Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Optužena žena se kaje zbog ubistva muža

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Optužena žena se kaje zbog ubistva muža Empty
PostajNaslov: Optužena žena se kaje zbog ubistva muža   Optužena žena se kaje zbog ubistva muža I_icon_minitime08.05.10 12:38


Mara Gojšina, optužena da je nožem usmrtila, pa iskasapila i zapalila supruga Zorana, užičkog TV snimatelja, rekla da se ubistvo desilo, jer se branila od noža.


Optužena žena se kaje zbog ubistva muža Uzzice,-Maru-Gojsinu-dovode-na-sudjenje-foto-S-JOVICCICH
Maru Gojšinu dovode na jučerašnje suđenje

Užice – Volela sam ga, i dalje ga volim, i uvek ću ga voleti... Ovako je pred većem užičkog Višeg suda juče govorila Mara Gojšina (40) o svom suprugu Zoranu, koga je, prema optužnici, posle međusobne svađe, sa više uboda nožem usmrtila i telo najpre krila, da bi kasnije delove muževljevog tela iskasapila, stavila ih u najlon, pa potom polila benzinom i zapalila.

Zbog tog zločina, izvršenog 16. septembra prošle godine u kući njenog dede u Crvici kod Bajine Bašte, Mara je optužena za ubistvo Zorana Gojšine, poznatog užičkog TV snimatelja. Optužnicom joj se stavlja na teret da je u stanju nebitno smanjene uračunljivosti, svesna šta čini, muža ubila na svirep način.

Dok su deca bila u drugoj prostoriji kuće, optužena Mara, videvši da je Zoran tokom svađe uzeo nož, u trenutku kad se okliznuo i pao ubola ga je većim nožem u stomak, pa zatim nastavila s ubodima, nanevši mu šest smrtonosnih rana po vratu, grudima, ruci. Optužena je najpre skrivala telo, da bi sutradan uveče, kad su deca zaspala, drugim kuhinjskim nožem odsekla udove i iskasapljene ostatke umotala u najlon.

Narednog dana, optužena je umotane krvave ostatke ubacila u prtljažnik njihovog „audija”, decu stavila na sedište vozila, a onda pokraj puta kod Kadinjače na mestu zvanom Dejića rampa iznela delove tela svog muža, polila ih benzinom i zapalila. Produžila je odatle s decom u porodičnu kuću na Beloj Zemlji, ali se kasnije „audijem” vratila na mesto paljenja suprugovih ostataka i tu prijavila policiji koja je obavljala uviđaj.

Pred sudom Mara je najpre rekla da ne priznaje izvršenje krivičnog dela, ali onda, govoreći o događaju, ipak je potvrdila da je izvršila ubistvo. Do detalja je pričala o njihovim poremećenim bračnim odnosima, navodila da je Zoran mnogo pio, pa i uzimao drogu, da je nju stalno tukao i maltretirao, iskazivao bezrazložnu ljubomoru, a njenu ćerku iz prvog braka, koja je s njima živela, mrzeo. Sećala se svega i svačega, izuzev zločina.

– Tukao me je cepanicom po glavi, pretio da će me ubiti, nije me poštovao kao ženu i majku. Prijavljivala sam to Centru za socijalni rad, policiji gde smo išli na saslušanje, pokrenula i brakorazvodnu parnicu, njegove roditelje molila da pomognu. Odustala sam od tužbe protiv njega, a bolje da sam ga tada tužila. Još mi nije jasno kako se ubistvo desilo, mnogo sam se bila uplašila, branila se od njegovog noža. Bio je jako pijan, drogiran, pretio da će me ubiti. Nisam htela da ga povredim, ali je moja ruka sama krenula. Ne sećam se posle više ničega, jako me je bolela glava, sebi sam došla tek u bolnici Centralnog zatvora. Žao mi je zbog ovog što se desilo, kajem se, jer sam se uvek trudila da radim po božjim zakonima i svakom pomognem – kroz plač je govorila optužena.

Suđenje se nastavilo izvođenjem dokaza, a za ovaj sudski postupak u Užicu, gde su Zorana Gojšinu znali kao mirnog čoveka i uzornog profesionalca, vlada veliko interesovanje.


Izvor
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Optužena žena se kaje zbog ubistva muža Empty
PostajNaslov: Re: Optužena žena se kaje zbog ubistva muža   Optužena žena se kaje zbog ubistva muža I_icon_minitime08.05.10 20:27

Strašno nešto.Najteže je djeci...tuga je velika.
[Vrh] Go down
 
Optužena žena se kaje zbog ubistva muža
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Žena (61) glumila školarku i otkrila muža pedofila
» Uhapšena žena zbog lažnih dojava o bombama u sjedištu EU-a
» Tužila muža zbog neispunjavanja bračnih dužnosti
» Kod žena se povećava stomak zbog previše sjedenja
» Masovna 'šora' pijanih žena zbog stripera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: