Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pozdrav novih članova!!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime05.12.08 22:37

Dobio sam poziv da vam se pridružim na ovom forumu,
i mislim da bi bio red da vas SVE pozdravim.
Veliki pozdrav iz Dubrovnika!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime05.12.08 22:55

Dobro došao! cheers
Pozdrav tebi i Dubrovniku! Sada imamo članove iz svakog kutka Hrvatske! cerekalo cheers cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime05.12.08 23:35

Dobro došao... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 11:44

dobro nam došao dubrovčanine.... cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 13:37

COOLSCAR je napisao/la:
Dobio sam poziv da vam se pridružim na ovom forumu,
i mislim da bi bio red da vas SVE pozdravim.
Veliki pozdrav iz Dubrovnika!

Drago mi je što si se odazvao pozivu. Lijep pozdrav tebi. cerekalo
[Vrh] Go down
mala_djevojka
Ljubitelj foruma
mala_djevojka


Female
Broj postova : 3017
Datum registracije : 05.12.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 13:55

evo dase orestavim, ja sam mala_djevojka iz slavonije je... slucajno sam naišla na ovaj forum i svoidjao mi se pa sam se registrirala odmah...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 14:03

cheers dobro došla
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 16:39

pozdrav gosparu i maloj cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime06.12.08 17:37

COOLSCAR je napisao/la:
Dobio sam poziv da vam se pridružim na ovom forumu,
i mislim da bi bio red da vas SVE pozdravim.
Veliki pozdrav iz Dubrovnika!
Veliki pozdrav u Dubrovnik...wellcome cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime08.12.08 23:08

dobro došli: mala djevojka i coolscar i ostanite nam što duže.... cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime28.12.08 16:04

Dobro došao maritimo cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime28.12.08 16:08

Welcome maritimo ... napiši nam neš o sebi cheers


Zadnja promjena: tana; 28.12.08 16:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime28.12.08 16:09

Dobro došao... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 8:16

Dobrodošla silvinka cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 15:32

Dobro nam došla draga Silvinka, radujemo ti se svi! cheers hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 21:38

Pozdrav Niki! Dobrodošla ... napiši riječ dvije :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 21:40

Pozdrav Niki svarno daj neš napiši cerekalo :;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 21:54

pozdrav niki... Smile
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 21:56

pozz za Niki
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime30.12.08 22:00

Mi ga svi ispozdravljali a čovjek se još u 9. mjesecu registrirao lol! još da nas kojim postom počasti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime21.01.09 22:12

Pozdrav blizancu i dannchy!

Dobrodošli! cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime21.01.09 22:14

Dannchy pozdrav Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime21.01.09 22:32

Welcome blizanka i dannchy! cheers frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime22.01.09 0:17

Pošto već postoji tema PREDSTAVITE SE u kojoj se novi forumaši predstavljaju, a stari ih pozdravljaju, ovu zaključavam da se novi korisnici ne bune, a i zaista je nepotrebna kad postoji ova gore navedena.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Pozdrav novih članova!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav novih članova!!!!   Pozdrav novih članova!!!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pozdrav novih članova!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Predstavite se - welcome topic
» Španci uhapsili 11 članova kriminalne grupe iz BiH
» POZDRAV
» Preživljavanje u prirodi
» U saobraćajnoj nesreći poginulo 30 članova iste porodice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: