Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tepisi za dječju sobu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Tepisi za dječju sobu Empty
PostajNaslov: Tepisi za dječju sobu   Tepisi za dječju sobu I_icon_minitime10.05.10 19:12

Tepisi za dječju sobu B4629ba1-00d7-419c-ac02-d0c331ae10ae

Učinimo svakodnevnicu ljepšom i zanimljivijom našim najmilijima, našoj djeci. Uređenje dječje sobepredstavlja izazov. Soba treba biti praktična za djecu i sadržavati elementelijepog, kako bi djeci bila ugodna za boravak. Važan detalj u uređenju prostorije je svakako način na koji prekrivamo pod.

Tepisi za dječju sobu Tepih1

U navali novih dekoracija i detalja za život naših najmanjih, mi smo za vas izdvojili nadasvemaštovite i estetski primamljive dječje tepihe vrhunske kvalitete i izvanredne izvedbe. Začudila bi Vas činjenica koliko je važan ambijent u kojem djeca odrastaju. Krenimo od boja koje mogu opuštati ili razdraživati.

Tepisi za dječju sobu Tepih2

Tepih koji izabirete zadječju sobu trebao bi pored kvalitete zadovoljavati i dječje želje. Likovi malih životinjica koje djeca često usvajaju kao kućne ljubimce razveselili bivašeg sina ili kćer kao lik koji viri upravo iz tepiha njegove sobe. Boje suvesele, ne napadne i samim tim pozivaju na igru.

Ovo su zapravo interaktivni tepisi, djeca se na njima, ali i s njima mogu igrati. Bilo da suto likovi žapca, bubamare ili nogometni teren. Uz to dok se igraju na toplom su i već dobro znana roditeljska uzrečica „obuci papuče!!!“ može otići na godišnji odmor. Za one malo starije kod kojih smo već postigli da nose papuče, izdvojili smo vesele tepihe cvjetnog uzorka, koji mogu biti važan estetski detalj uopremanju mladenačke sobe.

Tepisi za dječju sobu Tepih3
Također vrlo praktično rješenje su i tepisoni. Razlika između tepiha i tepisona je u tome što tepisoni mogu prekrivati prostoriju od ruba do ruba. Kao što je prikazano na slici onimogu biti i šareni, također sa likovima iz stripova ili prava pista za voženjeautića. Ukoliko je tepison žive boje, žuti ili crveni može sam za sebe bez obzira na namještaj doprinijeti razigranosti dječjeg prostora. Mogu poslužiti iza opremanje vrtića, igraonica i drugih objekata društvene namjene koje služe djeci.

Vrlo je važno redovito čišćenje i održavanje tepiha i tepisona. Redovito usisavanje zadržati će svježinu vašeg tepiha, lijepo će izgledati i dulje trajati.


izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Tepisi za dječju sobu Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Tepisi za dječju sobu Empty
PostajNaslov: Re: Tepisi za dječju sobu   Tepisi za dječju sobu I_icon_minitime10.05.10 19:21

A jesu lijepi baš za dječicu..ali ja ih mrzim ne volim i nema ih u mojoj kući. Parket ..brušeni beton i pločice kod mene u kući caruju..a sakupljači grinja ne dolaze u obzir kod nas. Tepisi za dječju sobu 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tepisi za dječju sobu Empty
PostajNaslov: Re: Tepisi za dječju sobu   Tepisi za dječju sobu I_icon_minitime10.05.10 20:18

Djeca su i zadovoljnija na parketu... mene su moji uvijek molili da maknem tepih, da mogu parkirati autiće, tako da je u konačnici soba bila bez tepiha ali sa velikim brojem jastučića za sjedenje po podu...

Al takvi tepisi su prekrasni... Ako su kvalitetni, čupavi, često se desi da dijete i zaspi na podu igrajući se jer mu je sve uokolo mekano, a sve bez bojazni da će se prehladiti na hladnom podu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tepisi za dječju sobu Empty
PostajNaslov: Re: Tepisi za dječju sobu   Tepisi za dječju sobu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tepisi za dječju sobu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obojite dječju sobu
» Tri proljetne opasnosti za dječju kožu
» Kako kontrolisati dječju ljutnju?
» Zastori za dnevnu sobu
» Naučite dijete čistiti vlastitu sobu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Dom :: Interijer :: Dječija soba-
Forum(o)Bir: