Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca Empty
PostajNaslov: Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca   Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca I_icon_minitime07.06.10 16:07

Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca GetImage

Američki liječnici upozoravaju da se tinejdžerice, ali i manje djevojčice itekako moraju zaštiti od štetnog Sunčevog zračenja jer im u suprotnom prijeti tumor kože
Naime, oštećenja od sunca koja se dogode u tinejdžerskim godinama utječu na pojavu melanoma od 25. do 29. godine života, pokazala su istraživanja.

Ističe se da samo jednokratna opeklina od sunca povećava rizik od raka kože, dok pet opeklina udvostručuje rizik.

Nadalje, liječnici ističu da tinejdžerice trebaju izbjegavati solarije te reagirati na pojavu pjega od sunca koje mogu biti prvi znak da nešto nije u redu. Tinejdžerice bi trebale koristiti kreme sa zaštitnim faktorom 30 i više te one koje imaju zaštitu od ultraljubičastih A i B zraka.

(tportal)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca Empty
PostajNaslov: Re: Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca   Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca I_icon_minitime07.06.10 21:16

Kako sam se ja samo sunčala sa nekih 15 godina...bila sam ko arapin...crna i preplanula.Sad mi koža plaća...koliko je osjetljiva.
[Vrh] Go down
 
Tinejdžerice se moraju dodatno zaštiti od sunca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako uskladiti posao i dodatno obrazovanje?
» Želite dodatno zaraditi? Što kažete na kućnu radinost?
» Zakon o zaštiti životinja
» Obavezno zaštiti svoju WLAN konekciju
» Kako zaštiti dijete od ozljeda u kući?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Grane medicine :: Ginekologija i spolne bolesti-
Forum(o)Bir: