Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime05.05.10 0:45

Da li vam se nekad desilo recimo da ste jednostavno ljubomorni na sve i da zbog toga SVE mrzite...A opet nekako u isto vreme i volite; i uvek izgleda kao da, eto samo fali jos "nesto", mozda samo neka mala stvar i sve ce se promeniti...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Re: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime05.05.10 19:52

Nije mi se nikad desilo Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 12363 Ja kad volim, ja volim...nema tu cas mrzim, cas volim... Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 765814 A ne mrzim nikoga...mrznja je plod ljubomore, a ja nemam razloga da na bilo koga budem ljubomorna Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 33242 Dobro...ima par osoba koje ne podnosim...ali ih ne mrzim Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Re: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime05.05.10 19:57

Nikog ne mrzim, osobe koje mi ne pasu,izbjegavam Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 748534
Dosta toga sam prosla u zivotu i mislim da ne treba nikoga mrziti ili biti ljubomoran na nekoga. Mrznjom se nista ne postize. A ljubomorna da budem na nekoga isto nema smisla.....jedino, nikome vise nemam namjeru dozvoliti da me povredi, na bilo koji nacin......i opet necu ga ili nju mrziti, nego cu zaboraviti da ta osoba postoji Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? 748534
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Re: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime05.05.10 20:29

Ono sto zelim sebi zelim i drugima.I ako me neko povredi ne mrzim ga,odmah se setim da postoji Neko ko to sve 'regulise'!
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Re: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime05.05.10 21:36

Ne volim ljubomoru niti zavist.Ne volim doći u to stanje da sam ljubomorna.Dok me voli i osjećam to...sve ok.Kad nema toga,kad vidim neke znakove ja samo odem.Ljubomora samo guši i uništava...mada malo nje i ne smeta.
Opet nikad mi nisu bili dragi neki mačo tipovi koji su meta svih ženskih.Onako narcisoidni i premoćni i misle da su bogom dani.Volim ravnopravnost između muškarca i žene.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? Empty
PostajNaslov: Re: Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?   Kako savladati ljubomoru i nesigurnost? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako savladati ljubomoru i nesigurnost?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prhut ili perut – kako je savladati
» Nesigurnost
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)
» Kako da...?
» >>Kako Oni...<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: