Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto čovek želi da se ubije?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime24.04.10 21:08

Suicidologija, nauka koja se bavi samoubistvom i samopovređivanjem samog sebe nije baš jako uspešna kod nas. ljudi kod nas oduzimaju sebi život svakodnevno iz jako mnogo razloga, ali zašto zar ja toliko loše?

želela bih da čujem mišljenja sta je to sto navodi ljude na takav korak ?
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime25.04.10 9:32

Niz losih dogadjaja...tad covek pomisli da jednostavno nema izlaza, da je kod njega sve lose i on tako ne moze da zivi i ubije se...
Najgore mi je kad cujem, na primer, ubio se zbog velikog kockarskog duga. I on misli da je time sve resio, a ustvari samo je svojoj porodici natovario ogroman problem na vrat i jos plus stres i sve zbog gubitka bliske osobe...ma idi....
Mislim, po meni, koliko god ti krene lose u zivotu, nikad nije bas TOLIKO lose da moras da se ubijes...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime24.03.11 11:36

Ljudi se udalje od sebe samih, umisle da nemaju snage i mogućnosti za rješavanje problema i to je to.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime11.09.11 23:08

Nikad nisam mogla da razumijem ljude koji su se odlucili na takav korak, jedini mogu "opravdati" (nazalost sto moram tako reci ) one koji su to ucinili zbog neke teske i neizlecive bolesti, sve ostalo su glupi razlozi. Mnogi vec polemisu o tome da li su to hrabri ljudi (jer najteze je dici ruku na samog sebe) odnosno kukavice ( jer ne znaju izaci iz svojih trenutnih problema)...Po meni je glupo svrstavati ih u bilo koju od ove dvije grupe, jer cinjenica je da njih vise nema...Ja samo mislim da su to jako sebicni ljudi, jer svojim djelom su unistili svoju porodicu, svoje najblize...a oni ...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime12.09.11 21:29

..znam da su ti ljudi bolesni i da ne vide izlaz u toj svoj bolesti..slažem se s Blonde da su sebični u tom trenutku, jer samo malo da u toj sekundi ne misle na sebe da pomisle na one koje ostaviti u boli i patnji odustali bi od nauma.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto čovek želi da se ubije? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto čovek želi da se ubije?   Zašto čovek želi da se ubije? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto čovek želi da se ubije?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Znanost potvrdila:što nas ne ubije,to nas ojača.
» Čovek mora samo da...
» Liječnici se bore za život žene koju je prebio muž

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: