Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Drži li vas mjesto?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 15:58

Da li ste od onih ljudi koji jednostavno ne mogu biti na jednom mjestu ...tj sjediti na jednom mjestu..biti dugo u kaficu..na rodendanu ili jednostavno u nekoj posjeti..

Gdje god idem prva mi je pomisao ...necu dugo...svi me vec znaju po tome da sam kao vjetar i da ne mogu dugo biti nigdje ..jedino sto me zna drzati to je komp Laughing ali i to hodam ..radim ..vracam se ..pa opet malo posao malo komp ..jedino ako imam posla i ako me rokovi vezu onda ne mogu mrdati ..tj mrdam vrtim se na stolici Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Drži li vas mjesto? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 16:42

Nisam takva osoba,iako zavisi nekad jednostavno dođem negdje i pomislim prvo ma šta sam uopće dolazila, drugo ostat ću samo pola sata,al to ovisi od moga raspoloženja,obično bez problema mogu biti na jednom mjestu Smile
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 16:44

Ne znam zasto ali mi je i to goscenje postala obaveza.Zato sam tamo samo koliko moram.Komp me drzi u mestu ali cesto menjamo lokaciju.Sve u svemu ne drzi me mesto!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 17:32

Kada me netko na ulici zaustavi.. mrzim one profi. osmjehe daj me pusti na miru i ne maši mi tu nekim forama kao da ti je stalo...što me uopče pitaju išta.. Drži li vas mjesto? 634108 kurtoaziju ne podnosim....ali mora se trpjeti. Drži li vas mjesto? 12363
Sve što je reda radi ne volim..ne odlazim nikuda bez dobre volje i to znaju več svi jako dobro. Ako se baš mora odraditi nešto..neka fešta ili slično pojavim se dam svoje i Čao.
Imam sreće muž mi je takav isto pa nemamo problema.

A na mjestu me mogu zadržati samo ljudi koje volim...ne osjetim sate provedene s njima..a u njima dam sebe potpuno. Drži li vas mjesto? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 17:35

blizanka je napisao/la:


Gdje god idem prva mi je pomisao ...necu dugo.....

Drži li vas mjesto? 73820 ovako i ja, posle ne mogu da me isteraju Drži li vas mjesto? 748534
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 17:41

Tesko, jedino ako je drustvo dobro ili sam ja dobro raspolozena.....inace ne
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:27

Nisam hiperaktivan, mogu dugo biti na jednom mjestu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:30

Maza je napisao/la:
Tesko, jedino ako je drustvo dobro ili sam ja dobro raspolozena.....inace ne
Da se primetiti! Drži li vas mjesto? 576412
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:35

Drži li vas mjesto? 12363 Mixi......sto mogu kad sam takva......cak i kad sam u kaficu, ako popijem kavu ili nesto drugo, moram naruciti novu rundu ili se dizem Drži li vas mjesto? 12363 i idem dalje....
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:41

Uh, dodje mi da skoknem do Zagreba!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:45

Drži li vas mjesto? 12363 ......nikako ne mogu shvatiti ljude koji sjede po dva sata uz jednu kavu.......aaaaaaa poludim Drži li vas mjesto? 12363
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 18:58

Ma ja i ne sednem, vec s' nogu!! Drži li vas mjesto? 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:00

Maza je napisao/la:
Drži li vas mjesto? 12363 ......nikako ne mogu shvatiti ljude koji sjede po dva sata uz jednu kavu.......aaaaaaa poludim Drži li vas mjesto? 12363

Drži li vas mjesto? 36244 ja pijem moju kavu po 2 sata Drži li vas mjesto? 73820
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:07

Bleky je napisao/la:
Maza je napisao/la:
Drži li vas mjesto? 12363 ......nikako ne mogu shvatiti ljude koji sjede po dva sata uz jednu kavu.......aaaaaaa poludim Drži li vas mjesto? 12363

Drži li vas mjesto? 36244 ja pijem moju kavu po 2 sata Drži li vas mjesto? 73820

Ti onda nisi za nase drustvo! Drži li vas mjesto? 684631
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:09

Drži li vas mjesto? 73820 nema veze sedecu za drugim stolom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:34

Bleky je napisao/la:
Drži li vas mjesto? 73820 nema veze sedecu za drugim stolom


e neces...... Drži li vas mjesto? 12363
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:45

Mazo kako ti kazes. Drži li vas mjesto? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime22.05.10 19:52

Pa kao Bleky tako dugo pije kavu, onda nama treba platiti jos par rundi, dok ne popije svoju...ako hoce da sjedimo skupa Drži li vas mjesto? 12363
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8121
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime23.09.11 15:55

Blizanka je napisao/la:

Gdje god idem prva mi je pomisao ...necu dugo...svi me vec znaju po tome da sam kao vjetar i da ne mogu dugo biti nigdje ..jedino sto me zna drzati to je komp Drži li vas mjesto? 12363 ali i to hodam ..radim ..vracam se ..pa opet malo posao malo komp ..jedino ako imam posla i ako me rokovi vezu onda ne mogu mrdati ..tj mrdam vrtim se na stolici Drži li vas mjesto? 765814

Prepisujem svaku riječ
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drži li vas mjesto? Empty
PostajNaslov: Re: Drži li vas mjesto?   Drži li vas mjesto? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drži li vas mjesto?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novogodišnje odluke – tko ih se uopće drži?
» Omiljeno mjesto za odmor
» Najmirnije mjesto na svijetu Greben A
» 1 mjesto za zavodljivost pripada Chanelu N°5
» Diamantidis:Prepustam mjesto mladjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: