Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Muškarcima fudbal važniji od žena?

Go down 
+5
bodomiere
mihaela
Goran
Kikica
Mixi
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 17:04

Muškarci više vole fudbal od žena i o njemu razmišljaju najmanje pet sati nedeljno, rezultat je nedavnog međunarodnog istraživanja.


Anketa, pod naslovom "Svi luduju za fudbalom", koju je naručila kompanija Hajneken, zvanični sponzor UEFA lige šampiona, dala je "crveni karton" ženama koje očigledno nisu prva preokupacija muškaraca kada se nađu među prijateljima.

Istraživanje, povereno agenciji za ispitivanje javnog mnjenja OnePoll, obuhvatilo je skoro 5.300 muškaraca iz 15 zemalja, starih između 25 i 40 godina.

Ispostavilo se da je čak i Kinezima (94 odsto) fudbal najvažnija tema za razgovor.

Posle fudbala (88 odsto), muškarci najradije razgovaraju o ženama (45 odsto), poslu (34 odsto), novcu (24 odsto), automobilima (19 odsto), izlascima (18 odsto), porodici (16 odsto), hrani (14 odsto), odmoru i filmovima (10 odsto).

izvor
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 17:12

Pa dobro,eto zene su na visokom drugom mestu.Malo skromnosti nije na odmet. Muškarcima fudbal važniji od žena? 617310
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 17:17

Muškarcima fudbal važniji od žena? 73820 ali na drugom mestu Muškarcima fudbal važniji od žena? 71877
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 17:28

Bleky je napisao/la:
Muškarci više vole fudbal od žena


Anketa, pod naslovom "Svi luduju za fudbalom", koju je naručila kompanija Hajneken, zvanični sponzor UEFA lige šampiona, dala je "crveni karton" ženama koje očigledno nisu prva preokupacija muškaraca kada se nađu među prijateljima.


Posle fudbala (88 odsto), muškarci najradije razgovaraju o ženama (45 odsto), poslu (34 odsto), novcu (24 odsto), automobilima (19 odsto), izlascima (18 odsto), porodici (16 odsto), hrani (14 odsto), odmoru i filmovima (10 odsto).

izvor
Meni nije jasno kako su na osnovu druge dve recenice zakljucili ono prvo?
Rec je samo o muskom tracarenju a ne delima!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 17:50

Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363 odkud ja znam
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 18:00

I to sto kazes,ne radis ti u "One Pollu" ili Hajnekenu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 18:02

Muškarcima fudbal važniji od žena? 73820 jok

Sto treba nabavka piva dok traje utakmica ? Muškarcima fudbal važniji od žena? 71877
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 18:12

jok,hocu da budem trezan do finala!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 18:19

Muškarcima fudbal važniji od žena? 73820 dobro
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime21.05.10 22:02

E ja imam jednog kojeg tako boli dupe i za nogomet i fudbal i sport opčenito..nije papučar ali uopče ne voli te sportske aktivnosti
Kaže da je za njega najbolji sport na svijetu ispijanje kavice u bircu i gdje koja partija šaha Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:10

Kikica je napisao/la:
E ja imam jednog kojeg tako boli dupe i za nogomet i fudbal i sport opčenito..nije papučar ali uopče ne voli te sportske aktivnosti
Kaže da je za njega najbolji sport na svijetu ispijanje kavice u bircu i gdje koja partija šaha Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363

Bas sam ocekivao da je rekao nesto trece! Muškarcima fudbal važniji od žena? 36244
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:12

A koje treće..jer ako je ono na što ja mislim, to mu dođe više kao relaxacija nego sport Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:14

Meni su ipak žene važnije od nogometa Muškarcima fudbal važniji od žena? Icon_razz

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:19

Goran je napisao/la:
Meni su ipak žene važnije od nogometa Muškarcima fudbal važniji od žena? Icon_razz

Toooooo to su dva Muškarcima fudbal važniji od žena? 748534 Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363..mislim sada ih znam dvojicu Muškarcima fudbal važniji od žena? 477390
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:23

Jednom mom udvarachu je partizan bio vazniji od sastanka samnom... Muškarcima fudbal važniji od žena? 634108
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:25

I meni su izgleda zene vaznije od fudbala.Sinoc sam celo vece na forumu tracario i zaboravio na utakmicu.
Kikice dobro mislis!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime23.05.10 15:32

Muškarcima fudbal važniji od žena? 816407 Eto sada kada si spomenuo sada ispadam lažljivica, ali došao mi je muž sinoć tek poslije pola 11 i ja ne kontam što je ..a on voli sve što je Njemačko pa tako i Bayern, pa je kaže pogledao utakmicu uz kavu ..ja šok reko ti gledao nogomet..ma kaže "Bayern sam pogledao ma konji i gadi mi se onaj Murinho, dobro da nije bus parkiro pred gol..a ovi se us.ali ko grlice pa izgubili Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363
Eto i sada je miran do nagodinu ako opet neki Njemački klub ne dođe u finale Lige prvaka Muškarcima fudbal važniji od žena? 12363
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime30.05.10 23:33

kako bilo kojoj muškoj osobi općenito fudbal može bit važniji od žene?ja osobno ne volim ga baš previše al ga obožavam sa pajdašima zaigrat al da ga pratim...svako 5e pa 10e pogledam malo tekmu al da bi mi bia važniji od cure a ne žene...neeeee...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime30.05.10 23:41

po redu 1.najvažnija sporedna stvar-nogomet
2.dica
3.trebe Muškarcima fudbal važniji od žena? 748534
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime11.06.10 14:55

meni od moje nije Smile
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime11.06.10 15:01

Ja tražim muškarca koji voli fudbal kao i ja Muškarcima fudbal važniji od žena? 553802
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime11.06.10 15:02

mentalistica je napisao/la:
Ja tražim muškarca koji voli fudbal kao i ja Muškarcima fudbal važniji od žena? 553802

tražiš jel spank looool
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime19.06.10 20:08

ako je nogomet najvažnija stvar na svijetu...U KOJ U P... M... IDE OVAJ SVJET!!!??? hmmm hmmm hmmm
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime19.06.10 20:37

scorpio57 je napisao/la:
po redu 1.najvažnija sporedna stvar-nogomet
2.dica
3.trebe Muškarcima fudbal važniji od žena? 748534
grozno...meni je moje dijete najvažnije ...i nikada nemože past u drugi plan...pogotovo ne radi jednog nogometa....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarcima fudbal važniji od žena? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarcima fudbal važniji od žena?   Muškarcima fudbal važniji od žena? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarcima fudbal važniji od žena?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Draga, izvini, ali fudbal je fudbal...
» Internet Hrvatima sve važniji
» Nekoliko psiholoških sitnica o muškarcima
» Nemačko rešenje za holandski "totalni fudbal"
» Savjeti muškarcima za kontroliranje emocija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: