Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ovo mi je škola

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime01.05.10 19:10

U kojoj situaciji ste sebi rekli :"Ovo mi je skola,ona zivotna i drugi put cu pametnije?"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime01.05.10 19:12

A joj, niti ne brojim
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime02.05.10 12:13

U svakoj! Ja ucim iz svakog svog ili tudjeg postupka...bilo da je dobar ili los....iz svega se moze izvuci pouka, samo da se mucne malo glavom... Ovo mi je škola 765814
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime23.05.10 21:25

koje pitanje ...Mazo dobro si rekla ...kad bi covjek brojao te situacije... cerekalo:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ovo mi je škola Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime23.05.10 22:32

Pitanje uopće nije loše....

Ja si to kažem svaki puta kad ispadnem naivna i kad dozvolim drugima da čitaju moje osjećaje kao otvorenu knjigu i da se poigravaju njima...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime23.05.10 23:15

Na poljima od snova ne pusta se korjenje,ovo mi je skola i drugi puta cu pametnije..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime23.05.10 23:16

GricGric jako dobro rečeno potpis bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime28.05.10 15:47

Ovo mi je škola 73820 A sta cu ja kad stalno bezim iz skole ?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime28.05.10 22:22

Pa ti ćeš onda stalno ponavljati iste greške - jako jednostavno Bleky cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime28.05.10 22:38

Goran je napisao/la:
Pa ti ćeš onda stalno ponavljati iste greške - jako jednostavno Bleky cerekalo:

Sto sam ja i radila dok neko (hvala mu ko god da je) nije dosao i preko noci me opametio Ovo mi je škola 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime30.06.10 19:12

Goran je napisao/la:
Pa ti ćeš onda stalno ponavljati iste greške - jako jednostavno Bleky cerekalo:

Ovo mi je škola 73820 Ovo mi je škola 73820 opet sam ponavljala razred
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime10.07.10 23:10

Bilo privatno bilo poslovno svakom pristupam oprezno i otvorenih očiju,tako da nema iznenađenja niti razočarenja .Par put u životu uspile su me zavarat blage oči pojedinih osoba i pogled pun povjerenja i dobrote
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime12.07.10 9:37

u kojoj situaciji?

bilo ih je više. počevši od osobnog, privatnog života pa do poslovnog. koliko god bili oprezni, uvijek nas nešto može zaskočiti, jer postupke drugih ljudi ne možemo uvijek predvidjeti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime14.07.10 17:29

Posljednji put sam to jučer pomislio, vezano uz ponašanje jedne osobe koju sam smatrao normalnom, a pokazala se u potpuno drugačijem svjetlu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime14.07.10 19:00

ja sam tip koji se često vraća na staro, ali nagore je što i ponavljam te greške... ali kad se uhvatim da to radim-uvijek kažem da neću više.. i to tako traje do slijedećeg puta kad to opet ponovim... nepopravljive sam prirode.. heheh
a to ne znači da se ososbe neće promijeniti i da je to uvijek loše, mislim da to sve zavisi od situacije ili problema na koji nailazimo..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovo mi je škola Empty
PostajNaslov: Re: Ovo mi je škola   Ovo mi je škola I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovo mi je škola
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Škola za "čarobnjake"
» Mala škola kristala
» Počinje škola za oko 560.000 učenika
» Auto škola Pravo
» Pelješki most važniji od škola i bolnica :(

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: