Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Obukao na sebe 245 majica

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Obukao na sebe 245 majica Empty
PostajNaslov: Obukao na sebe 245 majica   Obukao na sebe 245 majica I_icon_minitime23.05.10 21:07

Obaranje starog rekorda od 238 majica trajalo je oko tri sata. 245 majica veličine od M pa sve do nevjerojatnih 10 XL težilo je 68 kilograma. Krunoslav je već vlasnik sedam Guinnessovih rekorda, a ovaj naizgled jednostavan nije bio toliko bezopasan kao što se čini.

'Najveći problem je gušenje i težina na leđim i ramenima. Na jedno 230 majci sam osjetio baš stisku, čak ti se prsti napumpaju jer sam zaboravio prsten skinut', kaže rekorder Krunoslav Budiselić

izvor

Obukao na sebe 245 majica 73820 Obukao na sebe 245 majica 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obukao na sebe 245 majica Empty
PostajNaslov: Re: Obukao na sebe 245 majica   Obukao na sebe 245 majica I_icon_minitime23.05.10 21:18

verovatno mu je bilo vruće dosta.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obukao na sebe 245 majica Empty
PostajNaslov: Re: Obukao na sebe 245 majica   Obukao na sebe 245 majica I_icon_minitime23.05.10 21:19

Obukao na sebe 245 majica 12363 a kako li ih je tek skidao Obukao na sebe 245 majica 648851
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obukao na sebe 245 majica Empty
PostajNaslov: Re: Obukao na sebe 245 majica   Obukao na sebe 245 majica I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Obukao na sebe 245 majica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Majica za shopping šalje plastične vrećice u penziju
» Spalio sam sebe
» Upoznajte sebe
» Što je to što ne volite kod sebe?
» Čuvaju žene za sebe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: