Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Plaće će ipak rasti šest posto

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime04.12.08 18:39

Plaće oko 250 tisuća zaposlenih u državnim i javnim službama u idućoj godini ipak će rasti šest posto, kako to i predviđaju potpisani sporazumi i kolektivni ugovori. Naime, Vlada će, kako se doznaje iz više izvora bliskih Banskim dvorima, ipak ispoštovati dogovor sa sindikatima nakon što su oni odbili ponudu da im plaće u idućoj godini rastu svega 3,5 posto kako bi država lakše podnijela breme krize


Na zaustavljanju rasta plaća Vlada je inzistirala jer je planirala u sljedećoj godini imati proračun bez deficita. Izvori Novog lista tvrde da će to biti nemoguće postići ako se plaće u državnoj upravi i javnom sektoru povećaju za šest posto, te da će Vlada u petak, najvjerojatnije, morati predložiti proračun s deficitom, ali ne otkrivaju koliki će on biti.

Država će taj minus morati pokriti kreditima, pa će tako zaduživanje u sljedećoj godini biti veće od planiranih 1,5 milijarda eura, čime se planiralo refinanciranje dugova. Neki naši sugovornici napominju da će država s proračunom koji će biti u deficitu puno teže realizirati zaduživanja u inozemstvu.

Ipak, izvori iz Banskih dvora otkrivaju da većina članova Vlade smatra da sporazume treba ispoštovati jer u suprotnom državi prijete brojne tužbe zbog kojih bi na kraju mogla platiti i više od 1,4 milijarde kuna koliko iznosi trošak rasta plaća.

Izvor:T-portal


Zadnja promjena: tana; 04.12.08 20:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime04.12.08 19:18

cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime04.12.08 20:59

Ja radim kod privatnika to vrijedi samo za državne službe tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime04.12.08 21:02

lol! ja radim za gospona ministra lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime04.12.08 21:09

Ja radim sama za sebe,dat ću si pvišicu... lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 20:09

Teo ja i ti smo onda na istome....mogu oni odlučiti što god žele meni od toga nema nikakve koristi.Samo rad,rad i rad-majku im boks
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 20:38

Lajka je napisao/la:
Teo ja i ti smo onda na istome....mogu oni odlučiti što god žele meni od toga nema nikakve koristi.Samo rad,rad i rad-majku im boks

Osnovat ćemo mi svoj sindikat lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 20:40

sretno s time Laughing
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 20:45

Teofil je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Teo ja i ti smo onda na istome....mogu oni odlučiti što god žele meni od toga nema nikakve koristi.Samo rad,rad i rad-majku im boks

Osnovat ćemo mi svoj sindikat lol!

Ma i od sindikata nikakve koristi,samo uzimaju od plaće svaki mjesec a niškoristi su.I te sindikate treba postrojiti malo i dovesti u red.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 20:46

Alooooooo sindikalisti... hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 21:03

Lajka je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Lajka je napisao/la:
Teo ja i ti smo onda na istome....mogu oni odlučiti što god žele meni od toga nema nikakve koristi.Samo rad,rad i rad-majku im boks

Osnovat ćemo mi svoj sindikat lol!

Ma i od sindikata nikakve koristi,samo uzimaju od plaće svaki mjesec a niškoristi su.I te sindikate treba postrojiti malo i dovesti u red.

Nas dvoje bi vodili taj sindikat pa bi uzeli honorare zato i predlažem da ga osnujemo lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 21:05

Sindikat by me & Theo lol!
Samo se učlanite...nabaciti čemo navlakušu stolica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime09.12.08 21:14

Lajka je napisao/la:
Sindikat by me & Theo lol!
Samo se učlanite...nabaciti čemo navlakušu stolica

lol!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime25.08.09 8:55

Vidim svi ste dobili povišice Laughing Laughing samo što je osim povišice plaće stigla, povišica praznine u novčaniku Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plaće će ipak rasti šest posto Empty
PostajNaslov: Re: Plaće će ipak rasti šest posto   Plaće će ipak rasti šest posto I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plaće će ipak rasti šest posto
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uz novi medicinski gel kost će moći rasti tamo gdje vi želite
» Nogometni transferi
» Mobiteli ipak ne škode mozgu
» Vjerni jednom parfemu ili ipak ne
» Kokoška je ipak starija od jajeta!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: