Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države Empty
PostajNaslov: Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države   Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države I_icon_minitime28.04.10 1:37


Beograd - Optuženi Sreten Jocić juče je, dajući odbranu za podstrekivanje na ubistvo Gorana Marjanovića u julu 1995. godine, rekao da mu je neko iz vrha države pružao zaštitu do 2001. zbog ovog postupka, i da je zbog „patriotskih poslova“ dobijao uputstva iz Vlade, DB i KOS-a tokom devedesetih.


Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države 33703_1038-joca-amsterdam-foto-a-dimitrijevic_f


- Zbog tog ubistva su osuđeni neki Bojan Milosavljević i Miodrag Prodanović, koje nisam poznavao, a za mnom je poternica raspisana tek 2001, što znači da je bila stopirana sa najvišeg mesta - pohvalio se Jocić.


On je naveo, prenosi agencija Beta, da se u Srbiju vratio krajem leta 1992. na poziv „vrha diplomatsko-bezbednosnih organa“.


- Oni su znali za moje kontakte sa premijerima i liderima političkih partija, ali i sa paralelnim centrima moći, poput masona i malteških vitezova - pričao je Jocić.
On je napomenuo da je o svim poslovima morao da se konsultuje sa ljudima iz Vlade, a uputstva za ekonomske poslove dobijao je od tadašnjeg potpredsednika Vlade i direktora fabrike maziva u Kruševcu Saše Anđelkovića. Dodao je da je ranije, tokom 1989. i 1990, bio uključen u državni biznis između SFRJ i Holandije koje su, kako je rekao, imale „tajni dil“ o izvozu nuklearnog otpada u jedno mesto blizu Zagreba.


Optuženi je ispričao da je uputstva dobijao od „drugog čoveka DB-a Tepavčevića, koji je vodio sve u inostranstvu“, kao i da je poznavao „generala i trećeg čoveka kontraobaveštajne službe Bodića“, na čijoj je sahrani bio 1995. Jocić je optužio pokojnog generala Radovana Stojičića Badžu i njegovog kuma Radeta Ćaldovića Ćentu da su pokušali da ga ubiju.


- Krajem 1994. otkrio sam da su neki ljudi, među kojima je i Stojičić, skrenuli sa patriotskog kursa i da im je novac najbitniji, pa su sarađivali sa Albancima i muslimanima. Zato su hteli da me ubiju. Badža je bio tu da ućutka svakoga i da brine o zakonskoj nedodirljivosti svega što su radili - rekao je Jocić. Inače, Stojičić i Ćaldović su ubijeni 1997. Jocić je tvrdio da je pobegao u Bugarsku 1994. posle ubistva Gorana Vukojevića, jer je bilo pokušaja da se njemu pripiše to ubistvo.


- Bugarska služba je znala šta mi preti od Stojičića, koji im je nudio trampu - da mene dovedu do granice, a on bi im se odužio velikom uslugom. Imao sam zaštitu bugarske bezbednosti, koju su upozorile i jedna evropska zemlja sa više od 50 miliona stanovnika i jedna slovenska zemlja sa 150 miliona stanovnika da ništa ne sme da mi se desi - rekao je Jocić.
Izvor
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države Empty
PostajNaslov: Re: Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države   Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države I_icon_minitime28.04.10 10:48

Mafija je zakuhala ratove na ovim prostorima, zadržala se na vlasti u svim državama ex-yu do dan danas, strukture vlasti i mafija su jedno tijelo i zato vjerujem u Jocićevu izjavu o tome da je imao zaštitu vrha države.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države Empty
PostajNaslov: Re: Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države   Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države I_icon_minitime28.04.10 10:50

Država bila uvek dobra zaleđina za kriminal...a o sudstvu i pravnim stvarima neću ni da govorim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države Empty
PostajNaslov: Re: Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države   Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Joca Amsterdam tvrdi da je imao zaštitu u vrhu države
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Joca Amsterdam naručio ubojstvo srbijanske ministrice
» Amsterdam
» Joca Krofna
» Vidić: Čudi me što smo na vrhu
» Rezultati i novosti iz najjačih europskih nogometnih liga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: