želi biti moderator? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:24

A koje bi bile ovlasti i zadaci moderatora? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:25

Fallen_angel je napisao/la:
A koje bi bile ovlasti i zadaci moderatora? Smile

Zainteresovan si ? Tko želi biti moderator? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:26

pomalo Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:27

1. Otvaranje novih tema i aktiviranje postoječih. To je ono osnovno što bi moderatori trebali raditi, povremeno otvarati nove teme u svojoj kategoriji i držati starije aktivnima koliko je to moguće.

2. Brisanje nepoželjnih postova i tema i opomene korisnika. Postovi i teme koji sadrže vrijeđanje na osobnoj, nacionalnoj, religioznoj ili seksualnoj osnovi; spam (chat i komentari nevezani uz temu) se brišu i korisnici se za to opominju ili direktno baniraju.

3. Premještanje tema koje su otvorene u krivoj kategoriji i prebacivanje zaključanih u arhivu.

4. Zaključavanje starih tema neaktivnih duže od 6 mjeseci.

5. Ujedinjavanje "duplih" tema.


I naravno biti aktivan Tko želi biti moderator? - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:28

Pa to sve mogu ibez statusa moderatiora... Osim seljakanja i brisanja XD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:29

Dokazi da mozes Tko želi biti moderator? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:30

Buš vidla ;)
I'm moderator i diskajz :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:31

Tko želi biti moderator? - Page 2 969280 ajde da vidim 200 posta po danu Tko želi biti moderator? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:32

Kaj dobim? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:32

Tko želi biti moderator? - Page 2 12363 VIP status ako prebacis 3000
[Vrh] Go down
Drakula
Početnik
Početnik
Drakula


Male
Cancer Snake
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Osjecani Doboj
Datum registracije : 30.06.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:32

GORANE zbunio sam se napisao sam 1997 a mislio sam 1977... :afro: aee molimmmm te autaa su mi hobby... duga
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:33

Aaaa Bleki nezezaj Tko želi biti moderator? - Page 2 12363 nemoraš 200 po danu.. Tko želi biti moderator? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:33

Drakula je napisao/la:
GORANE zbunio sam se napisao sam 1997 a mislio sam 1977... :afro: aee molimmmm te autaa su mi hobby... duga

licnu kartu na uvid Tko želi biti moderator? - Page 2 73820 Tko želi biti moderator? - Page 2 73820 Tko želi biti moderator? - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:34

Hmmmm... Ja sam mislio da je B dobra curica Tko želi biti moderator? - Page 2 579523
[Vrh] Go down
Drakula
Početnik
Početnik
Drakula


Male
Cancer Snake
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Osjecani Doboj
Datum registracije : 30.06.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:35

Hehe blekyy aee dodji da ti pokazem... Smile aee dodaj te me za moderatora.... danse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:38

Drakula je napisao/la:
Hehe blekyy aee dodji da ti pokazem... Smile aee dodaj te me za moderatora.... danse


Gazda odlucuje..ne mozes upasti na forum i sa 5 posta traziti status moderatora Tko želi biti moderator? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:38

budi kao ja admin in diskajz ;)
[Vrh] Go down
Drakula
Početnik
Početnik
Drakula


Male
Cancer Snake
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Osjecani Doboj
Datum registracije : 30.06.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:40

OCES LI MOLIMMMMM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :passion stolica :afro:
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:40

Pravi moderator nije prosjak, več muškarac koj zna šta želi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:41

Drakula je napisao/la:
OCES LI MOLIMMMMM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :passion stolica :afro:

hoces li iskljuciti Caps
[Vrh] Go down
Drakula
Početnik
Početnik
Drakula


Male
Cancer Snake
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Osjecani Doboj
Datum registracije : 30.06.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:42

Nisam znao za ovaj forum....ali extra je....da sam znao davno bih ovdje bio...aaa imam u tome iskustva administrator sam na jos 4 foruma....(i 3 chata) :afro:
[Vrh] Go down
Fallen_angel
Totalno relaxiran
Fallen_angel


Male
Aquarius Cat
Broj postova : 1077
Godine : 37
Lokacija : Zgreb mali
Datum registracije : 06.01.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime30.06.10 21:44

Gwet a life -.-
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime01.07.10 10:25

Drakula je napisao/la:
GORANE zbunio sam se napisao sam 1997 a mislio sam 1977... :afro: aee molimmmm te autaa su mi hobby... duga
Imaš 18 postova sve zajedno do sad. Onaj tko želi biti moderator mora imati bar 500 postova u globalu, 5 otvorenih tema u pdf koji želi uređivati, onda može dobiti status moderatora. :;): chirio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Drakula
Početnik
Početnik
Drakula


Male
Cancer Snake
Broj postova : 41
Godine : 46
Lokacija : Osjecani Doboj
Datum registracije : 30.06.2010

Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime01.07.10 11:18

Ok radit cu na tome ali obecaj kada to ispunim da dobivam moderatora na Smehu... :afro:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tko želi biti moderator? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tko želi biti moderator?   Tko želi biti moderator? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tko želi biti moderator?
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Casillas želi igrati u SAD-u
» Želi li vaš muškarac dijete?
» Bog želi da budemo izvanredni
» Venger želi da ga zameni Piksi
» Zašto čovek želi da se ubije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: