Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kupjete li preko inteneta?

Go down 
+7
LuckyM5
Jaramaz
mobile
scorpio57
Kikica
Goran
Lajka
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime01.12.08 10:17

First topic message reminder :

Kupujete li preko interneta neke stvari? Možete staviti i link na kojem se nešto može kupit preko neta. cerekalo

Ja osobno znam si nekad kupiti knjigu.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
anisv
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Tiger
Broj postova : 1
Godine : 49
Datum registracije : 03.12.2011

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime03.12.11 20:46

Pozdrav, mozda nekom bude od koristi ovaj servis za kupnju i dostavu iz SAD-a. Naime, kako na Ebayu Amazonu, Zapposu i slicnim stranicama mnogi prodavaci ne nude dostavu izvan granica SAD-a, moguce se registrirati na www(tocka)viaddress(tocka)com Besplatnom registracijom dobijemo 'adresu u SAD-u', obavimo kupovinu, a VIAddress nam nakon toga dostavlja kupljeno na nasu pravu adresu. Dosta su povoljni, pogotovo u usporedbi sa drugim slicnim servisima.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime03.12.11 20:54

Anisv ...mozda dobro nekom dode tvoja obavjest ..hvala Smile


ja ne kupujem ...veliki mi uzitak predstavlaj otic u kupovinu pogledat pa i opipat koje sto sta ...kupovala bih jedino kad bih bas morala tj kad bi bila u situaciji da ne bih mogla izlaziti van ...a dok mogu na noge nema kupovine preko neta ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime03.12.11 21:02

..super ti je post Anisv, hvala. Ima dosta trgovaca koji iz Amerike ne šalju u Hrvatsku i ja sma čak pronašla takvu sličnu tvrtkicu koja to može obaviti, ali mi se učinilo komplicirano. Ovaj tvoj viaddress mi se čini puno jednostavniji. Odlično hvala respect
[Vrh] Go down
nives a.
Početnik
Početnik



Female
Cancer Horse
Broj postova : 1
Godine : 46
Datum registracije : 04.12.2011

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime04.12.11 14:09

Pozdrav, samo da se pridružim s preporukom za Viaddress - osim što besplatno osiguraju US adresu na koju onda možemo naručiti robu, također besplatno nude i uslugu kupnje umjesto vas - ako, npr. vaša kartica ne prolazi. Isplati se malo proučiti, povoljni su.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime04.12.11 14:16

..besplatno, pa to je super ja sam se reg. na jednu stranicu isto imaju pretince za rezervirati ali po paketu uzimaju 10 eura pa na dalje i to je jednokratna usluga svaka se naplačuje Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime25.01.12 14:17

Jupi imam adresu u americi, ako tko bude ikad u blizini neka se javi ubacit ću ga u poštanski pretinac Laughing Nives A baš ti hvala na informaciji sve ok
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime13.03.12 8:08

..malo upozorenje ako tek sada počinjete kupovati preko interneta. Naime naši carinici ili su dobili naređenja sa vrha ili su postali jako radišni, ugl sve i jednu sitnicu koja dolazi njima u ruke otvaraju i naplaćuju, tako da i do onih 200 kn što biste smejli nešto uvesti njima ništa ne znači. Za račun od 220 kn naplaćuju 10 eura carine plus što vam pošalju poštom molbu (koju Vi platite 10kn kada ju zaprimite) u kojoj morate faksirati račun o tom nečemu čega su se dokopali pa vas žele cariniti.
Pa oprez ako će te itko naručivati bilo što izvana, jer kuda su neupućeni i pojma nemaju što imaju u rukama kada vam otvore paket tuda Vi blage veze nemate na koji način zašto i što vam naplaćuju u tom njihovom carinjenju. I ako imate nešto skuplje i bitnije tražite da vam se šalje DHlom malo je skuplje ali brže i možda se provučete bez carine, jer oni imaju svoju neovisnu carinu i ne cjepidlače kao ovi domaći.
[Vrh] Go down
Tomislav30
Početnik
Početnik
Tomislav30


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 49
Godine : 41
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 15.04.2012

Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime15.04.12 19:38

ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupjete li preko inteneta? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupjete li preko inteneta?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HSV preko Kiela do Superkupa
» Cyberbullying - nasilje preko interneta
» Posao u Grčkoj preko leta
» Zalijte biljku preko Fejsa
» Totalno besplatan SMS preko računara!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: