Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Britanka rađala punih 20 dana

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Britanka rađala punih 20 dana Empty
PostajNaslov: Britanka rađala punih 20 dana   Britanka rađala punih 20 dana I_icon_minitime03.06.10 9:22

Porod je bolno iskustvo za svaku ženu, a jedna je Britanka rađala čak 20 dana.


Amy Buck, 17-godišnja Britanka bila je trudna tek pet i pol mjeseci kada je započeo najduži porod u povijesti medicine, piše Daily Mail. 'Sada kada razmišljam o tome, ne znam kako je moguće da sam trudove imala 20 dana i da je moj sin Daniel preživio iako je bio veoma malen kad se rodio. On je pravo čudo i pravi borac', rekla je Amy.
Njezino traumatično porođajno iskustvo počelo je kada je 4. svibnja prošle godine bila primljena u bolnicu zbog bolova u trbuhu. Medicinske sestre poslale su me kući rekavši kakao me boli jer mi se širi maternica. 'Mislila sam da oni znaju kada se trudnica porađa. Ali ja sam imala grčeve i trudove cijelo vrijeme i bilo je sve gore i gore. Isprva je bol bila podnošljiva, pa sam mogla izaći i van misleći kako i nije tako loše', rekla je Amy.
Svakim je danom bilo sve lošije. 'Nakon 15 dana otišla sam ponovno u bolnicu i rekli su mi da rađam te sam dobila infekciju jer sam bila otvorena 15 dana. Trudovi su se javljali svaku minutu i pol, ali kada sam prestala tiskati osjećala sam ga kako se povlači. Sljedećih pet dana u bolnici su mi davali lijekove kako bi spriječili porođaj. Ali ubrzo mi je pukao vodenjak', rekla je Amy. Kada je rođen, njezin je sin prebačen u drugu bolnicu gdje su o njemu mogli bolje skrbiti. Kkazali su joj da su šanse da preživi tek 15 posto. No, u listopadu su Daniela živog i zdravog pustili kući, a Amy kaže da se od druge djece svoje dobi razlikuje samo po tome što je sitniji.

izvor
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Britanka rađala punih 20 dana Empty
PostajNaslov: Re: Britanka rađala punih 20 dana   Britanka rađala punih 20 dana I_icon_minitime03.06.10 10:37

e to je trebalo izdrzati ...svaka cast ..ja 13 sati borila se i mislila da cu umrijeti od bola .....da je 20 sati puno a ne 20 dana ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Britanka rađala punih 20 dana Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
 
Britanka rađala punih 20 dana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zbog rijetkog poremećaja Britanka spava i po sedam dana
» Četiri srčana udara i moždani dok je rađala
» Britanka svijet vidi kroz prizmu kaleidoskopa
» Britanka pomoću Facebooka pronašla sina otetog prije 27 godina...
» Djevojka dana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: