Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime25.05.10 9:37

Neimenovani muškarac iz američke savezne države Illinois uvjeren je kako je vidio NLO u obliku trokuta kroz prozor zrakoplova na letu za Chicago

Svjedok vjeruje da je kroz porzor leta iz Washingtona za Chicago 8. svibnja vidio NLO čiji ga je oblik podsjećao na trokut ili bumerang, a nepoznati objekt je primijetio dok se zrakoplov nalazio negdje iznad granice američke savezne države Illinois, u blizini mjesta gdje se nalazi atomska centrala.

"Oko 18.23 sati primijetio sam sivu siluetu na nebu nečeg što je u početku oblikom podsjećalo na cigaretu. Odmah sam izvadio fotoaparat i snimio nekoliko fotografija da bi zatim snimio i video. Kad sam malo bolje pogledao vidio sam da oblikom podsjeća na bumerang ili možda trokut", rekao je zbunjeni muškarac dodavši:

"U tom trenutku po mojoj procjeni, budući da smo na vrijeme sletjeli u Chicago, nalazili smo se iznad atomske centrale na granici Illinoisa".

Kako bi cijela priča dobila na težini i kako netko ne bi pomislio da je 'prolupao' svjedok se potrudio složiti i videoprezentaciju onoga što je ugledao na nebu te večeri. Nakon pažljivog gledanja vidi se kako 'je zaista nešto čudno bilo u zraku'.

Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:42

Ništa što bi bilo vrijedni pažnje, meni se čini da je ovaj video napravljen samo da bi gospodin privukao pozornost na sebe. Ova "nlo" može biti bilo što a ponajprije neki odsjaj ili na staklu aviona ili na objektivu kamere.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:46

slažem se s Wall-e-om...
uff, kako je komplicirano napisati njegov nick looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:52

bas glup video, neka crtica i to je sad kao nlo... Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 267525
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:53

A moglo bi i da bude NLO tko garantira da nije cerekalo:
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:54

To je tako, sada je nalakše biti viđen ako se pojaviš iz neke selendre sa hrpom snimaka o yeti-u iz susjedove šume, mutiranom psima koji su poderali Ibrine ovce i kojekakvom svjetlima na noćnom nebu. Naravno to treba biti snimljeno s prastarom kamerom ili mob. koji ima vga kameru.
Da poslušam Gorana i promijenim nick?? nargila
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:56

ma ne obaziri se puno na moja laprdanja looool

odluči sam :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:56

poslusaj Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 816407 ako bas pitas
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:56

Ne mjenjaj nick liz

A što se tiče NLO-a i snimaka točno ima danas i previše tih takozvanih dokaza,al jednom če se pogoditi da zaista i je ako već i do sada nismo vidjeli koji.
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 14:59

Ima jako kvalitetnih snimaka, rusi su u tome na prvom mjestu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:02

ma anice nek mjenja, vidis da bi sad volio bit neki cevapcic...
Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 12363

Walli ako naletis na bolji pokazi nam Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:03

Meni je samo iritantno što uvijek fali ta mala mrvica da ljudi zaista povjeruju u istinost onoga što u biti gledaju na snimkama,uvijek se nađu skeptični ljudi koji misle sve namještaljka,ja mislim da nije sve namješteno,pa tako ima tu negdje tema kad je autobus pun ljudi bio svjedok nepoznatome,al naravno i to se da opovrgnuti da plaćeno im je svima da lažu jbga.Uvijek će biti zrno sumlje iako je vjerujem da ima nešto cerekalo:

Passion išš ja ču ga i tako zvati W. tako da meni nije problem nick Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:05

vjerujem i ja da ima, cak sam i ubijedena, ali ne znaci da moramo vjerovat svakoj gluposti, jer nazalost vecina je manipulirana.
Ja vjerujem samo svojim ocima Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:06

ajd pustite čovjeka nek sam odluči što će sa svojim... nickom looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:08

ma ko ga dira Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:09

ne znam ja ništa. looool
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:09

Jeli ovdje uobičajeno maltletiranje novih ljudi na forumu?? pika u oko


Mora biti nešto, uostalom svakako tvrde da smo i mi nastali križanjem jedne vrste izvanzemaljaca i primitivnog čovjeka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:09

Passion,naravno da ne treba vjerovati svakoj gluposti,al ne treba ni svaki pokušaj da se dokaže reći e nije istina.A što se tiče vjerovanja samo svojim očima baš to,možda idući puta ja i ti budemo svjedoci NLO-a veseli pa ima kažemo da vode Ianu negdje Laughing

Iana ššššššš Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:11

jao Walli oprosti, bila je sala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:11

looool looool looool

ide Iana dobrovoljno looool

Wale tko te maltretira?
reci mi odmah, da ga uhvatim u svoje ruke
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:13

Ma nema frke, to je bilo informativno pitanje. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:13

Iana dobrovoljno,pa jel te nije strah šta će da ti rade cerekalo: looool

W. to mi malo za dobrodošlicu cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:15

no no, baš sam znatiželjna što bi mi radili looool

Walle reci mi tko te gnjavi?
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:17

Mislim da ti nebi ništa radili!! silent
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime04.06.10 15:19

misliš?
baš ništa?

šteta.... looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga Empty
PostajNaslov: Re: Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga   Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iz zrakoplova snimio NLO u blizini Chicaga
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dva asteroida večeras će proletjeti u neposrednoj blizini Zemlje
» Kako se ponašate kad su u vašoj blizini slavne osobe?
» Bugarin slučajno snimio izvanzemaljca
» Papa snimio album
» Video linkovi i fotografije NLO-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: