Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko volimo sebe ?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 0:03

Da li je istina da sve sto nam neko kaze bilo da je pozitivno ili negativno govori samo zbog sebe,svojih frustracija,interesa...Kako odrediti da li volis sebe i koliko ?

Ja to uopste ne znam da odredim,uglavnom uvek cinim drugima i odlazem svoje zelje,gledam da nekog ne uvredim,da prema svima budem fer...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 0:05

onoliko koliko je potrebno da bi drugi voleli nas...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 19:42

Ja sebe volim takvu kakva jesam...i misljenje bilo koga (sem naravno onih najblizih i do kojih mi je stalo) me apsolutno ne zanima niti dotice...Ako mi kaze neko nesto lepo, super...ako kaze ruzno, zabole me bas...ako mu se ne svidjam ne mora da me gleda. Koliko volimo sebe ? 765814 Sebi sam uvek na prvom mestu...pa posle idu svi ostali... Koliko volimo sebe ? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 19:50

Bleky malo si pobrkala loncice Koliko volimo sebe ? 765814 kakve veze imaju drugi, s time da li sebe volis??
Prvo smo mi vazni, znaci moras sebe voliti da bi drugima mogla davati i ispunjavati njihove zelje. Jer ako ispunjavas sebi zelje, a drugima ne, onda si sebicna. A ti to nisi.
Daklem ....volim sebe, takva sam kakva sam, svima cu pomoci, ispuniti zelju, a ja sam na zadnjem mjestu. I ja zadovoljna, a onome kome ne pasem, ne treba se ni druziti samnom, niti biti u mom drustvu.....samo je takvih malo Koliko volimo sebe ? 748534

Voli sebe i napravi si da budes zadovoljna sa sobom i zivotom....moje misljenje da ljudi koji sebe nevole su teski kompleksasi.....
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:13

https://www.youtube.com/watch?v=UBqizmQrDwY
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:14

Ma da.....ne volis samo sebe, volis valjda i druge Koliko volimo sebe ? 748534
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:18

Pa dobro ne budi sitnicar, volim i druge ali.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:20

Vise sebe Koliko volimo sebe ? 748534 pa i to je ok.....sitnicava Koliko volimo sebe ? 73820
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:22

A ti volis vise druge nego sebe?
Ne verujem,po drugi put!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:32

To nisam rekla.....moras prvo voliti sebe, da bi prihvatio i volio druge...jel tako?
A da drugima ipak dajem vise nego sebi, je istina
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:40

Mozda mislis da sam egoista ali nije u pitanju to.
Verovatno te u zivotu niko nije razocarao, pa zato to cinis i dalje.
Ako ti se ne daj Boze desi to, promenices se!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:47

Ajme napisala sam podugacko, a internet mi to pobrise.....

Ne nije me nitko razocarao, mozes misliti....zivot mi je satkan od zlatnih niti.....bas zato sto me puno ljudi razocaralo i povredilo sam takva......
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime05.05.10 20:57

Ti si onda "dobra vila"!
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime06.05.10 11:25

Mimi je napisao/la:
Ja sebe volim takvu kakva jesam...i misljenje bilo koga (sem naravno onih najblizih i do kojih mi je stalo) me apsolutno ne zanima niti dotice...Ako mi kaze neko nesto lepo, super...ako kaze ruzno, zabole me bas...ako mu se ne svidjam ne mora da me gleda. Koliko volimo sebe ? 765814 Sebi sam uvek na prvom mestu...pa posle idu svi ostali... Koliko volimo sebe ? 765814

da se neponavljam
mimi Koliko volimo sebe ? 462401
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime30.05.10 20:36

Ja volim samo sebe..... jedino sebe Koliko volimo sebe ? 31382
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime30.05.10 21:32

I ja najvishe volim sebe Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko volimo sebe ? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko volimo sebe ?   Koliko volimo sebe ? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko volimo sebe ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko utječemo sami na sebe?
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Zašto volimo žene!?
» Stvari zbog kojih volimo labradore
» Sluh se blokira dok je pažnja zaokupirana onime što volimo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: