Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako stvoriti i pojačati volju?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako stvoriti i pojačati volju? Empty
PostajNaslov: Kako stvoriti i pojačati volju?   Kako stvoriti i pojačati volju? I_icon_minitime05.05.10 1:35

Kako izazvati želju?
Kako ojačati karakter?

Volju da se uradi nešto , volju da se održi nešto, volju da se radi na nečemu?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako stvoriti i pojačati volju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako stvoriti i pojačati volju?   Kako stvoriti i pojačati volju? I_icon_minitime05.05.10 9:09

Volja da se održi nešto pa eto baš treba volja,ako nešto želiš potrudit ćeš se da to i održiš,a dobiti volju nazad ako je izgubljena to je već malo teže,želja je bitna da bude sve u redu,nije sve al jako bitan korak,sjetiti se svega ljepoga,polako graditi opet to nešto što je izgubljeno..Ako se nema ni želja,ni volja,onda to nešto najbolje je pustiti..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako stvoriti i pojačati volju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako stvoriti i pojačati volju?   Kako stvoriti i pojačati volju? I_icon_minitime28.05.10 19:11

Kao prvo treba se potruditi biti zadovoljan samim sobom. Teško da će netko biti motiviran za djelovanje i nadogradnju karaktera ako je pun vlastitih frustracija, neodlučan i bez samopouzdanja. Svakako treba biti optimist, istrgnuti se iz sivila pesimističkih misli i konkretno djelovati.
Treba biti zadovoljan sa sobom kao osobom, treba i biti svjestan svojih mana i svakodnevno se truditi svesti ih na najmanju moguću mjeru.
Kad stvorimo i održimo unutarnje zadovoljstvo samim sobom, stvoriti ćemo i motivaciju za konkretno djelovanje u ostvarenju ciljeva. Trebamo si zadati kratkoročne i dugoročne jasne ciljeve, stvoriti viziju i plan ostvarenja zacrtanog, te svakodnevno djelovati u svrhu ostvarenja ciljeva.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako stvoriti i pojačati volju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako stvoriti i pojačati volju?   Kako stvoriti i pojačati volju? I_icon_minitime28.05.10 22:24

Potrebno je samo malo truda na pocetku...cim dodju prvi rezultati (najcesce pozitivni) sve ce vas to jos vise privlaciti i nekako pocinjes da se "takmicis" sam sa sobom...da li mozes jos bolje..
Mislim, tako je kod mene...Smile Dovoljno mi je bilo da smrsam 2kg da pocnem da skacem po kuci i vristim od srece...I jednostavno, podigne mi to neko samopouzdanje...postajem svesna da ja to stvarno mogu, samo treba da se potrudim malo... Kako stvoriti i pojačati volju? 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako stvoriti i pojačati volju? Empty
PostajNaslov: Re: Kako stvoriti i pojačati volju?   Kako stvoriti i pojačati volju? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako stvoriti i pojačati volju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako ekstremno pojačati Bluetooth signal
» Antioksidansi mogu stvoriti neravnotežu u organizmu
» Tko to ima, a tko nema snažnu volju
» Za bolje zdravlje: Ojačajte volju u 6 koraka
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: