Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore Empty
PostajNaslov: Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore   Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore I_icon_minitime14.06.10 9:55

"ZAVRŠIT ćemo pregovore do kraja godine ili početkom sljedeće", uvjereno je izjavila premijerka Jadranka Kosor u razgovoru za Jutarnji list. U petak je u Bruxellesu, kako je kazala, poručila predsjedniku Europskog vijeća Hermanu Van Rompuyeu i povjereniku za proširenje Štefanu Fueleu kako očekuje da se do ljeta otvore preostala tri poglavlja i da se veći dio zatvori.
Na novinarsku primjedbu kako njemačka kancelarka Angela Merkel svako četiri mjeseca inzistira na kontroli u poglavlju korupcije jer je nezadovoljna bitkom protiv iste, Kosorica odgovara suprotno: "U Europskoj komisiji pozdravljaju naše napore na tom području. Jasno, još je puno posla pred nama. I zato sam proglasila cijelo ljeto za Vladu - radnim. Ministri će smjeti na godišnji samo nekoliko dana nakon Dana Domovinske zahvalnosti, 5. kolovoza".
Ponovila je kako je razgovarala s slovenskim premijerom Borutom Pahorom po pitanju nove eventualne slovenske blokade zbog Ljubljanske banke te da joj je Pahor kazao da nema novih zapreka. Najavila je i razgovor s guvernerom HNB-a Željko Rohatinskim po pitanju puštanja Ljubljanske banke na hrvatsko tržište. Rohatinski je, naime, poručio kako Ljubljanska banka neće moći na hrvatsko sve dok se ne riješi pitanje dugovanja prema hrvatskim štedišama.
Kosorica nije odgovorila na pitanje treba li Hrvatska odustati od povrata duga Ljubljanske banke zbog EU, već je samo ponovila kako će o tome, kao i o Vladinom programu gospodarskog oporavka, razgovarati s Rohatinskim. Negirala je da guverner misli kako su njezine mjere za spas Hrvatske populističke: "HNB je u startu podržala mjere gospodarskog oporavka", ustvrdila je.

Index.hr

_______________________________________________________________________________________________

Jaoo koji naslov... Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore 634108 Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore 634108

A uostalom radili su nešto pa im trebaju godišnji odmori Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore 634108
[Vrh] Go down
 
Kosorica:Ministrima sam zabranila godišnje odmore
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kosorica obećala pomoći sirotinji, pa 'zaboravila'
» EU zabranila štitnike za nos automobila
» Kćerka ubila majku nožem jer joj je zabranila korištenje interneta
» Britni Spirs svima zabranila da jedu brzu hranu jer je na dijeti
» Hrvati godišnje prokockaju 6,6 milijardi kuna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: