Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kupjete li preko inteneta?

Go down 
+7
LuckyM5
Jaramaz
mobile
scorpio57
Kikica
Goran
Lajka
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime01.12.08 10:17

Kupujete li preko interneta neke stvari? Možete staviti i link na kojem se nešto može kupit preko neta. cerekalo

Ja osobno znam si nekad kupiti knjigu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime01.12.08 11:03

do sad sam kupovala samo avionske karte... i oglašavanje u oglasniku.. sve ostalo 0 bodova..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime01.12.08 11:36

Rijetko,par puta sam kupovala preko neta...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime01.12.08 11:44

Ne,osim što si rezerviram karte za koncerte.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime04.12.08 1:37

Hrvati pobijedili strah od online kupovine





Informatizacija i internetizacija postaju dio hrvatske svakodnevice što potvrđuje 61% ispitanika koji nekoliko puta dnevno koriste Internet, a i sve više Hrvata se prepušta online kupovini.

Svijest o mogućnostima koje pruža internet Hrvate čini sve otvorenijima prema online kupovini. Iako kupci najčešće u online trgovinama kupuju knjige, glazbu, filmove, zrakoplovne, autobusne, kazališne i kino karte te turističke aranžmane, vidljiv je i sve veći interes za kupovinu online osiguranja.

Istraživanje je pokazalo da je trenutno putem Interneta najzastupljenija kupovina putnih i automobilskih osiguranja te osiguranja od nezgode.



Kod 85% ispitanika Allianz je prepoznat kao eminentna osiguravateljska kuća u Hrvatskoj dok je specijalizirana stranica Allianz Direct prepoznata kao prva i najjača stranica za ugovaranje osiguranja putem Interneta (31% ispitanika).



Kao razlog odluke kupovanja putem Interneta 56% online kupaca navodi udobnost, 49% mogućnost naručivanja bilo kada, 38% dostavu na kućnu adresu, dok njih 23% ističe niže cijene.



Otvorenost prema online kupovini posebno je izražena kod ispitanika koji su se uvjerili u sigurnost i jednostavnost kupovine putem Interneta.

Kao razlog odluke kupovanja putem Interneta 56% online kupaca navodi udobnost, 49% mogućnost naručivanja bilo kada, 38% dostavu na kućnu adresu, dok njih 23% ističe niže cijene.

Čak 63 posto stalnih kupaca u online trgovinama smatra takvu kupovinu manje vremenski zahtjevnom, no njih 28% je i dalje smatra rizičnom.

Više od polovice online kupaca i potencijalnih online kupaca koji se boje online plaćanja kreditnim karticama kao razlog navode strah od krađe sredstava s računa od treće osobe.



Istraživanje Allianz Directa i Gemiusa pokazalo je kako je važno upoznati stalne, a posebno potencijalne online kupce sa sigurnosnim procesima prilikom plaćanja kreditnom karticom pri internet kupovini. Iako online trgovine koriste vrhunske i najsuvremenije sigurnosne tehnologije i standarde, samo polovica stalnih online kupaca upoznata je s njima.

Potencijalni kupci, njih 56%, smatraju kako nisu dovoljno upoznati s mehanizmom online sigurnost, a 60% njih još uvijek smatra novčani transfer najsigurnijim načinom plaćanja u slučaju kada bi se odlučili na kupovinu putem interneta.

Istraživanje Allianz Directa pokazalo je važnost edukacije o sigurnosnim mjerama prilikom online kupovine. To potvrđuje i 18% kupaca koji nisu nikad kupovali putem interneta, ali bi se okušali u tome kad bi imali veći osjećaj sigurnost prilikom plaćanja putem interneta. (jutarnji)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 12:57

Na ovom linku možete naručiti stvari bespatno

http://www.besplatne-stvari.com/
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 13:28

Da, ali te besplatne stvari večinom čekaš mjesecima, ako ti uopće i dođu. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 13:30

Kupujem ... knjige, neke kataloške narudžbe, ništa big ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 19:25

Goran je napisao/la:
Da, ali te besplatne stvari večinom čekaš mjesecima, ako ti uopće i dođu. Laughing

Ja sam besplatno naručio jednu knjigu došla mi je za 3 dana. Nije istina da se dugo čeka.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 19:36

nikad, više volim sve dobro provjeriti i, posebno, uzeti u ruku!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime07.12.08 19:45

ja ako kupim prvo i provjerim kako kažeš u rukama, na preko neta mi je kupnja knjiga jeftinija
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime26.03.09 10:21

ne ne kupujem nista preko neta..

dobivam na kucnu adresu mnoge kataloge...
tu znam uzet neke stvari..
ali od pouzdanih i provjerenih...
ne rabim kupnju iz naslonjaca,,ha ha
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime26.03.09 11:19

Moj muž kupuje, ali samo sitne elektroničke stvarčice i programe, ja ne.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime26.03.09 11:33

Naručio sam jednu knjigu prije mjesec dana i još mi nije stigla, fučkaš on-line kupovinu! Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime26.03.09 12:43

Ne kupujem...i ovako previše trošim još i da se na to naviknem... ne valja
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime11.07.09 15:50

Istina Ana, još da ne postanemo i internet šopingholičari.... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime11.07.09 15:57

ne, ne kupujem preko neta.... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime11.07.09 16:07

Goran je napisao/la:
Naručio sam jednu knjigu prije mjesec dana i još mi nije stigla, fučkaš on-line kupovinu! Laughing
jesi li siguran da ti je online narudžba uspješno napravljena Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime30.05.10 10:58

Ne kupujem Kupjete li preko inteneta? 969280
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime30.05.10 11:01

a jok kanite se toga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime30.05.10 11:42

Noup
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime29.05.11 10:44

Malo po malo, nešto kupujemo i to samo preko E-baya. Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime29.05.11 13:58

ne to je sve prevara
[Vrh] Go down
Jaramaz
Početnik
Početnik



Male
Pisces Snake
Broj postova : 1
Godine : 35
Datum registracije : 02.12.2011

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime02.12.11 19:24

Ako hoćete lakše i JEVTINIJE da kupujete preko interneta, posetite sajt i naručite robu preko Amazon.com, Ebay.com i drugih sličnih sajtova.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime03.12.11 0:09

100 puta mi palo na pamet ali nekako mi glupo riskirati da mi neko provali karticu, pa komplikacija taj pay pal. pa dok stigne , pa carina pa kad dobiješ ko zna jel to tako ko sa slike pa ako i je ako je roba u pitanju ko zna kako ti stoji i onda u k sve. lakše mi je ovako u prolazu kupovati , manje živaca i brže a i moš naći ja mislim skoro sve što meni bar treba. Za neke muške stvari neznam . Možda je nešto puno povoljnije hmmm
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupjete li preko inteneta? Empty
PostajNaslov: Re: Kupjete li preko inteneta?   Kupjete li preko inteneta? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupjete li preko inteneta?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» U JužnU Afriku na SP. preko TV-a
» HSV preko Kiela do Superkupa
» Locirajte mobitel preko satelita
» Zalijte biljku preko Fejsa
» Posao u Grčkoj preko leta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: