Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Odlasci frizeru i najbolje frizure

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime06.12.08 16:56

Volite li ići u frizeraj? I zašto? Imate li svoju frizerku (ili frizera) kojem vjerujete, ili birate svaki put drugog?

Vjerovatno sam jedna od rijetkih što tako osjeća, ali meni je odlazak kod frizera - smrt! Nakanjujem se danima, pa onda skupim hrabrost i otjeram samu sebe. Lakše mi je otići i zubaru i ginekologu nego frizeru.

Napišite svoja mišljenja i iskustva, možete staviti i pokoju fotkicu dobre frizurice! cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime06.12.08 20:19

Ja sam frizerka respect
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime06.12.08 20:34

Kate je napisao/la:
Ja sam frizerka respect
hočeš meni napravit frizuru cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime06.12.08 23:39

Ne volim ići jer imam grivu pa kad odem zadržim se 2-3 sata ... Odem svaki drugi mjesec. Šišam se rijetko jer imam kovrčavu kosu pa mi je ograničen izbor frizura osim ako se ne mislim ravnat svaki dan ( tužni ) . Dobra zurka...? Ne volim kad je kosa izgelirana i izlakirana ko kaciga ... treba biti malo prirodnosti, lepršavosti ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 1:22

ma ne volim ni ja ići kod frizerke, jer uvijek me unakaze, rade po svom.. a ja i imam traume od mature kad sam išla kod frizerke.. tak da odem nekako kad onda fakat moram.. :x
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 16:33

Sama sebe šišam,kovrčava mi je kosa pa se ni ne vidi ako sjebem negdje tj.ako odrežem gdje više a negdje manje,kad se to ukovrča ni ne vidi se lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 17:08

Mene doma dolazi šišati. cerekalo
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 17:09

Teofil je napisao/la:
Mene doma dolazi šišati. cerekalo

Fina guza a? lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 17:13

Lajka je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Mene doma dolazi šišati. cerekalo

Fina guza a? lol!

Nego lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 17:15

Teofil je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Mene doma dolazi šišati. cerekalo

Fina guza a? lol!

Nego lol!

Legendo lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 21:25

Jbte nitko da pohvali frizerku... :rida: lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 21:42

Kate je napisao/la:
Jbte nitko da pohvali frizerku... :rida: lol!
pa jel tko od njih došao u tvoje ruke?? heh...
ali, evo..ja te hvalim....

a i ova tema bi se trebala zvati frizerski savjeti by kate... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime08.12.08 21:56

Kate je napisao/la:
Jbte nitko da pohvali frizerku... :rida: lol!

Evo vidš mene šiša isto jena koja se zove kao ti. I moram ti reć da je odlična frizerka, a i u rodbini imam rođakinju koja je frizerka i ona je također super u svojo j struci tako da vjerujem da si i ti jedna od najboljih. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime09.12.08 10:42

hoping
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime09.12.08 13:16

Kate je napisao/la:
Jbte nitko da pohvali frizerku... :rida: lol!
Živjele frizerke! cheers
Odlasci frizeru i najbolje frizure Frizerka

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime09.12.08 14:03

lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime09.12.08 20:11

Živjele da ali kad dobro ošišaju,čim malo sjebu gotove su :fajt:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime15.05.10 22:15

vanja je napisao/la:
Volite li ići u frizeraj? I zašto? Imate li svoju frizerku (ili frizera) kojem vjerujete, ili birate svaki put drugog?

Vjerovatno sam jedna od rijetkih što tako osjeća, ali meni je odlazak kod frizera - smrt! Nakanjujem se danima, pa onda skupim hrabrost i otjeram samu sebe. Lakše mi je otići i zubaru i ginekologu nego frizeru.

Napišite svoja mišljenja i iskustva, možete staviti i pokoju fotkicu dobre frizurice! cerekalo


Imam kovrdzavu kosu ,tako da mi nije problem sama je srediti tako da ne idem kod frizera ,jedino kad trebam skratiti krajeve..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odlasci frizeru i najbolje frizure Empty
PostajNaslov: Re: Odlasci frizeru i najbolje frizure   Odlasci frizeru i najbolje frizure I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odlasci frizeru i najbolje frizure
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vjenčane frizure
» Zanimljive frizure
»  Frizure i trendovi
» Vrijeme je za promjenu frizure!
» Novogodišnji make up i frizure

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: