Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Top 10 najgorih muskih uleta

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Top 10 najgorih muskih uleta Empty
PostajNaslov: Top 10 najgorih muskih uleta   Top 10 najgorih muskih uleta I_icon_minitime15.06.10 9:09

Nisu svi muškarci stvoreni šarmantni, samouvjereni i rječiti. Čak i onima koji jesu, jezik se ponekad zapetlja kad se nađu pred zanosnom ženom. A iz nekih alkohol izvuče takve jezične konstrukcije da trijeznoj osobi trebaju sati da bi shvatila što je autor izjave htio reći. Poznati časopis za muškarce AskMen sastavio je, na osnovu iskustva svojih čitatelja, top listu 10 najgorih muških uleta, uz napomenu - ne pokušavajte ovo ponoviti pred djevojkom koju želite osvojiti.
1. Moja ljubav prema tebi je poput proljeva - jednostavno je ne mogu zadržati u sebi.
2. Miriše li ti ovo na kloroform?
3. Samo sam htio vidjeti mogu li te dozvati jednim zamahom ruke. (Nakon što je pozvao djevojku da mu priđe.)
4. Djeluješ kao cura za zabavu pa sam ti morao prići.
5. Moj penis je upravo umro, mogu li ga pokopati u tvoju guzu?
6. Oprosti, mislim da ti je nešto ispalo! (I onda joj pruži papirić sa svojim brojem telefona.)
7. Oprosti, možeš li mi dati upute kako doći do... tvoje kuće?
8. Da sam muha, prvo bih sletio na tebe.
9. Tvoj tata je sigurno terorist jer je napravio bombu.
10. Jesu li to svemirske hlače? Jer tvoja stražnjica u njima izgleda kao da nije s ovog svijeta.

izvor

Top 10 najgorih muskih uleta 73820 Top 10 najgorih muskih uleta 73820 Top 10 najgorih muskih uleta 73820
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Top 10 najgorih muskih uleta Empty
PostajNaslov: Re: Top 10 najgorih muskih uleta   Top 10 najgorih muskih uleta I_icon_minitime15.06.10 23:56

Bleky je napisao/la:
1. Moja ljubav prema tebi je poput proljeva - jednostavno je ne mogu zadržati u sebi.

5. Moj penis je upravo umro, mogu li ga pokopati u tvoju guzu?


8. Da sam muha, prvo bih sletio na tebe.

10. Jesu li to svemirske hlače? Jer tvoja stražnjica u njima izgleda kao da nije s ovog svijeta.


looool užas ....
[Vrh] Go down
 
Top 10 najgorih muskih uleta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 5 muških gluposti
» Šest tipova muških torbi
» 5 Najgorih nogometnih lomova!
» 10 najgorih predviđanja čovečanstva
» Top deset najgorih sportaša u povijesti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: