Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Fan ''Avatara'' pravi pleme

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Fan ''Avatara'' pravi pleme Empty
PostajNaslov: Fan ''Avatara'' pravi pleme   Fan ''Avatara'' pravi pleme I_icon_minitime27.04.10 23:47

Fan ''Avatara'' pravi pleme 56592_alteregomujetaronyu295714_if

Obožavaoc filma ''Avatar'' Ričard Litauer (21), poznatiji kao Taroniu, svetom hoda obojen u plavo, priča izmišljeni Na'vi jezik, čak je napisao rečnik kako bi drugima pomogao da ga nauče, a planira i osnivanje sopstvenog plemena.


Začudo nema devojku: Ričard Litauer
Student lingvistike iz Edinburga u Velikoj Britaniji kaže da je, pogledavši najavu filma znao da će mu ''Avatar'' promeniti život.

- Pogledao sam ga bar 17 puta, a plaćao sam ulaznice za bioskop i drugima da ga pogledaju, jer želim da ga vidi što više ljudi. Pošto studiram lingvistiku, novi jezik koji su izmislili za film me oduševio. U Ratovima zvezda su bili lenji te je Evoks na tibetanskom govorio stvari poput 'Molim vas, mogu li dobiti hamburger', što nema nikakve veze s događajima u filmu, kaže mladić.

U Zvezdanim stazama producenti su razvili jezik Klingonaca, ali Ričard misli da bi ga Na'vi vrlo lako mogao nadmašiti.

- Trebala su mi dva meseca kako bih ga tečno govorio. Mislim da je na svetu samo desetak ljudi koji to mogu, a mnogo drugih ga sada uči preko online foruma, priča Ričard dodajući da mu je najveća želja osnivanje plemena i pronalazak devojke.

- Začudo, trenutno nemam devojku. Teško je naći nekoga četiri metra visokog i plavog. Ta bi bila savršena za mene. Ipak, dovoljno mi je da cura zna Na'vi i živi blizu mene. To je već uspelo nekim mojim prijateljima preko foruma obožavatelja ''Avatara''.

Većina ljudi ipak nema razumevanja za Ričarda i nazivaju ga '' ludim divovskim štrumfom''.

- Ja ih izvređam na Na'viju, a oni nemaju pojma što govorim.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Fan ''Avatara'' pravi pleme Empty
PostajNaslov: Re: Fan ''Avatara'' pravi pleme   Fan ''Avatara'' pravi pleme I_icon_minitime28.04.10 8:45

Svaka čast al malo pretjerano,film mi je odličan al sad ići iz krajnosti u krajnost i da začudo nema djevojku strašno Rolling Eyes
[Vrh] Go down
 
Fan ''Avatara'' pravi pleme
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cameron želi snimiti nastavak "Avatara" pod vodom?
» Amazonsko pleme ne računa vrijeme i ne govori o njemu
» Izgubljeno pleme živi u džungli Amazone i ne znaju civilizaciju
» Pravi Hrvat :)
» Da li ste pravi prijatelj ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: