Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Šest tipova muških torbi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime24.01.10 14:01

Šest tipova muških torbi 286_big

Ako vaš partner razmišlja o ulasku u svijet torbi, evo nekoliko tipova...

Žene su slabe na torbe. To je činjenica.
Kako muškarcu objasniti ( i opravdati) taj fenomen?
Teško, ali ima načina.
Počnite sa podatkom da i muške torbe sve više osvajaju naša tržišta.

Svaki modno osvješteni muškarac (da, ima i takvih) zna da su torbe neizostavan i vrlo praktičan modni dodatak.
Ako i vaša bolja polovica razmišlja o ulasku u svijet torbi, evo nekoliko tipova istih, pa možda pomognu u odabiru.
1. Aktovka

Šest tipova muških torbi Aktovka


Najstariji oblik muških torbi.
Uporaba aktovke datira iz vremena mnogo prije nego je u riječnicima postojala riječ metroseksualac. U početku su bile četvrtaste, oštrih i naglašenih rubova, no danas su modernizirane i oblik im je "ublažen".
Ipak, još su uvijek nezamijenjiv simbol svakog poslovnog čovjeka.
2. Poštarska torba
Šest tipova muških torbi Postarska

U povijesti su ih nosili poštari, pa otuda i naziv (engl. messenger bag) .
Ima ih raznih, od platnenih do onih skupljih, kožnih.
Obavezno se nosi preko ramena.
Studenti ih vole jer su praktične,a trenseteri ih vole jer su apsolutno nezamijenjiv dodatak urbanoj modi.
U svakom slučaju namijenjene su onima koji se žele osjećati nesputano i ležerno.
3. Mala putna torba ( engl. holdall)
Šest tipova muških torbi Malaputna



Muškarcima koji su često na putovanjima, ovakva će torba biti otkriće godine.
Mora biti dovoljno velika za npr. vikend-putovanje, ali ne toliko velika da postane suvišan teret koji sputava. Torbu u ruke i put pod noge!
4. Torbica za kameru
Šest tipova muških torbi Torbica_za_kameru


Manja verzija torbe pod 2. Također se prebacuje preko ramena, ali prije svega ima funkciju kućice za kameru. Možda njena namjena nije toliko stilska, koliko funkcionalna, ali se i njenom dizajnu posvećuje puno pažnje. Uostalom ovo je torbica koju mnogo muškaraca nosi, pa čak i oni tvrdokorni anti-torbaši!
5. Torba sa ručkom ( engl. tote)
Šest tipova muških torbi Torba_sa_ruckom

Takva torbe je zapravo razrađen, moderan oblik aktovke.
Sve je prihvaćenija u poslovnim krugovima modernog svijeta.
Ipak, namijenjena je samo samopouzdanim muškarcima koji ne određuju svoju muškost nošenjem, odnosno ne-nošenjem torbe.
6. Ležerna torba ( engl. newsboy bag)
Šest tipova muških torbi Lezerna_torba



Kapa šilterica i ovakva torbe savršeno idu zajedno. Također se nosi preko ramena kao i poštarska torba, ali je malo slobodnijeg oblika i najčešće izrađena od platna, što joj daje dozu ležernosti i neopterećenosti.
I tu završava lista šest osnovnih tipova muških torbi.
Možda Vaš muški primjerak dobije silni poriv za kupovinom torbica, što je malo vjerojatno...
A možda i bolje, jer neke opsesije ipak volimo zadržati samo za sebe!
www.baggiz.net
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime29.01.10 16:27

Što nitko ne komentra muške torbice..ma zašto baš su mi šik... Šest tipova muških torbi 73820 Šest tipova muških torbi 73820
..evo ova..moj muž bi poludio da mu ja kupim ovakvu torbicu za posao..
Šest tipova muških torbi Malaputna

Šest tipova muških torbi 73820 Šest tipova muških torbi 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime29.01.10 17:57

Zašto nigdje nisu spomenute torbice koje se nose oko struka ? Nekako mi se čini da su definitivno najzastupljenije...

Šest tipova muških torbi 2ry3jnn
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime29.01.10 21:13

Ja se nisam tih ni sjetila...muškarci i bilo kakva torbica..ili pederuša na njima mi je Šest tipova muških torbi 12363 nije mi privlačno uglavnom..ajd ako je neka radna kožna torba, pa bože pomozi..Šest tipova muških torbi Aktovka--ali sve te naramena oko pasa.. Šest tipova muških torbi 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime30.01.10 18:55

Nisu ni meni privlačni muškarci s torbicama, ali daleko mi je ljepše da imaju pederušu ili neku malu torbicu u ruci nego kad im se hlače od stvari u džepovima napuhnu i izližu, točno se vidi u kojem džepu je novčanik u kojem mobitel... To mi djeluje vrlo neuredno...
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime30.01.10 20:45

Moj voli tu pederušu,jer je zgodna ljeti(ja je ne volim).Inače svaki dan...klasična aktovka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šest tipova muških torbi Empty
PostajNaslov: Re: Šest tipova muških torbi   Šest tipova muških torbi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šest tipova muških torbi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pet tipova žena koje muškarci ne vole
» 5 muških gluposti
» Top 10 najgorih muskih uleta
» Top-lista najnepoželjnijih tipova žena
» Pet tipova žena koje muškarci ne podnose

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: